Затишне кубло• 16 сентября 2024

Тут спрашивали о том, почему дети-это собственность государства

ЗАУВАЖЕННЯ щодо законопроєкту МОЗ України

21 серпня 2024 року МОЗ України було оприлюднено законопроєкт, який передбачає внесення змін до Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”. Серед інших, законопроєктом передбачається унеможливлення отримання освіти (у будь-якій або принаймні в очній формі) особами (не лише дітьми), які не отримали одного або більше щеплень, відповідно до календаря щеплень і переліку обов’язкових щеплень.…

https://vvv.org.ua/zauvazhennia-shchodo-zakonoproi...
Это требование ВОЗ и МВФ
автор Затишне кубло • 17 сентября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
то що ви описали десь виконується ? в якій країні?
Это не от страны зависит, а от людей.

автор Затишне кубло • 17 сентября 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
тому що ваша свобода і права закінчуються там, де починаються права інших.
Свобода в тому, що ви можете обирати. Не хочу щеплень, навчаюсь вдома.
Як варіант.
Мені більше хвилювала б якість вакцін і умови їх зберігання.
А в чем нарушены права вакцинированных, если рядом невакцинированные?
автор Затишне кубло • 17 сентября 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Это что за страна такая?
О Штатах речь, вероятно
автор Затишне кубло • 17 сентября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Дуже просто:
1. Фіксувати реальну статистику поствакцинальних ускладнень.
2. Робити реальний і повний безкоштовний чекап здоровʼя дитини перед щепленням щоразу!
3. Закупати якісні вакцини, а не індійське лайно у вигляді гум допомоги.
4. Кожній дитині — страхування на 1 млн дол на випадок поствакцинальних ускладнень.
5. Адекватні реакції на страхові випадки.
6. Реальна кримінальна відповідальність за порушення правил транспортування і зберігання вакцин. Повний і прозорий доступ батьків до інформації про те, хто, коли, як закупив, де зберігав і тд препарат.
7. Створення індивідуальних графіків вакцинування в залежності від віку, станц здоровʼя, місця проживання і наявності ризиків.

І тоді можна вже про щось говорити. Поки наших дітей використовують як спосіб утилізації гумдопомоги, а поствакційних ускладнень не існує в природі — хай йдуть нахер всі стройним шагом.
Спасибо вам!
автор Затишне кубло • 17 сентября 2024
Ответ дляГигиенишвили
США разумеется. Причем, антиваксеры резко перестают ими быть при пересечении границы. По 15 вакцин за раз вкалывают и не возмущаются
Это идеализация США ещё. Будто там все самое лучшее, демократическое)
Хотя у меня вот друзья уехали. Они что здесь, что там, ширяют в себя все, что скажут 🤦‍♀️
БезПаспортаНеПродаю• 17 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
О Штатах речь, вероятно
И они ’самая безопасная страна’??
ПробілНеПрацює• 17 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Это не от страны зависит, а от людей.
фізичні особи не зможуть забезпечити всі ці умови, те шо описала авторка виконується хоч в одній країні? просто цікаво, це нормальна практика чи від України вимагається щось неймовірне)))
автор Затишне кубло • 17 сентября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
В цивилизованной стране любой работает ,та как работает Конституция и есть суд.
ПробілНеПрацює• 17 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
де я казала що у нас суд і закони працюють як годинник? я питаю де такі умови при щепленнях, як описали вище - обстеження, страхування 1 млн і т.д. чого ви перескакуєте? звісно наша країна бідна і не може такого забезпечувати, але мені цікаво - хтось може?

автор Затишне кубло • 17 сентября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Это писала не я.
Не знаю где это предусмотрено государством, задача у него иная. Но то, что это вполне реально сделать родителям и для начала в принципе думать прежде чем что-то делать, это факт.
Очень удобно чуть что «мы бедные», с чего бы это? Украина-страна с богатейшими ресурсами как минимум, некоторые уникальны. Но это другая тема
автор Затишне кубло • 17 сентября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Я скопировала закон. Это не мое авторство.
И да, это требование выдачи заемных средств
ПробілНеПрацює• 17 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
омг, ви про щось своє
ПробілНеПрацює• 17 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Это писала не я.
я і не стверджую що це ви писали, але ж відповідаєте ви))) ну ми з вами цю владу вибирали, тому і маємо
автор Затишне кубло • 17 сентября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Я никого не выбирала точно. Я в здравом уме пока.
Вот, кстати. Ещё один сюрприз
ПробілНеПрацює• 18 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Вот, кстати. Ещё один сюрприз
тобто ви не зробили навіть мінімальне зусилля на виборах, то до кого претензії? якщо вам нема діла до держави, чого їй має бути ?
автор Затишне кубло • 18 сентября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Я всех вычеркнула)так что насчет минимальных усилий-мимо
ПробілНеПрацює• 18 сентября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
ну добре, зараховується - ви проти.