Единая страна!• 14 сентября 2024
Можлива зрада 10 років тому.
Дівчата , коли була в декреті підозрюю чоловіка в зраді. Тоді нічого не підозрювала , ходила як сліпе кошеня. Діти були погодки.
Тепер їм 14 і 13. Варто тормошити минуле чи ні ? Сьогодні була в мене клієнтка ( розмова була про зраду однієї пари від мене була фраза краще знати і не ходити з рогами на що вона мені відповіла ми всі ходимо з рогами ) тепер я думаю , що може всі все знають крім мене.
Единая страна!
• 14 сентября 2024
Ответ дляПочтальЁнша
У вас ніяких хоббі немає?
Є )))Я зайнята людина . Думаєте нема чим зайнятися і накручую себе ?
ПочтальЁнша• 14 сентября 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Саме так. Нема чим зайнятись.
Единая страна!
• 14 сентября 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Саме так. Нема чим зайнятись.
Дякую за відповідь.
Русланка з гілки• 14 сентября 2024
Які ваші дії, якщо зрада таки була? Подасте на розлучення чи тако, аби поскандалити?
кнопкодав• 14 сентября 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Он скажет ,ты с ума сошла,конечно нет.
Шальная коклетка• 14 сентября 2024
У вашому випадку, це бред, хтось, щось ляпнув, причому, то було узагальнення, а ви на себе приміряєте. Є якісь реальні причини підозрювати чоловіка? Якщо ні, я б на його місці образилась, чи взагалі подумала, що той, хто звинувачує, сам має якісь таємниці.
Гомосноб• 14 сентября 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Саме так. Якщо щось і було, вже травою поросло.
Ну ось дізнаєтесь Ви, що було. Що далі? І, головне, навіщо???
Единая страна!
• 14 сентября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Якщо чесно я боюсь дізнатися про зраду . Тепер у нас дуже хороші стосунки .Які мої дії , головою розумію , що розлучення!
Ответ дляЕдиная страна!
Як би це цинічно не звучало але якщо це був поодинокий випадок в період вагітності а зараз гарні відносини то не варто це сприймати всерйоз,це нічого не означало для вашого чоловіка.Буває так,що просто він хоче свою жінку але секс неможливий із-за вагітності і чоловік використовує іншу жінку просто щоб зняти цю напругу і не більше.Забудьте і не руйнуйте сім´ю бо більшість люблячих реально хороших сімейних чоловіків так оступались,але вирішувати звісно Вам
Новопоштинская• 15 сентября 2024
У вас очень много свободного времени . Придумайте себе занятия и не занимайтесь херней