Попельшка• 13 сентября 2024
Старі платівки з класичною музикою, викинути?
В квартирі що дісталася в спадщину, залишилося багато сотні, платівок з класичною музикою, різною. Я в цьому не тямлю. Викинути чи таке можна продати? Чи варто морочитися?!
Контрольница• 13 сентября 2024
Можна продати. Але дивлячись в якому вони стані, чи робочі. Якщо ні, то на декор можуть взяти
Так точно!• 13 сентября 2024
Ох, если бы я сейчас была в Украине, я бы с удовольствием у вас их купила
Попельшка
• 13 сентября 2024
Ответ дляКонтрольница
Автор, а які у вас платівки, я би щось теж купила
Дід покійний любив класичну музику. То в нього навіть був предметний покажчик він записав по алфавіту, якщо не згубився. Я далеко живу. Буду їхати продавати, думала чи забирати їх. Бо їх багато. Є два програвачі. Ще. От і думала чи варто. Все ціле. Дід бережно ставився. Я боюся їх везти більше
Мусик Пусик• 13 сентября 2024
Ответ дляПопельшка
Ух ты ! Два проигрывателя ...
Контрольница• 13 сентября 2024
Ответ дляПопельшка
Клас! Спробуйте продати)
Кондуктор трамвая• 13 сентября 2024
Продати,поціновувачі є))я на Олх продавала недорого але нехай людям принесуть задоволення краще ніж викинути . Один покупець мені потім писав відгук : «Зараз слухаю платівку і насолоджуюсь . Дякую !!!»
Молчавочка• 13 сентября 2024
В фейсбуці шрупа ’старовина’
І грошей заробите продавши, і конось щасливим зробите, хто цінує такі речі
Аль де Барановна• 13 сентября 2024
я при переїзді з квартири на квартиру повикидала платівки, гірко пожаліла майже на наступний день, можна було хоча б в музей віддати, було багато навіть дореволюційних грамофонних платівок...
Анонимарик• 13 сентября 2024
Ответ дляАль де Барановна
да, дореволюційні у вас з руками би повідривали....