Зараз все скажу• 15 сентября 2024
Хто видаляв капіляри на обличчі на апараті M22?
Дайте відгуки, будь ласка.
Коленная ложечка• 15 сентября 2024
Я удаляю каждый год. Всё классно. Убираются отлично, нет потом абсолютно ничего. Чуть розовое, но оно быстро проходит. Сделала в прошлом году, а в этом может даже и не пойду сетка не появилась , так удачно сделали. Мне нравится!
КонхфЭдкаТузик• 19 сентября 2024
Я видаля на обличчі сітку і судину невеличку, але була сильно видно, прям синя, так от сітку ще видно, а та судина за 3м разом зійшла, спочатку синець, після чисте місце. Вважаю процедуру ефективною в руках хорошого спеціаліста. Перед тим ходила на жовтий лазар, тільки набряки отримала.
Ще на що звернула увагу. Ходила в клініку, 2 рази робив один лікар, а третій-інша. Так от та інша, міняла насадки і після зміни видалила мені таки ту судину, тому думаю, що дуже важливо правильно і вміло це робити.