Творческий типаж• Изменено 15 сентября 2024
Порадьте вітаміни групи B без вітаміну B12 у складі
У мами оперізуючий герпес, уже пройшла лікування, але болі не пройшли. Сказали, що потрібно вітаміни групи В, але їй не можна приймати вітамін В12. Передивилася, у складі кругом він є. Уже думаю взяти просто В6. Чи можливо є комплекс без В12?
Творческий типаж
• 15 сентября 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Может лучше проколоть В1 и В6?
Думала в таблетках брати. B1 і В6 нормально буде? Чи ще якийсь потрібно?
АфродитаПетровна• 15 сентября 2024
Ответ дляТворческий типаж
В больнице когда лежала, мне кололи В1, В6 и алоэ. Все отдельно.