Я не Сірожа• 14 сентября 2024

Місто з яйцями з корабельної сталі, зі святом!!

З Днем міста, мій Миколаїв!
Люблю тебе - поранене, трохи скалічене, дещо зруйноване, місцями підкопчене, трохи замурзане, без води, без портів, але сильне духом та багате на героїв моє рідне місто!
LudaSHS• 14 сентября 2024
Вітаємо Вас! Благополуччя вам, добра та миру! Нехай над головою буде небо ясним і чистим!

Zelenkа• 14 сентября 2024
Ми також святкуємо день міста. Вітаємо, багато не пийте😀
Тихого дня, місто корабелів!
bdgoli• 14 сентября 2024
Сегодня день города в Днепре
marata• 14 сентября 2024
Привіт від іншої іменинниці - Вінниці! 💐
LudaSHS• 14 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Тихого дня, місто корабелів!
Вітаннячко! Гарного дня!
interior_designer• 14 сентября 2024
З Днем народження, мій герою! Мій нескорений Миколаїв! Моя любов, моя душа
Zelenkа• 14 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Вітаннячко! Гарного дня!
Навзаєм! 🤗

.Апельсинка.• 14 сентября 2024
Вітаю!!!! 🇺🇦❤️
Чомучка• 14 сентября 2024
Я не з Миколаєва, але там була неоодноразово до війни, там живуть близькі мені люди, там захищав своє місто мій друг в найбільш гарячий період.
Ніжто люблю Буг, кавуни по 3 копійки у порівнянні з Києвом , неймовірне повітря.
Вітаю вас, миколайчики!
Mtatjana• 14 сентября 2024
Вітання від Херсона! Разом ми все змогли ♥️ і зможемо ще більше
Filomena• 14 сентября 2024
Вітаю! Мирного неба і найшвидшого відновлення. Щоб стало краще ніж було!
💫💫💫
автор Я не Сірожа • 14 сентября 2024
Ответ дляMtatjana
Величезна подяка за те, що прикрили і прикриваєте нас, що попереджали про кожен обстріл, що завжди були і є з нами! Ви круті !
чаревна• 14 сентября 2024
Зі святом! Стійкості, міцності, перемоги!💐🇺🇦
Miere• 14 сентября 2024
Миколаєв з днем народження!

Думаю, варто в ньому встановити памятник Марченку, от в кого точно залізні яйця. Ця людина спасла місто.
автор Я не Сірожа • 14 сентября 2024
Ответ дляMiere
Миколаєв з днем народження!

Погоджуюсь, він наш герой.
Але ми хотіли на його честь хоча б вулицю назвати, він відмовився(
Miere• 14 сентября 2024
Ответ дляЯ не Сірожа
Погоджуюсь, він наш герой.
От людина, да?
Нема слів...
olivochka• 14 сентября 2024
Моє рідне місто, але вже дуже давно там не була.