Затишне кубло• 16 сентября 2024

Тут спрашивали о том, почему дети-это собственность государства

ЗАУВАЖЕННЯ щодо законопроєкту МОЗ України

21 серпня 2024 року МОЗ України було оприлюднено законопроєкт, який передбачає внесення змін до Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”. Серед інших, законопроєктом передбачається унеможливлення отримання освіти (у будь-якій або принаймні в очній формі) особами (не лише дітьми), які не отримали одного або більше щеплень, відповідно до календаря щеплень і переліку обов’язкових щеплень.…

https://vvv.org.ua/zauvazhennia-shchodo-zakonoproi...
Это требование ВОЗ и МВФ
Баба на горошині• 16 сентября 2024
Ответ дляпразники не помню
Называются простым словом поборы или ’ добровольный взнос’ , который попробуй не сдать, и ребёнка забулят .
Какой взнос в детсаду? Оплата за посещение детсада? Так это нормально. Деньги на новогодний подарок/подарок на выпускной из детсада? Так это тоже нормально

Донька подруги• 16 сентября 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Уявіть, що у вас не буде можливості купити??? Наприклад, місце вакцинації буде світитися сканером, або уф лампою, як пропонували деякі євро фармкомпанії. Що тоді?
Вы в начале войны наверно ещё искали метки на фонарях
4есотка• 16 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Вопрос не в этом. А несколько в ином.
Можно, конечно. А в чем свобода и демократия, простите?
В том, что можно свободно и демократично купить
Вкаблучках• 16 сентября 2024
Ответ дляКумася
Если знать нужных людей, просто
Все равно не просто, раньше намного легче было
Кумася• 16 сентября 2024
Ответ дляБаба на горошині
Не для всех приемлемо покупать прививки
Тогда либо вакцинировать \ся , либо бороться за свои права. Главное чтобы денег и нервов хватило)
Донька подруги• 16 сентября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
в україні можна було хоча б купити собі ковідвакцину, а в європі?
взагалі перекололи 90 відсотків населення
В Европе тоже все продавалось
Напланетянка• 16 сентября 2024
Ответ дляДонька подруги
Ой, давайте не будем)))))
Вы ковид забыли? Про свободу и демократию
Есть примеры ярче. За чубы, в бусик и на смерть.
Вільні люди.
Леска• 16 сентября 2024
Ответ дляБаба на горошині
Какие деньги люди несут в садики и школы?
’на штори’ ви давно здавали? Чи у вас в Рк нема занадто ініціативної мамашки?
ПробілНеПрацює• 16 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Вопрос не в этом. А несколько в ином.
ну обов´язки у громадян повинні ж бути? чи тільки права?

Леди_на_драндулете• 16 сентября 2024
Ответ дляДонька подруги
Нет, не искала, конечно))
Сегодня я не я• 16 сентября 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Добре, що не запропонували клеймо, як для худоби 😞 Бо схоже, що людей і тримають за худобу, з тварин - мʼясо, з людей - праця.
Баба на горошині• 16 сентября 2024
Ответ дляЛеска
Я не в Украине. В школе, где учится мой ребенок, не собирают на шторы
Донька подруги• 16 сентября 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Нет, не искала, конечно))
Ну какая метка от вакцины в УФ🙈
4есотка• 16 сентября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
У нас только обязательства, без прав
Кумася• 16 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
А за что умирают люди тысячами? Не за это?
Нет не за это. Многих просто насильно мобилизуют и гонят на фронт .
ПробілНеПрацює• 16 сентября 2024
Ответ для4есотка
У нас только обязательства, без прав
прям зовсім ніяких прав у вас?
Леди_на_драндулете• 16 сентября 2024
Ответ дляДонька подруги
Ок, если не найдктся доктор, кто дасть липовую справку о прививке?
Донька подруги• 16 сентября 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А если метеорит?
Кумася• 16 сентября 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Зачем думать о том , чего нет и в ближайшее время не будет ?

Не кую, не мелю• 16 сентября 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Куплю діагноз протипоказ. Але сумніваюсь,що мене щось може змусити
Анютины ласки• 16 сентября 2024
Ответ дляБаба на горошині
тут як би обговорюється закон України в Україні і ситуацію в Україні. І ті хто навчається в Україні знають за ’благодійні внески’ чи тов закладі освіти чи то в закладі медицини. Тому ваше здивування \ запитання тут трохи не в тему.
Библиотекарь• 16 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Вопрос не в этом. А несколько в ином.
Автор, Вы смешная) ну какая демократия, вокруг оглянитесь
Леди_на_драндулете• 16 сентября 2024
Ответ дляДонька подруги
Ну какая метка от вакцины в УФ🙈
Это теория, например же.
Пишу, не читаю• 16 сентября 2024
Ответ дляБаба на горошині
Не для всех приемлемо покупать прививки
ну на всякую жижу ставит ж у тоже не дело
Анютины ласки• 16 сентября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
з іншого боку в Конституії передбаче право на освіту. Це право не для всіх? визначається за яким критерієм? До того ж це обовязок , за невідвідування школи батьків можуть притягнути до відповідальності.
Леди_на_драндулете• 16 сентября 2024
Ответ дляКумася
Ви посилання бачили в темі? Це вже дуже скоре майбутнє.
Баба на горошині• 16 сентября 2024
Ответ дляПишу, не читаю
А что делать, если по-другому никак?
ПробілНеПрацює• 16 сентября 2024
Ответ дляАнютины ласки
ну а як на ваш погляд державі регулювати епідеміологічне питання?
Синиця у спідниці• 16 сентября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Їх можна купити, ті нещасні щеплення. І не треба тут рукалице
А как же коррупция? Зачем тогда и за что мы воюем? Разве в Европе покупают прививки? Нет. Там все прививаются. Даже наши антиваксы аж бегом!
Не зви чайна• 16 сентября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Можна, Але ж самі потім ниємо про корупцію…