Девочки, посоветуйте пожалуйста тесто , что бы мягкое было а не как резиновая подошва (
Пишна молодиця• 13 сентября 2024
Ответ дляGuzelli
Заварное как для эклеров ?
Ні. Заварне для вареників-пельменів-чебуреків
3 стакана муки
Зробити в муці ямку, туди дрібку солі, 100 грам масла вершкового.
Зверху залити стаканом кип´ятку і швидко мішати вилкою. Потім вимісити руками. Стакан на кипяток і муку має бути однаковий
3 стакана муки
Эскиз бесконечности• 13 сентября 2024
Я делаю обычное, не люблю эти вареники, как вата - ´пушистые´
Цикавенная• 13 сентября 2024
Я беру на стакан кипятка дві столові ложки олії. можна підсолити. Але я сіль додаю вже при варінні. Всипаю Трохи борошна в посудину. Вливаю в нього ту воду і ложкою розмішую. Потім вже оте запарене тісто викидаю на дошку, підсипану борошном і вимішую, додаючи його скільки треба потрохи. Борошно різне. Я за відчуттями домішую. поки не вийде таке як подобається.
Всіх підсаджую• 13 сентября 2024
Ответ дляПишна молодиця
3 стакана муки
Нащо там так багато масла, та ще й вершкового?
Цикавенная• 13 сентября 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Якраз не пушисті а дуже мякеньке еластичне тісто і гарно розкатується в тонюсіньки коржики. Мої вареники дуже ніжні і тіста дуже мало.
Завжди недо...• 13 сентября 2024
Пробувала заварне тісто, в роботі - супер, звариш - тверде. Тепер роблю тільки звичайне, на три склянки борошна така сама склянка води, в якій розчиняю пів чайної ложки солі і столову ложку олії. Лишаю трохи відпочити
Инстагра_мерша• 13 сентября 2024
390 грамм муки, пол чайной ложки соли, 200 миллилитров кипятка, 3 столовых ложки растительного масла. Вымесить минут 5. Беспроигрышный вариант. Получается всегда.
Пишна молодиця• 13 сентября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Бо смачно. Ви можете дати краплю олії соняшникової і тішитись