маска Ілона• 15 сентября 2024
Рідна тітка нічого не дарувала племінику понад три роки
Не подарунків,ні грошей на карту
І так суть не в цінності подарунку ,а в самій увазі
Чи не здається таке відношення дивним,в той час коли її дітям за весь час то подарунки були навіть без приводу,то гроші на картку за дн чи інший святковий день?
бибизяна• 15 сентября 2024
Ответ длямаска Ілона
Ну вона звикла ,що її дітям мають скидати
А нащо ви скидаєте? Граєте в одні ворота??
маска Ілона
• 15 сентября 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Может привыкнуть и к тому, что не скидывают
Теж так думаю
Царівна Жабка• 15 сентября 2024
Ответ длямаска Ілона
Я сама це спостерігаю роками,людина ,яка ніколи не відмовиться від грошей
Так Вы добровольно кидали,а она не видит в этом необходимость
Кокосиха• 15 сентября 2024
Ответ длямаска Ілона
Так а якщо ви їй скидали, то що вона мала назад їх віддати? Чи що значне відмовиться
маска Ілона
• 15 сентября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
А почему она должна отказываться? Но ведь не просит, правда?
ГонУрова дівка• 15 сентября 2024
Вы серьезно?Тут родные бабушка с дедушкой по телефону поздравить не могутя, о подарках и не мечтаю.Просто на словах внука поздравить))
маска Ілона
• 15 сентября 2024
Ответ дляБабця в мештах
В мене є племінники. Перший раз чую, що я повинна їм гроші скидати на карту 😂😂😂😂
А як ви їх вітаєте із ДН?
маска Ілона
• 15 сентября 2024
Ответ длябибизяна
Чоловік так роками робить,хз
А коли в нього дитина народилась всім пофігу
Бабця в мештах• 15 сентября 2024
Ответ длямаска Ілона
А як ви їх вітаєте із ДН?
Телефонним дзвінком
Ухахайкина• 15 сентября 2024
Ответ дляВарена цибуля
Для меня всякие племянники это не родня и я не собираюсь тратить на них деньги. А вот зачем вы выкидывает на них деньги, а потом ждёте ответочку, непонятно.
’Всякие племянники’ - это дети сестры/брата, это для вас не родные люди?
маска Ілона
• 15 сентября 2024
Ответ дляУхахайкина
Як показує практика ,то зазвичай ні
Jasmin_852• 15 сентября 2024
Вообще странные темы пошли. Запомните, никто, никому, ничего не должен.
Ухахайкина• 15 сентября 2024
Ответ длямаска Ілона
Як показує практика ,то зазвичай ні
Странные люди. У меня всего один брат, у мужа тоже. Сколько тех племянников, чтобы ими так просто разбрасываться?
БезПаспортаНеПродаю• 15 сентября 2024
я своїм племінникам і похресникам (бо це діти рідної і двоюрідної моїх сестер, і двоюрідної сестри чоловіка) ніколи гроші на карту не скидала, вітала тільки на свята. Колись приїхали привітать малу з д С. Миколаї, їх не було вдома, хоча і домовлялись що ми заїдемо і о котрій годині. Після того випадку перестала взігалі вітать, лише на ДН, і то коли нас кликали, зараз чисто по телефону ) Так вітаю обох старших дівчат, одну цього року взагалі забула привітать... Пережили.
Молодшому племіннику-похреснику теж ніколи гроші не дарую, і подарунки без причини теж. Тільки на свята 3 рази на рік. А так, то можу щось добреньке передать.
Все, і ніяких обіжульок. Так і ви, не несіть насильно добро в маси, і не буде образ
Г@Л@В@ломка• 15 сентября 2024
Ответ длямаска Ілона
Ні,але вона звикла ,що їй мають
а яке вам діло до її звичок? навіщо ви їх враховуєте?
Файно Замало• 15 сентября 2024
Ответ длямаска Ілона
Ні,але вона звикла ,що їй мають
вибачте, ви дурненька?
пам´ятаю анекдот.
приходить дядька і уидає сир в люк каналізаційний. раз, два, сороковий. люди зацікавилися. а хто там?
не знаю, але сир любить.
так і ви
пам´ятаю анекдот.
не знаю, але сир любить.
так і ви
маска Ілона
• 15 сентября 2024
Ответ дляФайно Замало
вибачте, ви дурненька?
пам´ятаю анекдот.
не знаю, але сир любить.
так і ви
пам´ятаю анекдот.
не знаю, але сир любить.
так і ви
Не я ,а саме мій чоловік
ПочтальЁнша• 15 сентября 2024
Я крестнице передавала всегда подарки, но ее мама меня даже с ДР не поздравляет, даже смс. Крестницу видела последний раз на крестинах. Она мне не звонит, родители не инициируют общение. В этом году я поздравила в Вайбере и конец.
Файно Замало• 15 сентября 2024
Ответ длямаска Ілона
Не я ,а саме мій чоловік
робіть висновки. не з нами, а з ним
Продавчиня кіз• 15 сентября 2024
Ответ длямаска Ілона
А як ви їх вітаєте із ДН?
Я у телеграм повідомлення відправляю
Забрала і не сказала• 15 сентября 2024
Ответ длямаска Ілона
Приучили. Уберите эти одаривания. Много о себе узнаете, но зато раз и навсегда закроете массу вопросов
Админко• 15 сентября 2024
Я така тітка. Раз подарувала, носом покрутили, уже 30 років нічого не дарую
Админко• 15 сентября 2024
Я увагу приділяю, на чай заходжу, тортик купую. Вам такий би розклад не сподобався
маска Ілона
• 15 сентября 2024
Ответ дляКарамбулкул
А ви скільки тіткі подарували на др?)
До чого тут її дн?
Взагалі вже наглість яка.
Карамбулкул• 15 сентября 2024
Ответ длямаска Ілона
До чого тут її дн?
Взагалі вже наглість яка.
Дійсно
маска Ілона
• 15 сентября 2024
Ответ дляКарамбулкул
А до чого їй ваші діти?
До чого її дн в темі про племінників???
І так своєму брату вона нічого ніколи не дарує, тільки сама випрошує