Чудо Ф_ф КеДаХ• 17 сентября 2024

Безкоштовно будинок в пригороді, чи оренда в місті?

Ми ВПО. Добрі люди дозволили нам жити в будинку " скільки хочете" але ми вже живемо тут два роки. І я не знаю наскільки чемно буде користуватись надалі людською добротою.
Плюси. Город, я вирощую тут овочі, пічне опалення - що що а при любому блекауті в нас буде тепло.
В хаті є газ, електроопалення, воду носимо з криниці. Поставили машинку автомат ( зверху цистерна з водою)
Миємось в ваганах. Туалет на вулиці.
Плюси. - безкоштовно, пічка.
Мінуси зрозуміло, нема умов
Попався, як на мене прекрасний варіант у місті, всього 5000! Автономне опалення. Єдиний вагомий мінус, але від того і ціна - немає меблів.
За час перебування в цій хаті у нас вже є холодильник, пралка, робочий стіл, 3 стільця і 2 табуретки. Розкладний стіл ( можна на кухню купити) проблеми. Зі спальними місцями. В нас є матраси.
Чоловік не дуже хоче в місто, бо тут у нього сарай для інструментів, машину є де ставити. І плюс каже що з тої квартири можуть попросити.
Є дитина підліток, дівчинка. Вона скромна, але теж хоче в місто, в нормальні умови.
Одна_на_всей_планете• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Скажіть, не пожалкували?
В мене скоро нервовий зрив буде.
Я ніколи до війни не жила в чужих квартирах, і в мене прямо паніка що можуть вигнати в любий момент.
Хазяйка квартири каже що без проблем підпише договір на рік. Чи значить що вона не викине мене серед року?
Договор тот до одного места, еще можете сейчас заехать на 5тыс а через месяц скажет 7. Я бы лучше деньги откладывала, еще неизвестно что дальше будет

Повелитель бітка• 17 сентября 2024
Автор если работа удаленная я бы оставалась в селе, а если вам там работу и сесть нужно то конечно город
Смажена полуничка• 17 сентября 2024
Ответ дляВ шоколаде
Ви точно прочитали початковий пост автора? Вона пише, що вони там живуть 2 роки вже
Ви так і не зрозуміли, що я писала про автономне опалення квартири. Яке може не працювати без електрики.
Блондинка в Законе• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Слухайте, це буде окрема тема для порадниці.
Ви затронули за рану.
Так склалось що не тягне фінансово чоловік нашу сім´ю зараз. Можливо із за цього він і не хоче переїдати, бо соромно що дружина платить.
Але і ви зрозумійте, це мені і доньці ходити до вітру під ливнем, в мороз -17.
поставьте себе биотуалет. за пару тыс на олх можно купить. и будет вам счастье. квартира - это минус не 5 тыс. а приплюсуйте еще все овощи,фрукты, что вам купить нужно будет. то выйдет все 10. и шо останется ? фиг да нифига. в селе овощи не нужно покупать. вода и тепло по-любому будут. на лето можно бройлеров взять. и мужу занятие и с мясом еще будете.да и душ с подогревом не проблема обустроить.бак обрезать от старого бойлера, внутрь тен и поддон из кирпича выложить. мы на даче так сделали, и год прекрасно мылись. пока воду в дом не провели. я б сидела и не рыпалась.
katya2202-ac44• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ні, тут погода не стабільна. Як раз таки влітку набагато менше проблем.
Помилась і в шортах футболку все винесла, витерла.
А от взимку, як згадаю. Треба теплі носки, халат, шапку. А як ще воду на себе хлюпнеш
А чи не має поблизу Вас якогось фітнес залу? Там зазвичай є можливість нормально помитися. Можна було б купити один абонемент на двох з донькою та ходити по черзі ( зазвичай на рецепції ніхто не придивляється, хто саме приходить по абонементу)
Був би і фізичний розвиток для Вас і підлітка, що у будь-якому разі корисно, в додаткова можливість нормально помитися.
Блондинка в Законе• 17 сентября 2024
Ответ дляА я женатая
Каже, що поставити такий девайс немає місця
50 на 50 см можно в коридоре найти.
А я женатая• 17 сентября 2024
Ответ дляСмайлик
Особенно зимой ходить в туалет на улице - красота. Я так в село зимой приехала на 1,5 суток, цистит заработала
Разве что вы можете в ведро ходить и по-большому, и по-маленькому
Ніколи не ходила в туалет зимою на двір, в опалювальному теплому коридорі було відро з кришкою. Перед смертю свекра майже лежачого доглядали , відро було в його кімнаті. Трошки води з хлоркою , щоб забити зараз, кришка. Від біотуалета відмовився, купили йому Сходив на відро, винесли. Життя воно не завжди веселе і радісне.

А я женатая• 17 сентября 2024
Ответ длянеДоПриличий
Автор,залиште чоловiка в хатi,а самi в квартиру.Буде у вас дача .
Хіба чоловік оплатить дрова на зиму? Він в мин сезоні їх оплачував наполовину з дружиною.
Шалена красуня• 17 сентября 2024
Ответ дляА я женатая
А якщо й оплатить дрова, то тоді не буде давати грошей автору на продукти.
Та й жити на два дома буде дорого, це подвійні витрати - треба купувати продукти і туди, й туди.
неДоПриличий• 17 сентября 2024
Ответ дляА я женатая
Зимувати можна i в квартирi.
неДоПриличий• 17 сентября 2024
Ответ дляШалена красуня
Они есть станут в 2 раза больше?
Комиссия50%• 17 сентября 2024
Арендуйте в городе. Слезайте с шеи добрых людей, 2 года уже сидите, а они явно стесняются сказать вам что-то
Комиссия50%• 17 сентября 2024
Ответ дляА я женатая
Якби Ваш чоловік мав стабільний заробіток, то без питань можна було винаймати двокімнатну в місті. Але Ви розраховуєте лише на власні доходи, на них не розгуляєшся
Отправлять мужа на работу, любую! Хватит фигней страдать трутню
Шалена красуня• 17 сентября 2024
Ответ дляКомиссия50%
Добрі люди не постраждали, а навпаки мають свою користь. Хазяйка будинку живе за кордоном, а вони доглядають дім, город і присадибну ділянку - косять траву, саджають город.
Прочитайте уважно тему перш ніж писати щось
На границе• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Там де я зараз живу, квартири стартують від 30 за однушку.
В мене зарплата стабільна чистими 15 т, зазвичай раз в квартал премія 10000.
У вересні прийшли впо, значитт ще півроку отримуватиму
Ви п´ять віддасте за квартиру. Дві комуналка. Придбати меблі... Ви збираєтесь жити за 10 тисяч на трьох? Без городу?
Шалена красуня• 17 сентября 2024
Ответ дляНа границе
Ще є нестабільний заробіток чоловіка.
Плюс в атора ще бувають премії і підробітки.
А город їй набрид - огірки та помідори погоріли, а картоплю вона не їсть...
На границе• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А в мене тазік.
З криниці треба принести 2 відра води. Нагріти на газу. Прибрати на кухні коврик, постелити поролнку під ноги. Покупатися, і ще мокрим виносити брудну воду у вигрібну яму ( відмічу по любій погоді, хоч мороз хоч дощ.
Витерти воду на кухні.
Все повторити бо донька буде митись
А у мене гідромасажка. Запускаю двічі на рік. На новий рік і день народження))) На ту ванну здоров´я треба коняче. Хоча без неї теж біда, то так
Электричка• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Скажіть, не пожалкували?
В мене скоро нервовий зрив буде.
Ми ВПО з Мелітополя, як я вас розумію, так само скитаємось по країні
Бензопирен• 17 сентября 2024
Чоловік в теперішньому населеному пункті не вживає оковиту? Якщо ні, тоді залишатися ще на рік. Якщо їхати в місто, то роботу йому потрібно шукати вже зараз і на вчора.

ЖенаАйтишнеГа• 18 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
І коли я писала пригород, це дійсно пригород. Маршрутки в місто кожні 30 хвилин. До центру міста 20 хвилин їзди
То яка проблема дитині на гуртки їздити з пригороду?
А варіант прибудувати санвузол до хати? І хазяївам залишите як подяку. За рів оплати квартири це 60 тис, якраз на ремонт.
На границе• 18 сентября 2024
Ответ дляШалена красуня
Ще є нестабільний заробіток чоловіка.
То все вилами по воді. Стабільних 15 тисяч. Причому розраховувати треба оренду не на п´ять тисяч, а хоч на середню по ринку. Тобто я так розумію вісім, бо п´ять сьогодні є, а завтра вже немає
Я не тону• 18 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ці всі поради мабуть були б цілком нормальним для психологічно здорової людини.
Ви думаєте я сама собі вирішую чи плакати чи нервуватись?
За чоловіка та доньку не переживайте.
Я всі емоції всередині переварюю.
Тільки тут на порадниці ділюсь.
мне психиатр сказала- нет сейчас здоровых людей
Шалена красуня• 18 сентября 2024
Ответ дляЯ не тону
Це так. Ось нещодавно у ЗМІ була інформація:
10 мільйонів українців або приблизно чверть населення України можуть страждати від розладів психічного здоров´я через війну.
Про це заявив представник ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт під час прес-брифінгу, повідомляє Reuters.

https://life.pravda.com.ua/health/2022/12/21/25194...
Я не тону• 18 сентября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
та то вы берете слабо.
я вон делала септик, две штуки баксов и это 6 лет назад. а вы хотите еще и спристройку сделать, вместе с септиком.
не уверена(.
автору советую подумать про септик попроще, возможно.
самый простой вариант- насосом воду домой, повесить бойлер и поставить душевую кабину, и через шланг все за домом выливалось в яму. у знакомых так было - самое простое. и это позволить раковину поставить в том числе и вот уже на улице только туалет будет. хотя вопрос не только в нем же
Редисочка• 24 сентября 2024
Интересно, переехала автор или нет?