Привіт мамусі
Маю питання, чи дійсно це прямо так необхідно ввести ті 100 продуктів до року?
Я ще не давала рибу, жодні горіхи ще не ввела
Лише з алергенів молочку, глютен і яйця
Чи є сенс давати селеру, батат чи дорадо якщо повсякденно ми цього не їмо
Та і взагалі в родині не їмо таке
Чи я погана мама якщо до року не введу всі ті продукти?
Лише з алергенів молочку, глютен і яйця
Та і взагалі в родині не їмо таке
Lenusikkuz• 13 сентября 2024
Звісно такої потреби немає. Думаю концепція такого прикорму полягає саме в різноманітності смаків і продуктів і їх поєднанні. Раніше вводився один продукт на декілька днів, дивились на реакцію. Потім ще один продукт давали декілька днів. І так далі. Зараз можна вводити декілька продуктів одночасно і кожен день нові. Тому і вийде, що до року дитина спробує до 100 продуктів. Зі свого досвіду скажу, що я на початку так і готувала бабати різні)))) а по факту в рік дитина вже їла майже все з загального столу, і там бататів вже не було. Були супи, борщі, каші, мʼясо, картопля.
serebro16-72be• 13 сентября 2024
От я до цих пір не їм батат і селеру... Думаєте через те що мама не вводила мені? Навіть не партесь таким...поступово дитина сама все перепробує
Про дорадо і батат це ви не з групи про прикорм дізнались?
Коли починала вводити прикорм дитині, була популярна одна група на Фейсбук. Там деякі страви, що готували дітям і я не їла ніколи) Тому орієнтувалась на свою сім´ю. Рибу вперше почала давати з 8 місяців хек і мінтай.
Считаю, что вообще слишком заморачиваться с прикормом не имеет особого смысла и лучше, чтоб ребёнок ел то, что принято есть в семье. Ввести основные группы продуктов - да, но из тех, которые ест семья, а не извращаться и стоять у плиты 24/7, чтоб готовить ребенку отдельно
Просто потом начнётся садик, школа, а там уже креветок/авокадо/дорадо/крабов и тд не будет))
Ответ дляБасина
Нічого страшного не станеться, якщо не введете. Давайте їсти те, що їсть родина. З іншими продуктами познайомите пізніше
Дякую дуже за Вашу відповідь)))
Ответ дляLenusikkuz
Зрозуміла))))
Дякую дуже за вашу відповідь))))
Ответ дляserebro16-72be
Дякую за відповідь))) Ви мене заспокоїли)))
Ответ дляRukkol@
Не з групи, але я знаю про неї
Просто всі мамочки навколо такі «правильні»
Сібас на обід, на сніданок яєчний рол з сиром і з пастою з фундука
Короче в такому дусі…
І я бляха в свої 26 ні разу не їла батат, селеру та той довбаний сібас😆
Короче в такому дусі…
Ответ дляAnnie06
Дякую за Вашу відповідь)))
Я теж такої ж думки))))
Ответ дляВалерия-6ef9
Не з групи, але я знаю про неї
Короче в такому дусі…
Ну если мамочкам больше заняться нечем..))) читала я ту группу, смотрела и поняла, что это уже шиза какая-то - готовить по сто раз в день, отдельно ребёнку, нарезать всякими замысловатыми формами еду, строить списки и тд. Да ну это чокнуться можно. А еще начитаешься и кучу комплексов себе заработать можно на тему ’я плохая мать’
Ответ дляВалерия-6ef9
Не з групи, але я знаю про неї
Короче в такому дусі…
Так і ви кажіть, що на сніданок готуєте брамбулєт із мангустіна))) а на вечерю солов´їні язички в дуріановому конфітюрі))
Ответ дляБасина
Ого
Я таке навіть і не вимовлю😆😆😆🤣
Дякую за ідею!)
Я таке навіть і не вимовлю😆😆😆🤣
Дякую за ідею!)
Ответ дляAnnie06
Так так, а ще дитина не хоче їсти бо то спека, то зуби то ще щось