Лорка-хлорка• 12 сентября 2024

Моїй мамі чхати на своє здоров‘я. Як врятувати її?

Зараз їй 60, починаються перші проблеми зі здоров‘ям.
Вага - 130 кг при зрості 165, і їй на це відверто плювати: їсть сало, їжу жирну у конячих порціях і ні про що не думає.
Має проблеми з колінами, ходити важко.
Проблеми із серцем - страждає підвищеним тиском.
Не п‘є банально навіть і літру води в день.
Мені дуже боляче це спостерігати, жодні розмови не допомагають. Натомість вона любить мене дьоргати по кожній дрібниці: ‚ой, у мене понос, це до смерті‘ (пряма цитата), ‚ой, палець колить, це проблеми із серцем, я помру‘ (теж пряма цитата) мене це дратує, оскільки вона не робить нічого, щоб поліпшити здоров‘я.
Що б ви робили на моєму місці?
НашлаПерепискуМужа• 12 сентября 2024
Моей тоже начхать. За 70, щитовидки нет, курит, ест мучное и сладкое. А шо я могу сделать?

Тріль!• 12 сентября 2024
Они взрослые люди, это их жизнь их здоровье.
Мейк-ап форева• 12 сентября 2024
Вы шутите? У мамы 130 кг и только начались проблемы со здоровьем.У неё они начались на весах после 90 кг
Причём здесь вода,которая ни о чём при таком весе.Там наверняка гипертония,возможно сахар повышен,сосуды плохие и т.д.
автор Лорка-хлорка • 12 сентября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Ви права. Що робити?
Не за Будка• 12 сентября 2024
Скажіть, що якщо їй себе не шкода, то нехай пожаліє вас. Якщо зляже, то вам прийдеться з нею возитися. Або скажіть, по-іншому, що ви не будете її доглядати, жорстко, але мою трохи отверезіло.
автор Лорка-хлорка • 12 сентября 2024
Ответ дляНе за Будка
Казала.
Аргумент ‚дав же Бог доньку, краще в будинок пристарілих‘
Флюорография гуся• 12 сентября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Казала.
Будинок для пристарілих грошей коштує не малих, вона має гроші на це?

автор Лорка-хлорка • 12 сентября 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Ми далі не продовжували розмову
Свекруня• 12 сентября 2024
Ответ дляТріль!
Да.
А потом они больные подают на руки своим детям.
А на сиделку деньги есть не у всех.
А поговорить?• 12 сентября 2024
Автор у меня мама тоже такая, имеет уже группу инвалидности, астму, остеопороз, лишний вес, особо как то не париться, не помню за всю жизнь что бы она у гинеколога была на осмотре, говорю ей об этом, она мне ’ ты что вообще, что я забыла у него!?’ Моей 50 лет.🤦‍♀️
Фиктивная• 12 сентября 2024
Мама доросла людина, не потрібно її рятувати. Потрібно прийняти її право жити своє життя так, як вона цього хоче.
ВільнаНазавжди• 12 сентября 2024
Ответ дляФиктивная
+
Но предупредить, что ответственность за ее жизнь она тоже несет сама. Никто не будет грыжу зарабатывать, вытаскивая жирную бабу из ванны и таблетки по часам скармливать.
МЕСТО_Встречи• 12 сентября 2024
Сама хотіла би знати.
У моєї грижа як кулак, щоб загнати до лікаря, треба хіба звʼязати, і то я побачила випадково. Живе сама, вірить в теорію змови і думає, що всі сусіди змовилися з чорними ріелторами і хочуть її отруїти, і так вже років 15, як не більше. Зараз відкрила для себе тарологів, дивиться цілими днями і переконана, що кожна з тих Марин з Оленами віщають про неї і для неї. Я вже і вмовляла, і сварилася, безнадійно, по-доброму до психіатра треба, але навіть не уявляю, як - в цілому вона поводиться адекватно, надурити не вийде.
Фиктивная• 12 сентября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
+
Ну понятно, что маме тоже сказать- мам, ты взрослая женщина, я за тобой бегать не буду. Хочешь- нанимай сиделку, но не ной мне, что тебе плохо.
Фиктивная• 12 сентября 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Сама хотіла би знати.
А от у вашої мами дуже схоже на психічний розлад. Я б до психіатра звернулася.
Мейк-ап форева• 12 сентября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Ви права. Що робити?
Напугать её,обследоваться. Все её проблемы со временем лягут на ваши плечи
МЕСТО_Встречи• 12 сентября 2024
Ответ дляФиктивная
Я це розумію, зараз в пошуках спеціаліста, але єдиний варіант - піти самій, якщо така заочна консультація щось дасть, вона ж ні сама не піде, ні до себе нікого не впустить. У мене навіть ключів від її дому нема - з річного віку жила з татовими батьками.
Аноним_1857• 12 сентября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Ви права. Що робити?
Мои родители тоже не хотят к врачам иногда. Психологи советуют заниматься собой, а не другими людьми, но я так не могу. например наседала, что надо к эндокринологу полгода - но с конкретикой куда идти что почем, грозила что вызову на дом - все же пошли, принимает теперь таблетки для диабетика. Хотя наслушалась я за полгода криков в ответ.
короткопамятна• 13 сентября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
+
Отож, у моей вес более 120 при росте около 160. Огромные проблемы со спиной, суставами и ещё букет всего. Ей все врачи всегда говорят про огромный лишний вес. Похудеть надо! Ну вы что!!! Её ж никто не понимает. Все ж не просто так, у неё ж просто нарушен обмен веществ, а то, что жрала всю жизнь все без разбору, неее, она ж не виновата. Недавно умер родственник такой же комплекции. Ох, жена его с ним и намучалась, не развернуть, не повернуть. Думаете, это хоть как-то её отрезвило? Абсолютно никак(((. Эгоизм зашкаливающий. На себя плевать, так хоть бы нас пожалела

АнтиТроль• 13 сентября 2024
Ужас! Є така знайома, вага десь 110 точно при зрісті 170. Так постійно жаліється на гормональний збій, хоча все життя жере як не в себе і спортом в житті не займалась. Сама бачила як півторта з´їла замість обіду. А мені розказує як мені повезло що я худа..так я щось роблю для цього. Клініка це-думаю до психолога тоеба. Ці люди думают, що нічого не їдять, навіть не помічають як в чорну дірку їжа провалюється
Місячне Сяйво• 13 сентября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Ви права. Що робити?
Сказати ’Відстань і виноси мозок своєму лікареві’ це якщо чемно. Якщо доходчиво то через -бись. Головне не нянчитися. бо сяде своєю тушкою на голову і буде просто вампірити. Розумію, що мама , але до них нормальна мова не доходе.
Місячне Сяйво• 13 сентября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Казала.
Хай валить туди. Там її чекають прямо райські умови.
Мэри Попкинс• 13 сентября 2024
В пансионат. Моей там помогли.
Фиктивная• 13 сентября 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Так і роблять. Спершу йдуть без хворого родича, розповідають лікарю всі дивні моменти в поведінці, а вже якщо лікар каже, що це не норма- тоді ведуть до лікаря. В подружки до бабусі психіатр просто на чай прийшов.
Вельми шановна• 13 сентября 2024
Мама сама несёт ответственность за свою жизнь и здоровье.
К сожалению, переубедить в такой ситуации почти невозможно. Мама просто перекладывает эту ответственность на дочь и все

Интересно, какими мы будет в этом возрасте...
Я погнала• 13 сентября 2024
Ответ дляСвекруня
Да.
А на сиделку деньги есть не у всех.
Моя теж має діабет, жре торти і булки і заїдає таблетками. Каже, що вона любить солодке, що то за життя без смачного.
Мирні розмови нічого не дали. Я їй сказала - ти за собою не дбаєш, то і я не зобов´язана. Як будуть проблеми по здоров´ю - мені навіть не кажи.