Лагшмивара• 13 сентября 2024
Чоловік лякає аліментами
Якщо залишу дитину ,ну як не просто залишу,а з ним залишається ,то буду все платити тощо і взагалі він влаштує мені "веселе життя ",а я збираюся переїхати в забите село на кордоні в дім ,який мені дістався в спадок від прабабусі ,тобто роботи і мене там не буде принаймні офіційно,от що він від мене хоче , якщо сам заробляє достойно та взмозі виняйти наня та прогодувати дитину сам без моєї помічі , в принципі ,як і живуть більшість жінок в Україні без помічі чоловіка
Неначасі• 13 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
Буду спати в зимовій курці
Їсти знайти можна там , колодязь там є у дворі
Життя мрії
Зимою багато їжі знайдете в лісі, ага
Санька-4b93• 13 сентября 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Сколько мужиков должников...что-то ничего у них никто не отобрал
Ну как сказать. Зато мой брат двоюродный 2 года отсидел за неуплату алиментов а потом его родители их платили до 18 лет я, потому что даже срок ума ему не прибавил.
Я вся ваша• 13 сентября 2024
Ну нужно было предохраняться.
По закону имеет право на алименты.
А по сути, ребёнок оказался никому не нужным.
По закону имеет право на алименты.
Неначасі• 13 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
Буду спати в зимовій курці
Життя мрії
Замерзнете зимою без опалення. Дитині потім чоловік оформить пенсію по втраті годувальника, боронь боже, але без опалення зимою в хаті не вижити
Санька-4b93• 13 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
Буду спати в зимовій курці
Життя мрії
Хреново троллите, скучно
Пишу, не читаю• 13 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
Ну нехай ,гроші все одно ні звідки не візмутся в мене
В нього висока зп,нащо він опускається до цього взагалі не зрозуміло
А ви зібрались травою там харчуватись, ви за що там жити будете?
Неначасі• 13 сентября 2024
Ответ дляСанька-4b93
Я ж про то що, було б бажання добитися сплати можна
Пишу, не читаю• 13 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
Цікаво хто його купить
Цікаво де ви жити будете?
Неначасі• 13 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
Цікаво хто його купить
Показуйте Вашу усамітнену хату
Пишу, не читаю• 13 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
В нього висока зп, я ж взагалі безробітна все життя
Хто вам доктор, що ви їждівєнка
Санька-4b93• 13 сентября 2024
Ответ дляНеначасі
Конечно, знаю много историй за последнее время, когда папашкам пришлось долги погашать, потому что исполнительная служба крылья обрезала - дальнобойщика за границу не выпустили, счета поблокировали. Но да, для этого надо было жопку поднять и заявление в суд отнести
Завжди з рушником• 13 сентября 2024
Не надо бояться Борга, каждый второй злостный должник алиментов и прекрасно себя чувствует.
Едьте в хату и ни о чем не думайте
Завжди з рушником• 13 сентября 2024
Ответ дляСанька-4b93
Ой единицы такое, обычно должники прекрасно живут.
Завжди з рушником• 13 сентября 2024
Ответ дляСанька-4b93
Я поднимала жопу- нихрена, вы ж уточните там случай был не патовый скорее всего.
Человек права есть, возможно часть квартиры в родительской или работа хорошая официальная.
А если нихрена нет на должнике , то хрен что добьешься
Пишу, не читаю• 13 сентября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Едьте в хату и ни о чем не думайте
Срати там на ту дитину, ще народить
Завжди з рушником• 13 сентября 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Срати там на ту дитину, ще народить
Это да
Булку Дай• 13 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
Цікаво хто його купить
За безцінь куплять
А чого ви не хочете дитину утримувати? Ви її не любите?
Подмигашка• 13 сентября 2024
Да, если ребенок остаётся с папой, то алименты платите вы. А вы думали, что только мужчины их платят? Конечно, с безработной много не возьмут, но всё же. Накопится долг, подаст в суд и прочее.
Все до блиску• 13 сентября 2024
Ну ладно папашки, их не всегда спрашивают хотят они тех детей или нет. Но женщину нельзя же заставить рожать против ее воли. Надо было на аборт бегом бежать, раз ребенок не нужен
Колишня муза• 13 сентября 2024
А зачем ребёнка рожали, чтобы ощутить,как оно рожается и в итоге оставить ребёнка мужу, так выходит?
Борисфенка• 13 сентября 2024
Він знає, що насправді веселе життя настане у нього. Думаю, через місяць приїде назад кликати, багато не заборгуєте.
Лагшмивара
• 13 сентября 2024
Ответ дляКолишня муза
Молода дурна
Лагшмивара
• 13 сентября 2024
Ответ дляБулку Дай
За безцінь куплять
Немає банально із чого в мене,а в нього є
Колишня муза• 13 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
Молода дурна
И не жаль ребёнка что будет расти с отцом?
Материнская любовь Ваше сердце не трогает?
Булку Дай• 13 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
Ну ви ж плануєте якимось чином покращувати якість свого життя, працювати, розвиватися?
Лагшмивара
• 14 сентября 2024
Ответ дляВинник
Будете як непрацююча платити мінімальні.
З чого?
Лагшмивара
• 14 сентября 2024
Ответ дляБулку Дай
Ні
Лагшмивара
• 14 сентября 2024
Ответ дляКолишня муза
Я не можу справитися сама із дитиною,а чоловік часто ображає
Винник• 14 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
З чого?
Нікого не гребе, закони читайте. Аліменти це святе, або борг накопичуватися і арешт всіх рахунків і майна.