Тільки не про гроші• 14 сентября 2024

Хто робив міжвію? Задоволені чи ні?

Я взагалі проти татуажу, але задумуюсь про міжвію, щоб додати виразності очам. Або може стрілочку легеньку.
Які можуть бути мінуси? Через скільки часу вам довелось робити корекцію і чи взагалі задоволені?
Подвійна веселка• 14 сентября 2024
Задоволена, корекцію зробила через 7 років. Коли колір світлішає, фарбую віїї разом з міжвійкою.

Викачую яйцями• 14 сентября 2024
Ніяких мінусів
dulenok• 14 сентября 2024
Делаю уже второй раз, делаю без коррекции. Очень довольна. Не больно, максимум - неприятно.
Фокус-Покус• 14 сентября 2024
Робила дуже давно. Задоволена , корекцію не роблю. У мене легесенька, сірого кольору.
Подвійна веселка• 14 сентября 2024
Мінуси можуть бути, якщо стрілочки і повіки опускаються з часом. То і стрілочки можуть деформуватись
Tanasarim• 14 сентября 2024
Делала пару раз. Очень довольна. Еще коррекцию буду делать, как докормлю. Минус, это достаточно больно.
Мушля з Криму• 14 сентября 2024
Задоволена, робила трошки більше року тому.
Стосовно міжвійка чи стрілка, моя майстер казала що т.я. структура шкіри різна в ділянках міжвійки і стрілки, то міжвійка згодом блідіше стає, і буває треба оновити. Стрілка ж не зникає.

ВыФсеВрете• 14 сентября 2024
Цвет меняет, все равно красить придется. Глаз с возрастом меняется, стрелкой сделаете уплывет угол вниз,только по глазу - странно выглядит, глаз меньше смотрится. Мне не нравится.
Sibuna• 18 сентября 2024
Задоволена, але було дуже дискомфортно та боляче