Лагшмивара• 13 сентября 2024
Чоловік лякає аліментами
Якщо залишу дитину ,ну як не просто залишу,а з ним залишається ,то буду все платити тощо і взагалі він влаштує мені "веселе життя ",а я збираюся переїхати в забите село на кордоні в дім ,який мені дістався в спадок від прабабусі ,тобто роботи і мене там не буде принаймні офіційно,от що він від мене хоче , якщо сам заробляє достойно та взмозі виняйти наня та прогодувати дитину сам без моєї помічі , в принципі ,як і живуть більшість жінок в Україні без помічі чоловіка
Лагшмивара
• 14 сентября 2024
Ответ дляВинник
Нікого не гребе, закони читайте. Аліменти це святе, або борг накопичуватися і арешт всіх рахунків і майна.
В мене немає ніяких рахунків,а майно нікому на хуторі не потрібно
Винник• 14 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
Удалено администрацией...