Неваляшкина• 15 сентября 2024
Жд билеты по Украине и за рубеж
Может кто то знает, можно ли купить одному человеку целое купе? И можно ли билет сдать из другой страны, и на каких условиях?
Швидкоруч• 15 сентября 2024
Купе купить можно. если повезёт. Вы хоть один билет попробуйте купить.
Про ’из другой страны’ не понятно. Любые билеты можно сдать.
Неваляшкина
• 15 сентября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Раньше сдавали в кассе
Неваляшкина
• 15 сентября 2024
Ответ дляGvenna
Квитки онлайн повернути можна з будь якої країни.
Купити купе можна мабуть, головне щоб програма таке замовлення пропустила.
(я так розумію у вас все онлайн)
Да, все онлайн потому и не совсем понятно можно ли
Неваляшкина
• 15 сентября 2024
Ответ дляGvenna
На те він і онлайн, шо все можна) гроші повернуться вам на карту з якої купували квитки. Але не в повному розмірі, хоча це треба уточнити. Я постійно здаю коли вже от от відправка і отримую менше.
Спасибо
Ждун с Нибиру• 15 сентября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Раньше сдавали в кассе
Ви хочете викупити все купе і перед відʼїздом здати зайві квитки? Це через такі «лайфхаки» їх і неможливо купити..
Неваляшкина
• 15 сентября 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Нет я болею и хочу выкупить все купе для себя
О сдаче думаю если поездка отменится
Ацетилсалициловая кислота• 15 сентября 2024
Купе придбати можна. До 4 квитків в одному замовленні. Головне, в усі квитки ставити своє ім´я, а не вигаданих персонажів, типу ’тьотя не змогла поїхати’.
Повернення квитка, придбаного онлайн, відбувається теж онлайн. Гроші повертаются на карту, але не миттєво. Пишуть, що до 30 днів можливо, мені по факту за кілька днів повертались.
Залежно від дати, вартість до повернення може бути різною.
Неваляшкина
• 15 сентября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Спасибо