Кіма кепка• 16 сентября 2024
Пересадка вазонку
Всім привіт! Чи можна проводити пересадку вазонку, якщо він випускає новий листок?
Всім вдячна за відповіді. Це мій перший вазонок, незнаю як правильно.
Кіма кепка
• 16 сентября 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Яка причина пересадки?
Подарували в тимчасовому горщику. Він малий
Кіма кепка
• 16 сентября 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Вазонок?
ВАЗОНОК, нка, ч., зах. Те саме, що вазон. - Гей, Ганю, - гукає Марія у вікно, - винеси вазонки надвір! Будемо пересаджувати квіти (Вільде, На порозі, 1955, 8).
Леди_на_драндулете• 16 сентября 2024
Ответ дляКіма кепка
Вже подивилася, спочатку Гугл дуже здивувався цьому слову, вперто пропонував ’вазон’, а тепер єдине речення з оцим ’гей, Ганю’
Кіма кепка
• 16 сентября 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ну так. Діалект.
Кокосиха• 16 сентября 2024
Ответ дляКіма кепка
То ж вони вазони виносять що б з них квіти пересадити у клумбу на дворі. Вони ж не вазон будуть пересаджувати
Кіма кепка
• 16 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
Значення в інших словниках
вазонок — вазо́нок іменник чоловічого роду діал. Орфографічний словник української мови
вазонок — вазо́нок 1. горщик для квітів; вазон (м, ср, ст) 2. квіти в горщику (м, ср, ст): Ірусь, піди підляй вазонки, бо я зранку не встигла, а там земля вже цілком суха (Авторка); – Гей, Ганю, – гукає пані Марія крізь вікно, – винеси вазонки надвір!... Лексикон львівський: поважно і на жарт
вазонок — ВАЗО́Н (посудина з землею для квітів; квіти разом із цією посудиною), ГОРЩО́К, ГО́РЩИК, ВАЗО́НОК, ВАЗО́НИК зах., ЗІЛЬНИ́К діал. На мармурових стовпчиках стояли серед газону вазони з старими кучерявими столітниками (І. Словник синонімів української мови
вазонок — ВАЗО́НОК, нка, ч., зах. Те саме, що вазо́н. — Гей, Ганю, — гукає Марія у вікно, — винеси вазонки надвір! Будемо пересаджувати квіти (Вільде, На порозі, 1955, 8). Словник української мови в 11 томах
Лунтик-паунтик• 16 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
Захід України вживає слово вазонок,як тлумачення рослини,висадженої в горщик
Кокосиха• 16 сентября 2024
Ответ дляКіма кепка
Значення в інших словниках
Ну то я й пишу ) вазон/вазонок з якого квіти пересаджувати винесли ) це горщик, а не сама квітка
Кіма кепка
• 16 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
По темі - я б погуглила що за квітка та які правила пересадки/догляду
Я назви не знаю
Кокосиха• 16 сентября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
А ще неділя замість тижня і купа всього різного..
Кіма кепка
• 16 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
У Львові говорять вазон, вазонок на квітку, рослину яка росте в горщику. Можете далі йти жити своє щасливе життя
Кокосиха• 16 сентября 2024
Ответ дляКіма кепка
Я назви не знаю
А можете фото зробити що б краще видно було? Бо за Вашим фото таке знайшлось. Не знаю чи вірно )
Кокосиха• 16 сентября 2024
Ответ дляКіма кепка
Ок, говоріть. Я пішла.
Кіма кепка
• 16 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
Яке це має відношення до мого запитання?
Кіма кепка
• 16 сентября 2024
Ответ дляValentina shop2020
Откуда такие слова,вазонок?
От вєрблюда
Кіма кепка
• 16 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
Він. Дякую. Йду читати.
Шкварочка• 16 сентября 2024
всегда бесили и бесят люди, которые цветы в горшках называют вазонами. а тут ещё и вазонок.
это цветок, он не горшок.
гуглите что за цветок и как за ним ухаживать.
Кіма кепка
• 16 сентября 2024
Ответ дляШкварочка
это цветок, он не горшок.
Те, що вас бісить мені не цікавить