Безсовісна кума• 16 сентября 2024

Якщо дитина пішла в садочок в Польщі, в піде у перший клас там, йому вчити релію

Дитина хрещена вдома, в Україні. Виїхали після початку війни з Миколаєва. Поки війна не скінчиться і після кінця війні думаю років 2-3 точно не поїду назад. В Польші дуже багато вчать релігію. Відмовлятися від уроків, чи хай теж вчить з усіма?
Протру пилюку• 16 сентября 2024
А в Польщі що не християни?

Попразендовна• 16 сентября 2024
мої діти в 8 класі школи і вже третій рік в технікумі не ходять на релігію - пишемо відмову. при цьому в технікумі в нашому класі жоден учень не ходить на релігію.
Да Щас же• 16 сентября 2024
А нет альтернативы? У нас на выбор этика или религия, выбрала этику
Хачапууури• 16 сентября 2024
Вы уехали можно сказать навсегда.
Пусть учит со всеми, ассимилируется.
Это же не мусульмане, а всего лишь католики. Тоже христиане.
Вимагаю спілкування• 16 сентября 2024
Ой ,так вчити. Хоча пишуть, що Польша світська держава, насправді католицизм 80%. Якщо, хочете залишитсь. Мій син - етнічний поляк на карту поляка все це вивчає
Патика-мотика• 16 сентября 2024
В мене двоє, 7 та 5 клас. Старший сказав, що ходити не буде. А молодший ходить, йому там подобається, дуже класна пані, мила атмосфера та плюс в тому, що тренує мову. Так що вирішувати вам. Не вважаю католицизм чимсь аж надто чужим для нас, християни є християни
автор Безсовісна кума • 16 сентября 2024
Ответ дляПатика-мотика
Це такий вік, що вже можуть самі обрати. В це садочок. 5 років. Він тільки її і буде памʼятати …
Морковку дай• 16 сентября 2024
Там можна вибрати:
1. Релігія
2. Етика
3. Релігія та етика
Вимагаю спілкування• 16 сентября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Автор, якщо плануєте залишатись, то хай вчить, це не завадить

Ируся-пуся• 16 сентября 2024
Якщо є час та сили, то хай ходить. Це цікаво для загального розвитку, наші релігії не дуже відрізняються
Щось не спиться• 16 сентября 2024
Ответ дляМорковку дай
Там можна вибрати:
1. Релігія
2. Етика
3. Релігія та етика
Или ничего из вышеперечисленных
Щось не спиться• 16 сентября 2024
Мои дети ходят в школу в Польше уже 8 лет.
На религию и этику не ходят как и 90% из класса.
Если 1-3 класс ещё писали согласие на религию пол класса, то уже с четвертого почти никто.

В этом году сын в 7ом, дочь в 5ом. Почти никто из всех параллельных классов не подписался на религию, поэтому проводят только один урок для сборной детей из всех классов на параллели.
Гуляю босоніж• 16 сентября 2024
Нашим детям они сами заменили эти уроки на дополнительный польский. Нас не спрашивали
hrystia• 16 сентября 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
А синові скільки років? Ви не маєте карти поляка? Цікавлюсь, в мене схожа ситуація.
Бубль Гум)• 16 сентября 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Ржака.
За останніми даними ця цифра впала до історичного мінімуму близько 40%.
Як повмирають пісовські бабки , то і того не залишиться .
Грибной_Дождик• 16 сентября 2024
Ответ дляЩось не спиться

Моя в ліцеї,майже всі ходять. Більше того, перше вересня розпочинається в костьолі. Дуже була здивована, коли побачила повний костьол підлітків, які смиренно моляться на колінах.
Грибной_Дождик• 16 сентября 2024
І що би ця плачуща жіночка означа, поясни анонімний лайкер?
Сільський ансамбль• 16 сентября 2024
Моя старша перестала ходити на релігію в 7 класі. Молодша зараз в 4 і теж не ходить ні на релігію, ні на етику. На щастя ці предмети в початку, або кінці, тому просто приходять чи ідуть раніше.
Кошка Мурка• 16 сентября 2024
Ответ дляБубль Гум)
Ржака.
ви вже в Україні наржали, ржуни

Бубль Гум)• 16 сентября 2024
Ответ дляКошка Мурка
ви вже в Україні наржали, ржуни
І до чого тут це ?
По темі є що сказати, чи аби ляпнуть?
Матрьохи, бачу, не сплять взагалі.
Грибной_Дождик• 16 сентября 2024
Ответ дляБубль Гум)
І до чого тут це ?
По темі є що сказати, чи аби ляпнуть?
Матрьохи, бачу, не сплять взагалі.
Такий обмежений словниковий запас, що крім ’матрьохи’ і мови смайлів, нажаль, аргументованої дискусії не дочекаємось. Тож, навіть не буду питати, до чого тут ’матрьохи’.
Кошка Мурка• 16 сентября 2024
Ответ дляБубль Гум)
І до чого тут це ?
По темі є що сказати, чи аби ляпнуть?
Матрьохи, бачу, не сплять взагалі.
до того, до чого і ваше ляп-ржака в темі про релігію. Так що неляпання почніть з себе.
Кошка Мурка• 16 сентября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
а то тепер у ржунів всі матрьохи. хто їм нагадує про їх ржання
Щось не спиться• 17 сентября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
А какой город? Я такого даже не слышала.
Замороженная селедка• 17 сентября 2024
Ответ дляИруся-пуся
у них Богородица родилась с непорочного зачатия и Богиня.

А она родилась обычно и мама и папа были.
Я тоже на эту тему думала, как обьяснять потом ребенку, что это не так?
Замороженная селедка• 17 сентября 2024
Ответ дляБубль Гум)
Ржака.
какие бабки?
Замороженная селедка• 17 сентября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
у них 2 слова в ассортименте: ипсо или матрехи
Розумна Губка• 17 сентября 2024
Моя дочка ходить, син теж ходив у школі, перестав тільки в технікумі. У них в школі ходили всі,в технікумі із 28 не ходять тільки 4 -трое хлопців українців і один поляк