Порадьте, будь ласка, інтернет-ресурси для вивчення польської мови (репетитора не розглядаю, буду пробувати вчити самостійно)
Ответ длядама_из_декрета
Хоч би А 1 з репетитором , бо граматика « чудова «
поки не маю такої можливості
дама_из_декрета• 14 сентября 2024
Ответ дляjuliyadorosh
поки не маю такої можливості
Література до вивчення
Ответ дляХвильоватиша
Мені цейканал подобається
мені теж, але помітила, що вона говорить дуже ’правильною’ мовою,яка іноді відрізняється від тої, яку вживають (навіть на тб), відповідно я вже невпевнена,яу вимовляти ті чи інші буквосполучення
Мой завтрак• 14 сентября 2024
Ответ дляjuliyadorosh
Поищите в фб, очень много организаций польских в Украине, типа Zgoda, ZPU и тд, можно сказать, что дед был поляком, но доки не сохранились, вступить в организацию, там часто бесплатное изучение языка
Електрохарчування• 14 сентября 2024
Ці як на мене найкращі . Я починала з курсу Якуба Логінова, але зараз не можу знайти посилання