Затишне кубло• 16 сентября 2024

Тут спрашивали о том, почему дети-это собственность государства

ЗАУВАЖЕННЯ щодо законопроєкту МОЗ України

21 серпня 2024 року МОЗ України було оприлюднено законопроєкт, який передбачає внесення змін до Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”. Серед інших, законопроєктом передбачається унеможливлення отримання освіти (у будь-якій або принаймні в очній формі) особами (не лише дітьми), які не отримали одного або більше щеплень, відповідно до календаря щеплень і переліку обов’язкових щеплень.…

https://vvv.org.ua/zauvazhennia-shchodo-zakonoproi...
Это требование ВОЗ и МВФ
Кумася• 16 сентября 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ви посилання бачили в темі? Це вже дуже скоре майбутнє.
В Украине это точно не будет скоро. Если и будет когда - то , то к этому моменту ребёнок уже школу успеет закончить Этого даже в Европе нет.

Кумася• 16 сентября 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
А как же коррупция? Зачем тогда и за что мы воюем? Разве в Европе покупают прививки? Нет. Там все прививаются. Даже наши антиваксы аж бегом!
В Европе ты можешь отказаться от прививок . И антиваксы здесь тоже есть.
Кредитная• 16 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Вопрос не в этом. А несколько в ином.
Можно, конечно. А в чем свобода и демократия, простите?
Не хочу огорчать, но в Польше за отказ от прививок , штрафы тоже и крупные )

Поэтому ходят к частникам )

Но в школах вообще про прививки не спрашивали ни разу )
Кредитная• 16 сентября 2024
Ответ дляКумася
Не везде ) скорее затянуть процесс типа обследовании, что прививки можно )
Или наблюдаться у частного, которому пофиг )
Синиця у спідниці• 16 сентября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
в україні можна було хоча б купити собі ковідвакцину, а в європі?
взагалі перекололи 90 відсотків населення
Ну так зачем мы тогда идём в Европу,если мы не хотим как у них? Мы хотим покупать прививки,мы хотим не прививаться
Кредитная• 16 сентября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Не везде )
Можно не прямо отказываться, а затянуть процесс )
Не кую, не мелю• 16 сентября 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Не ідеалізуйте Європу. Все там можна купити
Не кую, не мелю• 16 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Можна, Але ж самі потім ниємо про корупцію…
Я не нию
Кредитная• 16 сентября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Можно, но нам пока эта опция недоступна или нужен друг местный, чтобы помог )

Больничные покупают во всю

Новорічна пальма• 16 сентября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
ну а як на ваш погляд державі регулювати епідеміологічне питання?
Дуже просто:
1. Фіксувати реальну статистику поствакцинальних ускладнень.
2. Робити реальний і повний безкоштовний чекап здоровʼя дитини перед щепленням щоразу!
3. Закупати якісні вакцини, а не індійське лайно у вигляді гум допомоги.
4. Кожній дитині — страхування на 1 млн дол на випадок поствакцинальних ускладнень.
5. Адекватні реакції на страхові випадки.
6. Реальна кримінальна відповідальність за порушення правил транспортування і зберігання вакцин. Повний і прозорий доступ батьків до інформації про те, хто, коли, як закупив, де зберігав і тд препарат.
7. Створення індивідуальних графіків вакцинування в залежності від віку, станц здоровʼя, місця проживання і наявності ризиків.

І тоді можна вже про щось говорити. Поки наших дітей використовують як спосіб утилізації гумдопомоги, а поствакційних ускладнень не існує в природі — хай йдуть нахер всі стройним шагом.
ПАЦАНКА О• 16 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Вопрос не в этом. А несколько в ином.
тому що ваша свобода і права закінчуються там, де починаються права інших.
Свобода в тому, що ви можете обирати. Не хочу щеплень, навчаюсь вдома.
Як варіант.
Мені більше хвилювала б якість вакцін і умови їх зберігання.
ОноВамнадо• 16 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Вот именно что не забыла. Это было показательно. Вместо того, чтобы отстаивать свои права, люди опустили голову и как овцы пошли на заклание.
Кто с конвертиком за кодом, а кто и с плечом оголенным на укол. Смысл один.
А ви куди пішли? З форуму сру на українські простори, розказати про свободу і права? Там же про це не сильно понаписуєш, так? І прийшли сюди з подружанями, хороводи водить у кокошніках, в себе не пробували про демократію поволати?
Українська Мрія• 16 сентября 2024
Якщо у дитини неповносправні дурні батьки, то держава зобов´язана втрутитись.
ПробілНеПрацює• 16 сентября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Дуже просто:

то що ви описали десь виконується ? в якій країні?
автор Затишне кубло • 16 сентября 2024
Ответ дляпразники не помню
Ну так везде ! Вместо того, что бы отстаивать свои права, на бесплатное обучение, медицину и т.д . Люди сами несут свои деньги в садики, школы, ВУЗы, больнички . И это считается норма .
Или Вы никогда с этим не сталкивались ? ))
Так это закончится когда-то?
автор Затишне кубло • 16 сентября 2024
Ответ дляпразники не помню
Люди умирают, чтоб русня не оккупировала Украину, ну уж никак не против прививок .
Вы не поняли? Это требование ВОЗ, МВФ и прочих, которые являются спонсорами. Без выполнения условий, ни о какой помощи материальной речи нет. Все еще связь не улавливаете?
автор Затишне кубло • 16 сентября 2024
Ответ дляСама не знаю
в том, что вы такая борзая в эру, когда человечество победило основные смертельные заразные болезни. и хватит тут ляля устраивать. не хочешь прививаться - живи вдали от социума. точка.
Вы всегда хамите? Если вы привиты, чего вам боятся то?
Я за свободный выбор человека
автор Затишне кубло • 16 сентября 2024
Ответ дляДонька подруги
Так это не о борьбе, вы просто затаились
В смысле затаилась. Я довольно четко озвучила свою позицию и отказ. А также при увольнении (чего не случилось бы, я уверена) -суд и возмещение ущерба. Директор, кстати, сам не кололся)
автор Затишне кубло • 16 сентября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
ну обов´язки у громадян повинні ж бути? чи тільки права?
Почитайте Конституцию)

ПробілНеПрацює• 16 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Почитайте Конституцию)
і що? там задекларовані тільки права, без обов´язків?
автор Затишне кубло • 16 сентября 2024
Ответ дляОноВамнадо
Как знакомо. Любая неудобная информация и ты агент кремля 😂 по теме есть что ответить?
Може ще третю?• 16 сентября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
а чого ж тоді Татьяна М5 купувала в Україні, а не в Італії?
Гигиенишвили• 16 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Вопрос не в этом. А несколько в ином.
В самой свободной и демократической стране пока у ребенка не будет всех, положенных по возрасту прививок, ни в школу ни в сад он не попадет.
Туфли в чешуе• 16 сентября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Їх можна купити, ті нещасні щеплення. І не треба тут рукалице
Если можно напишите где. Я купить не смогла.
Не кую, не мелю• 16 сентября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Я з своєю сімейною вже 25 років дружу, каву п´ємо разом і випішуємо одна другій потрібні питання.
А ковідне навіть не знаю, чоловік десь домовився
Туфли в чешуе• 16 сентября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Разве что в этом случае. Хотя нам семейная отказала сразу , остальные три доктора тоже.
БезПаспортаНеПродаю• 16 сентября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
А ви, випадково, ніде не жалілися, що в Україні багато корупції? Навіщо бути учасником та лобіювати корупцію?
Просто відмовитись. Я відмовлялася і в садочку казала про це також, мені погрожували що виключать сина, але я казала, що ок, нехай письмово дають мені пояснення та причину виключення. На цьому і закінчилися їх погрози.
Також не робили вакцини від ковід і не купляли сертифікати. Працювали і ніхто не звільнив, бо доступно пояснила, що це не законно
Не кую, не мелю• 16 сентября 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ні, не жалілася ніколи. Навпаки була і є учасником. Працюю сама на себе, то ж звільнити ніхто мене не зміг.
Купувала сертифікат, тому що їздила часто за кордон.
БезПаспортаНеПродаю• 16 сентября 2024
Ответ дляГигиенишвили
Это что за страна такая?
Гигиенишвили• 16 сентября 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Это что за страна такая?
США разумеется. Причем, антиваксеры резко перестают ими быть при пересечении границы. По 15 вакцин за раз вкалывают и не возмущаются