Бабайко• 14 сентября 2024
Новый клип Лазарева Олимпиада 80, как думаете, что он хотел им сказать?
Посмотрела, я была совсем маленькая тогда, все равно слёзы 😢
Love_Love_Love_• 14 сентября 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Удалено администрацией...
То де ка камчатке чи в саратавскай областє?
Вічний двигун• 14 сентября 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Удалено администрацией...
Правда? А що заважає в селі обходити не колгоспну корову, а свою, сапати не колгоспні городи, а свої власні, заробляти не дяді, а собі?
ЖующаЯКонфету• 14 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
В Днепропетровской увы...
Гжегож Бженчишчикевич• 14 сентября 2024
Ответ дляБабайко
Мне нравится
Ви розумієте що кожен перегляд рашкоконтента - це гроші на ракети і шахти на голови наших громадян?
Love_Love_Love_• 14 сентября 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Удалено администрацией...
В селах море роботи і всі нормальні люди працюють на себе, але працювати нікому, бо всі пішли на війну.
Ответ дляЖующаЯКонфету
Удалено администрацией...
У вас гарячка, чи що? В українських селах є де працювати. Як можна мріяти працювати за мішок зерна на рік, без копійки грошей, без паспорта і права виїхати? Щоб держава забрала урожай, продала і наклепада танків? Це тільки росіянам-голодранцям було добре в СРСР обдирати окуповані території.
Love_Love_Love_• 14 сентября 2024
Ответ дляБабайко
В чем провокация, вы не с той ноги встали?
Я ще не лягала
Бабайко
• 14 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
У моей тети дом в селе в Киевской области, 100 км до Киева, живут нормально пенсионеры, молодежь ездит посменно на работу, дорога туда обратно 500 грн. Наверное не отказались бы от работы в колхозе
Love_Love_Love_• 14 сентября 2024
Ответ дляBarkas
В неї не гарячка а валодькіна трідцатілєтняя пропаганда
Бабайко
• 14 сентября 2024
Ответ дляВічний двигун
Деньги откуда?
Физрукая• 14 сентября 2024
Ответ дляБабайко
Мне нравится
Свої вподобання ідіть висловлювати на мокшанський форум.
ЖующаЯКонфету• 14 сентября 2024
Ответ дляВічний двигун
Да правда, не все могут на сеья работать, я тоже была удивлена ( вроде рай наступил работай сам на себя и никаких колхозов )
Когда сам на себя то и весь цикл нужно провернуть посадить -выкапать -продать, с животноводством еще тяжелее.
Физрукая• 14 сентября 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Не має бажання дивитися, але з назви знов страждання по сесерушці
Треба зняти анонімів і автор розчиниться.
Гжегож Бженчишчикевич• 14 сентября 2024
Ответ дляБабайко
Удалено администрацией...
Тобі смертей мало? Чи ти нічого навколо не бачиш ?
Бабайко
• 14 сентября 2024
Ответ дляBarkas
Так і вбили, на кладовищах вже молодих хлопців немає де класти, будьте ви прокляті до сьомого коліна. Щоб всі ваші нащадки народжувалися зі страшними генетичними вадами, яких ще світ не бачив.
Тю. Оставьте себе
Техпаспорт на медузу• 14 сентября 2024
Ответ дляБабайко
Удалено администрацией...
ЖующаЯКонфету• 14 сентября 2024
Ответ дляBarkas
Гарячка у вас, вы историю как то выборочно читаете, да был переод без паспортов, а потом все кто хотел выехал, кто остался выросли в должностях и зарплатах .
Физрукая• 14 сентября 2024
Ответ дляБабайко
Шуруйте в оруостан, там розказуйте, ларарєва слухайте і плачте. Кацапи зло
Техпаспорт на медузу• 14 сентября 2024
Будь каждая тварь проклята когда восславляет рашку. Просто горите в аду
Бабайко
• 14 сентября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Удалено администрацией...
Техпаспорт на медузу• 14 сентября 2024
Ответ дляБабайко
Удалено администрацией...
Нет, дорогая. Это участь таких как ты
Физрукая• 14 сентября 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ще одна історична совкодрочерка. Чого зараз не живете за трудодні, без з плати, пасорту ?