Кумедна• 15 сентября 2024

Віка та Віта це одне ж і те саме імя?

Пару разів називали люди старшого покоління так ,я трошки в ступорі була ,бо батьки ніби назвали мене Вікторія та і в паспорті так записана
автор Кумедна • 15 сентября 2024
Ответ дляМанка Я
Получается Виктор имеет право быть Витей, а Виктория Витой нет?🤔

Как по мне короткая форма имени это исключительно личные хотелки, вполне себе может быть Виктория которая не согласна быть ни Викой ни Витой и будет иметь полное право
Що за бред?)

Байрактара• 15 сентября 2024
Ответ дляКумедна
В якому місці?
Так отож що ні в якому. І Віка/Віта, і Ксенія/Оксана, це абсолютно різні імена. Але багато Оксана чогось себе вважають Ксюшами
автор Кумедна • 15 сентября 2024
Ответ дляПринцепесочка
В тому ж, де і ВіКтор - ВіТя
ВікТор
ВіТя
В імені ж Вікторія немає букви Т,то на який чорт тут ВіТа?

В іменах же Віктор та Віталій є.
Принцепесочка• 15 сентября 2024
Ответ дляКумедна
ВікТор
ВіТя

В іменах же Віктор та Віталій є.
Точно нема?)))
Як же так вийшло, шо в імені ВІКТОР є буква т, а в імені ВІКТОРія її нема)))
Йолки, до мене тільки дійшло що ви автор. Ви реально не знаєте з яких букв складається ваше ім´я?))))))))передивіться паспорт чи шо))))
автор Кумедна • 15 сентября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Справа в тім, що всім байдуже,має відношення чи ні)
То нехай не звертаються
автор Кумедна • 15 сентября 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Вас действительно это так сильно волнует, что надо аж тему создать?? Я Марина, и меня не раз пытались назвать Машей. На что я спокойно объясняла, что это совершенно разные имена. и все.
Я пояснювала наприклад жінці в якої я квартиру знімала,нуль на масу два на трасу
автор Кумедна • 15 сентября 2024
Ответ дляКили и Манджаро
у вас проблемы с самооценкой
Вам теж приємно коли до вас звертаються чужим іменем?

Мандолина Бу• 15 сентября 2024
Ответ дляКумедна
Чоловік же представив мене Вікою,але вони називають все одно вітою,це не зневага?
Это означает ТОЛЬКО ОДНО - представляйтесь ПОЛНЫМ именем и настаивайте чтобы полным называли. А сокращать - это невежество... ’лень выговаривать’ примитивное невежество (низкий уровень культуры) и только...
автор Кумедна • 15 сентября 2024
Ответ дляМанка Я
ВикТория- ВиТа
А куди к ділась?
автор Кумедна • 15 сентября 2024
Ответ дляВот Она Я
А Шура? Вообще не поддается никакой логике.
Я взагалі не знала ,що це таке шура
автор Кумедна • 15 сентября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Одне . ,Вікторія- Віка, Віта.
Ніколи ніхто в сім´ї , сусіди ,в школі та університеті не називали Вітою
автор Кумедна • 15 сентября 2024
Ответ дляПозаземний розум
Не згодна з вами)) Мене звуть Вікторія, перемога. І я хочу, щоб це частіше звучало.
Віти хай своє теж відстоюють. Віта - це життя.

— Євдоксія Ардаліоновна. Только нє Євдокія, а Євдоксія, а то она и говоріть не станєт.
— Євдо… Євдокія Арліоновна!!!
Багато недалеких це не розуміють
автор Кумедна • 15 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Я 75-го року, жоднії Віталіни не знаю.
Найкраща подруга в мене - Вікторія, яку в дитинстві всі звали Віта, або Вітка. І тільки у 90-ті прийшла ця мода на ’Віку’, і зараз ії всі так зовуть (я теж).
P.s. Батько в мене Віталій :)
Вітя та Віталік то теж одне і те ж саме ?
автор Кумедна • 15 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Я 75-го року, жоднії Віталіни не знаю.
P.s. Батько в мене Віталій :)
’Вітка’ звучить жахливо
автор Кумедна • 15 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Не одне, в мене батько Віталій, в родині його зовуть Вітя.

Але для Віктора це також зменшене ім´я. Люді просто плутають.

Також я писала вище - при СРСР ’Віками’ не називали Вікторій.
Чому?
автор Кумедна • 15 сентября 2024
Ответ дляЖинси на дитину
С тех пор, когда это вошло в речь значительного числа людей. И тема автора этот факт только подтверждает. Я Виктория, но моя бабушка называет меня Витой с детства и я из этого не делаю трагедии. А новых знакомых просто исправляю. Это не сложно.
Розумію Вікторія називати Вікуся це так,а віта яким боком тут ?
Віта це , або окреме ім´я ,або скорочення до Віталії чи Віталіни
НашлаПерепискуМужа• 15 сентября 2024
Ответ дляКумедна
Ну то й що? В мене 5 знайомих Вікторій- і усіх називали то Віка, то Віта.
автор Кумедна • 15 сентября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Никогда не слышала чтобы Вику называли Витой, только вот тут читаю. У меня подруга Вика всегда ей и была никаких Вит. Никто ее Витой не называл.
Мене пару разів люди старшого покоління,хлопці, чоловіки ніколи так не називали
автор Кумедна • 15 сентября 2024
Ответ дляНічний дожор
В нас в групі була Анастасія, але звали її Стася.
А взагалі до якогось моменту всі Вікторії були Вітами. Мені 40 і в моєму дитинстві Вік не було, всіх звали Віта, хоча повне ім´я було Вікторія. Тому для людей у віці це одне і те ж ім´я.
Чому так було?

автор Кумедна • 15 сентября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
В советском союзе так было принято, так оно и тянется.
Чому ?
Цим їм заважало скорочення Віка від Вікторії ?
автор Кумедна • 15 сентября 2024
Ответ дляOlga_72
А в поселенні де була автор Віти були.
Я молода
Не рахую, а вважаю• 15 сентября 2024
Не знаю, чи одне. Я не Віка і не Віта. Але в мене була однокласниця Віта- Вікторія. Думаю, її батьки вважають, що це одне ім´я. Я до того,- яка різниця хто і що вважає? Як хочете, так і називайтесь, називають інакше - виправляйте.
Не рахую, а вважаю• 15 сентября 2024
Ответ дляСама не знаю
Я Віталія- Віта, Вікторія це Віка. Але може бути по-різному, як в сім´ї заведено
Віталіна. Віталія не чула взагалі. Навіть серед зовсім малих.
Не рахую, а вважаю• 15 сентября 2024
Ответ дляЛгин
Нет, но я свою подругу Вику, называю Витой
Цікаво, ті, хто ставить вам розуміють, що дівчина сама так може представлятися..
автор Кумедна • 15 сентября 2024
Ответ дляСірничок
Это вы так придумали. У меня сестра Виктория, мы называем ее Вита.
Ну що вам сказати,називайте ще Костянтин
Не рахую, а вважаю• 15 сентября 2024
Ответ дляМама Карло
С каких пор это стало ,что Вита короткая форма имени Виктория ?
Виктория -Вика
Виталина ,Виталия -Вита
Бо насправді чимало Віт-Вікторій і їм плювати, що ви не згодні..
автор Кумедна • 15 сентября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Точно нема?)))
Де к тоді при скороченні загубили?
автор Кумедна • 15 сентября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Фіфачка• 15 сентября 2024
разные, когда знакомлюсь и знаю,что Виктория, всегда спаршиваю как лучше ее называть Вита или Вика.
Принцепесочка• 15 сентября 2024
Ответ дляКумедна
Де к тоді при скороченні загубили?
Удалено администрацией...