Лагшмивара• 13 сентября 2024
Чоловік лякає аліментами
Якщо залишу дитину ,ну як не просто залишу,а з ним залишається ,то буду все платити тощо і взагалі він влаштує мені "веселе життя ",а я збираюся переїхати в забите село на кордоні в дім ,який мені дістався в спадок від прабабусі ,тобто роботи і мене там не буде принаймні офіційно,от що він від мене хоче , якщо сам заробляє достойно та взмозі виняйти наня та прогодувати дитину сам без моєї помічі , в принципі ,як і живуть більшість жінок в Україні без помічі чоловіка
Лагшмивара
• 13 сентября 2024
Ответ дляПупуговка
Он вам алименты платит?
Ні,ми разом живемо зараз
На паровозе• 13 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
Ні,ми разом живемо зараз
А с какого переляку решили в забитое село ехать?
Пупуговка• 13 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
Ні,ми разом живемо зараз
И шо? Алименты можно получать и в браке. как оставите ему ребенка, будете платить. Нет работы, будет долг
Лагшмивара
• 13 сентября 2024
Ответ дляНа паровозе
Щоб жити спокійно та самій ,без нейвотрьопів
Неначасі• 13 сентября 2024
Закон один. Подасть, отримуватиме аліменти, не платитимете, буде борг. Все нормально. Чим Вас можна налякати?
дамаБезСобачки• 13 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
Так вы обязаны платить алименты на своего ребёнка , если он останется с отцом. Что не так? Не хотите платить алименты, забирайте ребёнка с собой.
дамаБезСобачки• 13 сентября 2024
Ответ дляНеначасі
Тріль
Это тот же тролль , что строчит темы как оставить ребёнка в роддоме и сколько придётся платить алиментов на такого ребёнка)))
Лагшмивара
• 13 сентября 2024
Ответ дляПупуговка
Ну нехай ,гроші все одно ні звідки не візмутся в мене
В нього висока зп,нащо він опускається до цього взагалі не зрозуміло
Неначасі• 13 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
Так хто Вам заважає? Живіть. Поки борг не виросте до того розміру, щоб чоловік і хату успадковану собі забрав в рахунок боргу
Лагшмивара
• 13 сентября 2024
Ответ дляНеначасі
В нього висока зп, я ж взагалі безробітна все життя
Неначасі• 13 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
Закон є закон. Сімейний кодекс, конвенція по захисту прав дитини
Пупуговка• 13 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
Так это ваши проблемы. Сейчас вы живёте за его счёт?
Ms. Сама прямота• 13 сентября 2024
Ответ дляНеначасі
Сколько мужиков должников...что-то ничего у них никто не отобрал
Аноним с кешбеком• 13 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
Дитину Ви обоє зробили,грубо кажучи. І маєте обоє її утримувати. Опустимо моральні питання,але навіть якщо Вам все набридло до ручки, Ви можете від дитини й чоловіка втекти. Але це не звільнить Вас від сплати аліментів
Неначасі• 13 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
Якщо Ви проживаєте на території України і не можете підтвердити доходи документально, то вважається, що у Вас дві мінімалки на прожиття
Лагшмивара
• 13 сентября 2024
Ответ дляНеначасі
Кому потрібна хата стара в селі?
Що вона взагалі вартує?
Лагшмивара
• 13 сентября 2024
Ответ дляПупуговка
Так
Неначасі• 13 сентября 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Ну я забрала ,вірніше продали ділянку землі і перекрили борг за 16 років несплати +штраф
Лагшмивара
• 13 сентября 2024
Ответ дляНеначасі
І мене взагалі 0 грошей
Булку Дай• 13 сентября 2024
Так а ви сама взагалі чого хочете? Жити сама чи з дитиною? Бо не дуже зрозуміло.
Лагшмивара
• 13 сентября 2024
Ответ дляБулку Дай
Сама
Неначасі• 13 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
Кому потрібна хата стара в селі?
Що вона взагалі вартує?
Ну то позбутися цього з боргом буде дуже швидко. Перепишете в рахунок аліментів і все
Аноним с кешбеком• 13 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
Так
Так то вилами по воді Ваші розказні. За що Ви себе саму в тій хаті в селі будете утримувати? Там теж треба гроші навіть якщо платити лише за світло. Але дрова на зиму купити і порубати,це теж грошей коштує, для води з криниці треба хоч два відра купити і з сусідами домовитись якщо свого колодязя нема. Самій щось їсти і вдягатись. Навіть на їжу - перловка і курячі спинки і одяг з секонду треба гроші
Булку Дай• 13 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
Сама
Ну то живіть собі.
Аліменти вам все одно нараховуватимуть, навіть без оф зайнятості.
Коли борг складе суттєву суму - будиночок арештують і продадуть на аукціоні. Якщо він на вас буде.
Не любовница• 13 сентября 2024
Авторе, закон працює в дві сторони, дивно, що ви цього не розумієте.
Лагшмивара
• 13 сентября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Буду спати в зимовій курці
Їсти знайти можна там , колодязь там є у дворі
Життя мрії
Лагшмивара
• 13 сентября 2024
Ответ дляБулку Дай
Ну то живіть собі.
Цікаво хто його купить