Крижана бурулька• 14 сентября 2024
Адвокати,юристи,допоможіть,будь ласка
Я за кордоном, терміново треба перенести дату засідання в суді в Київській обл.
Як я можу це зробити?
.Апельсинка.• 14 сентября 2024
1. Зареєструвати в електронному суді
2. Подати заяву про відкладення розгляду справи
Крижана бурулька
• 14 сентября 2024
Ответ для.Апельсинка.
1. Зареєструвати в електронному суді
А як зробити пункт 1?
.Апельсинка.• 14 сентября 2024
Є ще варіант надіслати електронною простою , але заяву обов´язково підписати електронним цифровим підписом. На сайті кожного суду є електронна адреса. Потім можете передзвонити в канцелярію і уточнити чи прийшла заява. Бо може в них то формат не читає, або не побачили. Обов´язково в такому випадку передзвонити і уточнити чи прийшла заява
.Апельсинка.• 14 сентября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
А як зробити пункт 1?
Переходите і реєструєтеся. Там ніби нічого складного. Як працює з-за кордону не знаю (
.Апельсинка.• 14 сентября 2024
У вас не адмінка? Бо тоді це не варіант. Там нема не вносять справи про адміністративні правопорушення
Крижана бурулька
• 14 сентября 2024
Ответ для.Апельсинка.
Ні
Крижана бурулька
• 14 сентября 2024
Ответ для.Апельсинка.
Дякую, спробую. Написала Вам в особисті
.Апельсинка.• 14 сентября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Ні
Тоді пробуйте електронний суд. Якщо працює з-за кордону,´. Там одразу має бути ваша справа винесена. Якщо не внесли в електронний суд справу, бо і таке буває, тоді подайте простою електронікою, як я писала вище
Крижана бурулька
• 14 сентября 2024
Ответ для.Апельсинка.
А заяву в довільній формі? Причину вказувати треба?
Без QR коду• 14 сентября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
З-за кордону потрібно через український впн. Обираєте в заявах вид судочинства і там є приклади заяв, заповнюєте під себе
.Апельсинка.• 14 сентября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
У зв´язку із неможливістю взяти участь у судовому засіданні прошу відкласти розгляд справи на іншу дату. Можете написати у зв´язку із перебуванням за кордоном якщо хочете