Намазюкана нішою• 16 сентября 2024
Підняття податків
Дівчата, читаю в новинах, що будуть піднімати військовий збір до 5%. Це тепер якщо я офіційно працюю я отримаю на 3,5% менше зп, вірно?
TANYA 0 0 0 0• 16 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
ТЦК хоть заезжает иногда на гастроли?
Так вже вигребли всіх, вулиці пусті, одні баби в чорних хустках.
На границе• 16 сентября 2024
Ответ дляРадість моя
хлеб и сахар вредно. Идите за овощами. Баклажаны по 30 грн
Та можно просто воды с Десны попить. Чтоб уже не хотелось ни хлеба ни сахара
На границе• 16 сентября 2024
Ответ дляКузякин
Да, вчера брала масло Белоцерковское 400 грамм - 210 гривен.
Капееец
Ухахайкина• 16 сентября 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Працюю, я ж написала ще спочатку, але звичайно зп невелика для 3 людей, а з підняттям податків буде ще менша
і з підняттям податків, підвищать вартість всіх послуг і товарів(
але під час війни таке не диво( на і це була ставка цього виродка.
Що не доб´ють військовими методами, зруйнують економічними.
Чарочка діда• 16 сентября 2024
Ответ дляyer
1,5 % люди платять і ще їм мало ідіоти прокляті
так і війна в нас триває. Німеччина он постановила про скорочення програми підтримки й інші за нею також будуть згортати. Та й втомилася Євпорпа від війни, Байден вже відкриває вікно овертона про програш України.
TANYA 0 0 0 0• 16 сентября 2024
Ответ дляНа границе
Це той випадок, коли не було б так смішно, якби не так сумно
На границе• 16 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Каштаны можно варить и есть
А из зелёных колючек от каштанов супец сварить....
TANYA 0 0 0 0• 16 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Для хорошей женщины всегда есть хорошая вакансия в ВСУ
Ви вже там????
мимАпроходила• 16 сентября 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Нічого, скоро буде національний кешбек, ото заживем
Так його ж навіть на продукти використати не можна. Із корисного - хіба що на комуналку
TANYA 0 0 0 0• 16 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Я не жалуюсь. У меня работа в коммерческой сфере медицины. Так что клиенты будут всегда!
Патологоанатом??!!!
А звідки такі широкі знання про роботу в ТЦК???
Невгамовна шахиня• 16 сентября 2024
Ответ дляНиколай-b526
законопроект прошел профильный комитет...с 25 года будет!)
Железнак написав, що хочуть заднім числом з жовтня
scorpionxnk• 16 сентября 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я з молочки офігіла, масло по акції вже 79 грн.
Ну так не дивитися 82 проц.,кушайте класичні 72 і тут ціник інший.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 16 сентября 2024
Ответ дляscorpionxnk
А до чого тут це, тиждень назад воно по 62 грн було по акції
Свідок Перемоги• 16 сентября 2024
Ответ дляКузякин
Мне тоже. Не понимаю за что всё это нашим людям. Где вы так коллективно согрешили.
У нас ещё весь пригород Харькова горит который день, пожары. Прям вот какой-то дьявольский замес
Ну, как-то так…
Мама Никитки-2• 16 сентября 2024
Тю, автор. А шо ви хотіли? Мені он в паралельній теми доводять, що встановлення камер спостереження на дорогах на ху@ву купу грошей в воюючій країні то норм. Бо їм безпека руху потрібна. Захід на цю дурню грошей точно не дасть, от з податків вони і візьмуть. Бо з неба гроші на збільшення фінансування не впадуть, навіть при умові порізаних бюджетів оборони, ГУР і СБУ.