Мальдивирую• 16 сентября 2024

Ви скидаєтесь на каву та солодощі в кабінеті?

Нас в кабінеті четверо.
Я не п"ю заварну каву, дуже рідко можу випити розчинну (щоб тільки кавою пахло трішки), бо в мене тоді шалене серцебиття.
Чай я п"ю тільки однієї марки, бо він не міцний і мені смачний, а так взагалі люблю пити просто воду.
І ще я майже не їм солодкого, бо в мене інсулінорезистентність.
Нещодавно в колектив прийшла нова дівчина. І ось вона постіно приносить солодке і каву, пригощає всіх. Колеги пригощаються, я відмовляюсь.
І ось ця дівчина купила пачку дорогої заваарної кави і керівничка нам сказала, що треба скинутись і віддати гроші. Я відмовилась здавати, мотивуючі, що заварну каву я не п"ю, а чай і розчинну каву собі купую окремо, кладу у загальну шафу і не забороняю пригощатись.
Мені сказали, що я не права і не маю відокремлюватись від колективу.
Ваша думка з цього приводу?
Результат:
вже голосів: 171
154 (90.06%) Не здавала б гроші
17 (9.94%) Здала щоб не бути білою вороно
Lilian-nochka• 16 сентября 2024
Нет.и не понимаю этой ерунды

Мольфарочка• 16 сентября 2024
не сдавать
Удачная• 16 сентября 2024
Я з самого початку не відмовлялася б. Це ж дрібниці. Але якщо вже стали в позу, то задню не давайте. Але як на мене, це було не дуже розумно відмовляти керівнику в такій дрібниці. Коли стане вибір кого звільняти....ну ви ж самі розумієте. Виходить, що та дівчина дружня і все в колектив. Ви ж , умовно, 50 грн.колективу пожаліли. При однаковій кваліфікації залишать її
МаринаХ28• 16 сентября 2024
Це була сугубо її ініціатива.
Наступного разу купить ще щось дороге бо їй захотілось, то що, зарплату викласти?

В нас так, сьогодні я купила пригостила, завтра колега и так по черзі. Обід якщо купуємо то скидаємось порівну.
julia-678c• 16 сентября 2024
На кофе/чай не сдаю, потому что ничего на работе не пью. Сладости каждый сам с собой берет. Можем друг друга угостить конфетами, печеньками и тд.
Lilian-nochka• 16 сентября 2024
Ответ дляУдачная
Что за ерунда,она на работе работает,и не обязанна покупать завалявшуюся пачку кофе,которую ее коллега принесла
Мальовнича даль• 16 сентября 2024
Надо этой новенькой в бубен зарядить 😇

Бабця в мештах• 16 сентября 2024
Ні, я б не скидалась. Особливо якщо не пʼю. Це її ініціатива. Хай хоч дуються, хоч ні.
Або роботодавець має виділяти кошти на таке, або у кожного своє.
Удачная• 16 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Керівник вважає по-іншому. А піднімати зп і приймати всі рішення пр персоналу, буде саме вона. Дурницею було виступати проти в такій дрібниці. Загубила автор більше ніж зекономила
Леся Українка• 16 сентября 2024
Нам каву носять відвідувачі ще додому розбираємо
Леплю из пластилина• 16 сентября 2024
Нам раз в неделю привозят два ящика конфет (мы в группе компаний, одна из них кондитерская фабрика). Не дай боже за это платить, я их не ем
Lilian-nochka• 16 сентября 2024
Ответ дляУдачная
Может сменить работу лучше?)чем получая зарплату оплачивать совковые замашки мани и зины?)и дело не в 100 грн даже
Бабця в мештах• 16 сентября 2024
Ответ дляУдачная
Це вже спеціаліста хорошого за пачкою кави визначають?
Якщо таке і станеться, то навіщо автору такий роботодавець, що за пачку кави продається.
Добра всем!• 16 сентября 2024
у всех разные вкусы, каждый пьет своё
Як_наготую...• 16 сентября 2024
Кошмар
У нас кожен сам собі купує чай-каву і п´є те що купив. Солодощами можемо пригощати один одного. Але ніхто за це гроші не бере. Але у нас і наглот які лише беруть, а нічого не носять, немає
Ноунэйм• 16 сентября 2024
Здала б, не вимахувалась
Бо потім колектив об‘єднується проти тебе
Зупка_цем• 16 сентября 2024
Ответ дляУдачная
Уволят за кофе с конфетами ? Человека с проблемами сердца и уровнем глюкозы ?
Леопардові панчохи• 16 сентября 2024
Керівництво злегка дивне,мʼяко кажучи) це була ініціатива співробітника,її ніхто не змушував. Чому я маю скидатися на якісь цукерки,якщо я окрім конкретного шоколаду,не їм нічого із солодощів. А купувати його для всіх я не стану.
Таке ото,те ж саме і з напоями
Моська-слон• 16 сентября 2024
Ответ дляУдачная
Керівник нехай і купує на всіх, а не лізе у чужий гаманець.

Не пириживай• 16 сентября 2024
Ні, у нас все від компанії
Аноним НаВсеГда• 16 сентября 2024
Сдавала, потом перестала. Я пью кофе 2 раза в день, коллеги 5-6, плюс с общих денег покупают сливки каждый день, которые я не употребляю
Ноунэйм• 16 сентября 2024
Ответ дляЗупка_цем
Ви живете в світі рожевих поні?
ХвилювАллочка• 16 сентября 2024
Работодатель это обеспечивает
Моська-слон• 16 сентября 2024
Скажуть здати, то теж купіть на всіх те що ви любите і нехай теж скидуються.
Зупка_цем• 16 сентября 2024
Ответ дляНоунэйм
Ви живете в світі рожевих поні?
Наверное да.
Я на работе всегда была против всех.
Давно работаю на себя.

Купленное на общак деньги на ветер.
автор Мальдивирую • 16 сентября 2024
Ответ дляУдачная
Так пожаліла, бо це не 50, а більше. І навіть умовні 50 мені є на що витратити, а не годувати колег. Я тільки на ліки щомісячно більше 1 тис витрачаю бо маю хронічні захворювання.
Кракадэ• 16 сентября 2024
Вы правы на 100%. Оплачивать кому то чаепитие Вы не должны.
Зупка_цем• 16 сентября 2024
Ответ дляМальдивирую
Рекомендую это все сказать коллегам и начальнице дуре.
И чтобы впредь, не заводили с вами разговор о складчине.
Белоснежко• 16 сентября 2024
чай/каву на роботі всі разом не п´ємо. Я взагалі майже за межами дому не п´ю (сечовий міхур). Іноді можемо обмінятися цукерками, знову ж ті хто зі мною в кабінеті люблять цукерки з арахісом, горіхами - я не їм по причині сильної аллергії на горіхи. Тому іноді яблуком чи чисто чорним шоколадом можемо пригостити одне одного. А так кожен може їсти своє, і в кого невиникає дискомфорту з цього питання
Балаболка• 16 сентября 2024
ні, я б не скидалась.я маю своє і чуже не беру. отаке прийде одне,вискочка,купує і підсовує свої чаї-кави і вносить дисбаланс..а хтось має платити. ...оці скидання це дурня. я п*ю каву 4 р на день,а хтось 1 раз. чого ми маємо порівну скидатись.? і взагалі ці скидання- це колгосп.її ніхто не просив. купила? значить має гроші.