Багиня• 14 сентября 2024

У кого муж иностранец. Расскажите смешные истории

Например, у меня, во время первого кекса - у нас общий язык английский - он был настолько классным любовником, что я просто улетела...у постоянно повторяла, кричала, шептала - о боже.
а ему слышалалось "о буш "
в общем, он долго терпел а потом сказал - yes, Буш, Обама и Трамп....что происходит? )))
пришлось объяснять сложности перевода)
Ваша-карма• 15 сентября 2024
У подруги муж испанец , он говорит о себе в женском роде , так как запоминал как она говорит 🤣
Это правда очень смешно звучит )

Додекаэдр• 15 сентября 2024
Ответ дляБагиня
Удалено администрацией...
Автор, у вас все ответы мимо кассы).
Броніки для Моніки• 15 сентября 2024
Ответ дляСкользкая
А якби і африканець, то що? Серед них багато освічених культурних та гарних чоловіків
Нарахунок багато - перебільшення. Камерун одна з найбідніших країн Африки. І, є один дуже значний нюанс, що африканці, тим більше з достатком, одружуються з жінками своєї раси. Усі ці студенти з бідних африканських країн, які одружувалися на наших жінках, використовували шлюб як трамплін зачепитися, щоб не повертатися в свою країну.
Ось і Лав Лав чорнобривець гарно пристосувався, виїхавши з нею як біженець в Америку. А дурепа радіє…
Не вмію заміряти• 15 сентября 2024
Ответ дляБагиня
то вам недоступно, не переймайтесь
не в усіх почуття гумору присутнє
наверное некому недоступен такой юмор, кроме Вас самой.
Набор слов, и в конце не хватает слова лопата.
автор Багиня • 15 сентября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
ну если некому, то конечно)
Ждун с Нибиру• 15 сентября 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Хіба немає? Є. Можливо, через війну стало значно менше. Але так, їх кількість навіть ’до’ була менша, ніж, у порівнянні з..... Іншими більш розвиненими країнами.
Смотря где у нас.
У нас район где мединститут, там местных меньше, чем иностранцев из разных стран.
Много остаëтся после учёбы, у нас в доме 2 семьи с темнокожими мужьями. Сосед по даче ливанец и был ещё я ребёнком была - негр. У него не было забора и мы у него фасоль воровали😀 потом он нас поймал, выяснил почему мы фасоль открывали и оставляли. Мы выбирали с красивыми пятнышками, а остальную в кучки складывали.
Покупатели 3 семьи с темнокожими отцами, мамы блондинки. Дети красивенные у них.
Ждун с Нибиру• 15 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А це тотожні речі: чоловік іноземець і високий пост?
В её случае это похоже предел мечтаний, отхватить мужа иностранца и этим тыкать всем.
Пс, у меня бывший муж поляк. И шо😀 а первый парень, с которым долго была в отношениях - болгарин. Замуж ещё звали азербайджанец и немец. И всех этих людей я случайно встретила в Украине, в своём городе

Бесконечность-не предел• 15 сентября 2024
Во т блин, зашла посмеяться, 5 страниц разборок и никаких смешных историй
Язикувата Хвеська• 15 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Мій сам вивчив і мова чистіша ніж в мене, хоча часто спеціально з галицьким діалектом розмовляє.
Якось відео з його розмовою залетіло в тік ток на декілька міліонів переглядів. То там багато дуже коментарів було як у вашої подруги
Це те відео, де двоє чорношкірих чоловіків до будинку наших беженців підійшли зі словами підтримки, побачивши український прапор?
Love_Love_Love_• 15 сентября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Так
Язикувата Хвеська• 15 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так
О, супер, я була вражена, дійсно ідеальна вимова! А ще дуже приємний та симпатичний чоловік у Вас)
Тектологиня 80lv• 15 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так
Ой, можно вопрос? Они пахнут по другому? Тело, кожа...
Или они чем-то мажутся, я не могу понять. Какие-то масла, это что-то традиционное с детства или как?
Дело было давно• 15 сентября 2024
Ответ дляОмлетик
У мене Коханий мусульманин. Якось затягла його в китайський ресторан, замовила собі смачну страву зі свининою. Принесли величезна порцію. Я їм мало. Шкода було викидати))) Вмовила його скуштувати Він не хотів, боявся, чи не свинина. Кажу ні, їж на здоров’я. Спробував, йому сподобалось. А потім покликав офіціанта, уточнити, що він все таки їв. Я думала, кінець мій прийшов у той момент. Відхилилася за його спину і показую офіціанту курку, махаючи руками. Він зрозумів, його лице зробилося біле. Мабуть теж відчув свій кінець. І сказав, що то була курка 😂 Фух! Більше я не граю в кулінарні ігри з гарячою кровʼю
Вы дикая просто 🙈
Love_Love_Love_• 15 сентября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Блін)))
Все як і у всіх людей. Звичайно ті хто не миється і не доглядає за собою має специфічний запах.
Мусульмани полюбляють якісь масла то від них і запахи відповідні. В нас якісь дивні трохи стереотипи на рахунок людей з іншим кольором шкіри.
Love_Love_Love_• 15 сентября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Дякую. Приємно, я знаю
Love_Love_Love_• 15 сентября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Африка це великий континент де є різне населення, народи з різними традиціями, але все ж більшість країн є бувшими європейськими колоніями і устрій в них відповідний.
Тектологиня 80lv• 15 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Блін)))
Никаких стереотипов. Каждый день на курсах приходится дышать непонятными ароматами. Исходит от ребят из замбии. Подозреваю, что чем-то мажутся.
Love_Love_Love_• 15 сентября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Та може в Замбії чимось мажуться, я не знаю 🤷‍♀️.
Про стереотипи, я до того що немає такого типу - всі африканці пахнуть особливо.
Працюю з десятками африканців, запах від тих хто не миється 🤷‍♀️
Тектологиня 80lv• 15 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну ок) спасибо за ответ

Бентливуман• 15 сентября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Класс! Я тоже хочу посмотреть, дайте, пожалуйста, ссылку)))
Поросенка• 15 сентября 2024
Ответ для60 метрів сметани
У нас тоже сладкая, но ... у них другая и вкуснее. Нашу здобу они не понимают. Но обьективно в Украине хлебо-булочные не вкусные.
Объективно - средние. По сравнению с итальянским хлебом - наш хлеб не вкусный, по сравнению с американским - божественный
Бентливуман• 15 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Моё восхищение! Еще и с галицким диалектом, а я английский никак не могу освоить Если не секрет, можете, пожалуйста, поделить ссылкой на видео?
Love_Love_Love_• 15 сентября 2024
Ответ дляБентливуман
Господи це відео таке вірусне, воно всюди було. Чесно, я не маю посилання. Воно є в мене в інсті, але в мене закритий профіль🤷‍♀️
Бентливуман• 15 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Честно я сама попыталась сначала найти, но не смогла(
Love_Love_Love_• 15 сентября 2024
Ответ дляБентливуман
Я англійську теж не можу освоїти живучи в США, просто одні речі даються легше одним, інші іншим. Терпение и труд, все перетрут
Бентливуман• 15 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я уже 35 лет не могу освоить английский Потому у меня такое восхищение вашим супругом))))
Love_Love_Love_• 15 сентября 2024
Ответ дляБентливуман
Той знає 5 мов, ідеально, йому вивчити мову - як добрий день. Аж бісить.
Відео було в Гордона в інсті, точно пам’ятаю, але це рік вже пройшов, може трохи більше
Бентливуман• 15 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Обалдеть) Реально мое восхищение! Поищу у Гордона, мне это нужно посмотреть, чтоб стало стыдно и прибавилось мотивации выучить английский)
Love_Love_Love_• 15 сентября 2024
Ответ дляБентливуман
Знайшла
https://www.instagram.com/reel/CwCWCOAN3Of/?igsh=
Бентливуман• 15 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Знайшла
У вас очень приятный муж и так классно говорит на украинском Все, ушла учить английский))) Спасибо