juliyadorosh• 13 сентября 2024

Ресурси для вивчення польської мови- які?

Порадьте, будь ласка, інтернет-ресурси для вивчення польської мови (репетитора не розглядаю, буду пробувати вчити самостійно)
дама_из_декрета• 14 сентября 2024
Хоч би А 1 з репетитором , бо граматика « чудова «
автор juliyadorosh • 14 сентября 2024
Ответ длядама_из_декрета
поки не маю такої можливості
дама_из_декрета• 14 сентября 2024
Ответ дляjuliyadorosh
поки не маю такої можливості
https://www.gov.pl/web/udsc/materialy-dydaktyczne-...

Література до вивчення
Хвильоватиша• 14 сентября 2024
Мені цейканал подобається
автор juliyadorosh • 14 сентября 2024
Ответ дляХвильоватиша
Мені цейканал подобається
мені теж, але помітила, що вона говорить дуже ’правильною’ мовою,яка іноді відрізняється від тої, яку вживають (навіть на тб), відповідно я вже невпевнена,яу вимовляти ті чи інші буквосполучення
Мой завтрак• 14 сентября 2024
Ответ дляjuliyadorosh
Поищите в фб, очень много организаций польских в Украине, типа Zgoda, ZPU и тд, можно сказать, что дед был поляком, но доки не сохранились, вступить в организацию, там часто бесплатное изучение языка
Електрохарчування• 14 сентября 2024
https://popolskupopolsce.edu.pl/kurs-jezyka-polski...
http://www.polskijazyk.pl/ua/e-szkolenia/moje-kurs...
Ці як на мене найкращі . Я починала з курсу Якуба Логінова, але зараз не можу знайти посилання
hrystia• 14 сентября 2024
Сьогодні в інстаграмі натрапила.
Госпожа_тамагочи• 16 сентября 2024
Коли трохи будете знати мову, рекомендую сайт realpolish.pl