Сарафанное радио• 13 сентября в 21:11
Знайшла собі хлопця, і весь яд з подруг полився.Як тепер вірити в жіночу дружбу?
Завжди дружила з дівчатами, які були багатші за мене. Навіть пишалась цим - отже я подобаюсь їм, як людина, тому і спілкуються.
Довго була без пари, але воно і не дивно - ніяких улучшайзінгів не робила, губи не наколола, звичайна собі дівчина.
Пішла на роботу непогану (одна з найвідоміших it компаній в країні) і там з перших днів за мною почав бігати керівник відділу - молодий, неодружений, гарний.
Показала дівчатам наше спільне фото, розповідала, як він турбується і любить , і що я тільки не чула: і ‚та він достойний кращої, ніж ти, модельної зовнішності‘, і ‚ти з ним зустрічаєшся тільки тому що я не познайомилась з ним‘, і ‚радій, поки він з тобою, бо скоро кине‘
Як огидно. І цих людей я називала друзями? Все хороше перекреслили
Мамзелькіна• 13 сентября в 21:13
Щоблть?
Инструкция:
1. Всех с*чек в бан.
2,3,4... Во всех СС, в почте, в телефоне.
И даже на улице не узнавать!
Р.С.: поздравляю, наконец-то ктото вас разбудил от векового сна!
Инструкция:
1. Всех с*чек в бан.
И даже на улице не узнавать!
Бодіпозітівна• 13 сентября в 21:19
Даже не верится,что они такое в лицо сказали.
Обычно такие люди говорят за спиной
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 сентября в 21:19
Ответ дляКлевотница
мало поxожe на правду.
проблема схвачена в целом)
Lisichka666• 13 сентября в 21:19
У меня была такая «подруга». Парень за мной ухаживал , она говорила что он херовый . Отговаривала меня от отношений с ним , в итоге сама с ним замутила потом
Ответ дляБодіпозітівна
Обычно такие люди говорят за спиной
да не, то вы мало дружили. они говорят ’типа ты его не достойна’
Раз одела не бу• 13 сентября в 21:19
Ответ дляБодіпозітівна
Обычно такие люди говорят за спиной
Потому что автор тролль) и на эту тему она уже писала
Все буде• 13 сентября в 21:21
Меньше рассказывайте о нем и ваших отношениях. И да, дружбы женской не существует
Миллениалка• 13 сентября в 21:21
Робіть висновки, значить то така дружба була. Я розумію, що прикро, але дружби ніколи не було і далі тим паче діла не буде.
Доречі в мого чоловіка є добрий товарищ, айтішнік(фрілансер, але дуже добре заробляє+заробляє добре на крипті) одружений 6 років, на дівчині на 4 роки старшу за нього, об´єктивно симпатична, але без тюнінгу, інста фейса і фігури. Така мила дівчинка сусідка. Аж трясеться за нею. Він такий трохи відлюдко, вона навпаки така душа компанії, дуже весела, купа хоббі, захоплень, друзів, роботою горить(але значно меньше за нього заробляє, в декілька разів), то він аж трясеться і боїтся, що такий скарб в нього вкрадуть, уведуть, відіб´ють.
Кашка-маняшка• 13 сентября в 21:21
Я бы все таки несмотря на яд подруг была б начеку и не развешиваоа б уши. А то как-бы не оказалось что ваш молодой руководитель отдела ’пробует’ каждую новенькую
И ещё на заметку - начальник отдела и подчиненная это харрасмент и в топ айтикомпаниях не приветствуется
Викликаю на дебати• 14 сентября в 00:45
Прикро, що така ситуація склалась. Але, з іншого боку, добре, що натура відкрилася в такій ситуації, а не там, де вам потрібна допомога, а вас кинули.
Очевидно, що від самого початку дружби там і не було у вас.
Тримайтеся!