Шалена красуня• сегодня в 11:12

"блогер", який «зливає» у соцмережі позиції ЗСУ

*СБУ повідомила про підозру ще 4-м псевдоблогерам, які «зливали» у соцмережі позиції ЗСУ*
Служба безпеки викрила нові факти несанкціонованого поширення даних про дислокацію та бойову роботу Сил оборони у різних регіонах України.

Питання в першому повідомленні.
Проголосуйте,будь ласка,як ви вважаєте,така інформація,яку викладає " блогер" є злочином,чи ні?
Результат:
вже голосів: 21
16 (76.19%) Так
5 (23.81%) Ні
автор Шалена красуня • сегодня в 11:13
автор Шалена красуня • сегодня в 11:15
Людина публічна,всі знають її повне ім´я і місто перебування.Систематично публікує на своєму відкритому каналі,де близько тисячі підписників ,інформацію про ротацію війсковослужбовців ЗСУ в будинку її батьків( які переселенці в Києві) в місті Ізюм Харківської області
Не кую, не мелю• сегодня в 11:17
Ответ дляШалена красуня
А чего они в будинку, в не в поле?
автор Шалена красуня • сегодня в 11:18
Ответ дляНе кую, не мелю
А чего они в будинку, в не в поле?
Спитайте в рашистських окупантів
Prervana• сегодня в 11:18
Ответ дляШалена красуня
Секрет Полишинеля
Асталависта бэйби• сегодня в 11:18
таких банить надо навечно!
Еще спрашиваешь правильно или нет....Администрация!
автор Шалена красуня • сегодня в 11:18
Ответ дляPrervana
Секрет Полишинеля
?
Що це означає?
автор Шалена красуня • сегодня в 11:19
Ответ дляАсталависта бэйби
таких банить надо навечно!
А що не так,розкажіть?
Идууу--уууу блин• сегодня в 11:20
Ответ дляШалена красуня
Автор, Вы удивительная. Рашистские разведдроны летают над Украиной 24/7. Везде. Передают точные данные и координаты круглосуточно. И на местах есть агенты. А Вы прям, в Зарницу заигрались
Асталависта бэйби• сегодня в 11:21
Ответ дляШалена красуня
А що не так,розкажіть?
Что не ясно в моем коменте? Одобряете сдачу ВСУ?
Идууу--уууу блин• сегодня в 11:21
Ответ дляШалена красуня
?
Що це означає?
Простите, а Вы что-то, кроме блогеров и Советчицы читаете?
автор Шалена красуня • сегодня в 11:23
Ответ дляИдууу--уууу блин
Тобто ’ блогери’ ні до чого? Хай пишуть,що бажають в соцмережах?
І СБУ невірно вчинила,що цих 4х затримала вчора?
автор Шалена красуня • сегодня в 11:23
Ответ дляАсталависта бэйби
Ви написали,що вважаєте,що мене треба забанити за створення теми? От я і спитала,яке правило ця тема порушила?
автор Шалена красуня • сегодня в 11:23
Ответ дляИдууу--уууу блин
Багато читаю :)
Асталависта бэйби• сегодня в 11:24
Ответ дляШалена красуня
Вы защищает блогера, который сдает позиции ВСУ. К чему тупой опрос поддерживаете его или нет?
Царівна Жабка• сегодня в 11:24
Ответ дляИдууу--уууу блин
При чем над Киевом летают часами дроны разведчики, их никто не сбивает и это днём!
А потом пишут, что ночьюю сбили 150 шахедов из 160
автор Шалена красуня • сегодня в 11:29
Ответ дляАсталависта бэйби
Я її не захищаю.Я ,навпаки,вважаю,що цю інформацію,яку вона постить( і це ж ще дадеко не все)поширювати публічно не треба.
Вона вважає,що все робить правильно і жодних законів не порушує,коли публікує інформацію про ротації ЗСУ в Ізюмі.
От вчора побачила,що СБУ затримала чотирьох блогерів за схожу діяльність.
Мені цікава думка юристів,хто в цій ситуації правий,Настя,яка вважає що нічого протизаконного не робить,чи я,коли пишу,що ці повідомлення публікувати не можна.
Prervana• сегодня в 11:30
Ответ дляШалена красуня
?
Що це означає?
Погуглите
Байрактара• сегодня в 11:33
Я вранці стою і п´ю каву біля метро, і за 10 хв що ранку я чітко бачу куди йдуть військові, я вже навіть побачила назву їх на формі. То я не мала мети це бачити і в взагалі втикаю в телефон. А людині в якох мета їх вичислить - достатньо півдня там посидіть, особливо під час тривоги. То ж не варто робить з цього секрету, якщо і так всі все бачать.
Це скоріше показова вистава для залякування населення, мол часи нквд настали , не висовуйтесь, і т. д.
Липка-прилипка• сегодня в 11:52
а ты как думаешь?
автор Шалена красуня • сегодня в 11:53
Ответ дляБайрактара
Але ж ви не пишите в своїх соцмережах,наприклад,що певна кількість війскових пішла в тому напрямку,а вона таке пише.І Київ,то не лінія фронту,як Ізюм.
Хочу наколоти губи• сегодня в 11:53
Ответ дляШалена красуня
’2.15 Запрещено создавать военно-политические темы анонимно или с возможностью анонимных ответов.’
автор Шалена красуня • сегодня в 11:54
Ответ дляЛипка-прилипка
а ты как думаешь?
Я думаю,що такі дописи-злочин.
Чекаю коментар юриста,чи я права чи помиляюся.
Байрактара• сегодня в 11:55
Ответ дляШалена красуня
Я думаю, що в росії свої інформатори і вони точно не беруть інфу у блогерів. Тим більше на 5 віськових, які живуть у її батьків ніхто ракети відправлять не буде. Не вартує життя 5 солдат - мільйони
автор Шалена красуня • сегодня в 11:56
Ответ дляPrervana
Секрет Полишинеля
Тобто поширювати цю інформацію на зразок ’ сьогодні зайшли 10’, вчора була ротація´-то нормально?
автор Шалена красуня • сегодня в 11:57
Ответ дляХочу наколоти губи
Тема адресована юристам,а не як предмет для обговорення
автор Шалена красуня • сегодня в 11:58
Ответ дляБайрактара
Ну,по-перше,не 5,а більше,а по-друге не солдати
Хочу наколоти губи• сегодня в 11:59
Ответ дляШалена красуня
Як це не для обговорення? Все реально така ’чарівна’, чи прикидається? Ви спитали що порушили, я вам надала пункт правил,який саме ви порушили.
автор Шалена красуня • сегодня в 12:01
Ответ дляХочу наколоти губи
Ви юрист? Питання до юристів,як видно в розділі теми
Не кую, не мелю• сегодня в 12:03
Ответ дляШалена красуня
Спитайте в рашистських окупантів
Так он о своем доме пишет. О тех кто совершает военные преступления. Вот засядут в ваш, тоже напишите