А що таке?• Изменено 13 сентября 2024
Дівчата, питання до вас, як полюбити себе?
Як полюбити себе, як перестати економити гроші на себе, як жити то життя.
Навчитися робити собі компліменти, поважати свої кордони, слідувати за собою?
Як, Ви навчилися цьому, поділіться своїми секретами.
Коко На Страже• 13 сентября 2024
Ответ дляА що таке?
Матеріальна незалежність та характер це в мене все є. А от любові до себе немає чомусь.
В чому це проявляється?
Патриоточка• 13 сентября 2024
Ответ длямадамГрицацуева
А там точно любовь? НЕ думаю..
есть:
- эгоимз
- зацикленность на себе (признак расстройства личности) - но это НЕ любовь! Можно легко спутать
есть:
- эгоимз
Точно. Живуть собі в гармонії з собою і оточуючими і горя не знають.
Я не Тролль• 13 сентября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Теж думаю, що це вроджене.
Абсолютно точно ні. Була і у стані ненависті та неповаги до себе, і у стані абсолютної любові та захоплення. Всі мають певні схильності, але це можна пропрацювати
Я не Тролль• 13 сентября 2024
Потроху. Робиш компліменти, навіть якщо не віриш у них, але робиш, привчаєш себе робити це регулярно. Маєш можливість – радуєш себе. Вкладаєшся у свій розвиток, зовнішність, яскравість життя. Слухаєш себе, приділяєш увагу переживанням та слабкостям. Завжди займаєш свій бік. Ставишся до себе із розумінням, з чим би не довелося стикатися. Вивчаєш себе, досліджуєш, багато із собою спілкуєшся
Любов до себе – це певний рівень стосунків із собою. Будь які стосунки будуються часом, терпінням та прийняттям
Маргарита и Мастер• 13 сентября 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Пропрацювати можна все. Тільки справа в тому, що мені і багатьом іншим людям нічого не треба пропрацьовувати. У мене за 45 років не було ніколи ненависті і неповаги до себе. Ну, не буває.
Бабулька• 14 сентября 2024
Полюбіть маленьку дівчинку в вас.
Згадайте себе в 5 років, в 10. Що хотіла почути та маленька дівчинка? Чого їй не вистачало? Що її лякало?