Чудо Ф_ф КеДаХ• 17 сентября 2024

Безкоштовно будинок в пригороді, чи оренда в місті?

Ми ВПО. Добрі люди дозволили нам жити в будинку " скільки хочете" але ми вже живемо тут два роки. І я не знаю наскільки чемно буде користуватись надалі людською добротою.
Плюси. Город, я вирощую тут овочі, пічне опалення - що що а при любому блекауті в нас буде тепло.
В хаті є газ, електроопалення, воду носимо з криниці. Поставили машинку автомат ( зверху цистерна з водою)
Миємось в ваганах. Туалет на вулиці.
Плюси. - безкоштовно, пічка.
Мінуси зрозуміло, нема умов
Попався, як на мене прекрасний варіант у місті, всього 5000! Автономне опалення. Єдиний вагомий мінус, але від того і ціна - немає меблів.
За час перебування в цій хаті у нас вже є холодильник, пралка, робочий стіл, 3 стільця і 2 табуретки. Розкладний стіл ( можна на кухню купити) проблеми. Зі спальними місцями. В нас є матраси.
Чоловік не дуже хоче в місто, бо тут у нього сарай для інструментів, машину є де ставити. І плюс каже що з тої квартири можуть попросити.
Є дитина підліток, дівчинка. Вона скромна, але теж хоче в місто, в нормальні умови.
Поліцейський патруль• 17 сентября 2024
Були в такій самій ситуації, переїхали в місто.

ЭтаваНиМожетБыть• 17 сентября 2024
То есть вопрос работы вообще не стоит? Мне было бы хорошо там, где работа, а не огород....
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Скажіть, не пожалкували?
В мене скоро нервовий зрив буде.
Я ніколи до війни не жила в чужих квартирах, і в мене прямо паніка що можуть вигнати в любий момент.
Хазяйка квартири каже що без проблем підпише договір на рік. Чи значить що вона не викине мене серед року?
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
З роботою тьху тьху, як раз нормально. Я працюю дистанційно.
Для мене важливий безперебійний інтернет. В пригород я провела гарного провайдера, він працює звісно і по місту.
Сирожено_пирожено• 17 сентября 2024
Автономное отопление без света нужно будет чем-то запитать, готовьтесь потратиться на зарядную станцию.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
І коли я писала пригород, це дійсно пригород. Маршрутки в місто кожні 30 хвилин. До центру міста 20 хвилин їзди
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Там газ, конвектори стоять

Поддакиваю иногДА• 17 сентября 2024
В´´ селе вам будет легче. В городе не будет света, 100%, хоть часто хоть не часто.
Лучше жить в селе, а выезжать в город почаще
пу_пугренчик• 17 сентября 2024
может эту зиму еще пересидеть... а там видно будет
Сирожено_пирожено• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Там газ, конвектори стоять
Если не древняя газ колонка, она запускается электричеством. Нам когда-то давали пожить в такой кв, без екофло ее было не запустить.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
А, і ще забула додати. Квартира двох кімнатна. Бо в селі у нас одна велика жила кімната де ми з чоловіком, і щось типу прохідної кімнати - кухні в якій живе донька.
Само_достаточная• 17 сентября 2024
А зазвичай яка ціна оренди в тому місті? У чоловіка теж робота онлайн?
ЭтаваНиМожетБыть• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Тогда я выбрала бы как минимум зиму сидеть в дома, из-за блэкаутов. А весной уже решать в квартиру. Ну без удобств все таки сложно ( особенно девочке подростку...
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляпу_пугренчик
В принципі так, логіка є.
Але тут двушки стартують від 8000. Такі варіанти дуже рідко попадаються.
І якщо чесно, мені самій дуже страшно щось змінювати в своєму житті.
Але ж коли оглядаєшся назад - 2-3 неділі вже переросли в 2-3 роки.
Хочу в БАНю• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
В принципі так, логіка є.
Автор, едьте в город. Пусть ребёнок живёт нормальной жизнью
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Звичайна 2 кімнатні від 8000 за ремонт СССР.
Сучасний ремонт від 10000
Мій чистий стабільний дохід 15000 т. + 7000 впо
У чоловіка дохід не стабільний.
ДелайКак_Я• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Тогда оставайтесь. Снять квартиру всегда успеете
Люблю джаз• 17 сентября 2024
вам нужно деньги собирать
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
вам нужно деньги собирать
Щоб що?

А я женатая• 17 сентября 2024
Пів року мій чоловік жив безкоштовно в прекрасних умовах в царському селі одного з обл.центрів(переїхав по роботі), але там все на електриці, житло схоже на готельний номер з міні кухнею,ризики вимкнення світла , тобто проблема з опаленням зимою очевидна. От знайшов квартиру в оренду, де є центральне опалення в багатоповерхівці , газова плита. Зваживши переваги/недоліки переїзжає, хоча це -7тис з нашого бюджету
А я женатая• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Сучасний ремонт від 10000
У чоловіка дохід не стабільний.
Якщо не стабільний дохід хоч в одного члена родини, я б не переїзжала.

Мій чоловік зняв, бо я до нього теж переїзжаьиму працювати. Своє житло, де зараз живу, тимчасово закриємо. Бо поки не готові здавати.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляА я женатая

В мене є фінансова подушка на рік. ( Чоловік не знає 😌)
Стриптизерка• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Не будьте дурною, в вас ще дитина росте... Гроші нехай лежать там де лежать
А я женатая• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ну то ж Ваша фінансова подушка. І в мене така є, але в мене в сім´ї правило: спочатку витрачаємо гроші чоловіка, а потім кожен свої.
осень харашо• 17 сентября 2024
А по фінансам ви розрахували? Я коли починала орендувати, отримувала виплати ВПО, потім їх відмінили, ще й проблеми зі здоров´ям почалися, вже за півроку дуже багато витратила, а оренду платити кожного місяця все одно потрібно.
Переїзд також недешево, облаштування нової квартири. І по суті у вас ця квартира в 20 хвилинах від нинішнього будинку. Можливо, краще, цю суму відкладати?
Шалена красуня• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Щоб що?
Гроші Вам треба збирати, щоб колись купити власне житло - для себе чи вже для доньки. Сікльки коштують квартири в тому місті, де Ви зараз живете?
А можливо гроші будуть потрібні на навчання доньки у вузі, вона ж ніби вже підліток.
dulenok• 17 сентября 2024
В такой ситуации я б оставалась на месте. Подушка пусть лежит
А я женатая• 17 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
Як мінімум краще на ту сумму комфортно жити(краще харчуватися, купувати, що треба, не жити відкладеним життям) в безоплатному житлі. Я жила все своє дитинство і молодість в будинку без зручностей, єдине, чого мені не вистачало: ванної. А от туалет на дворі, чи руки мити в мисці, не така вже проблема. Як показав життєвий досвід.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляА я женатая
Слухайте, це буде окрема тема для порадниці.
Ви затронули за рану.
Так склалось що не тягне фінансово чоловік нашу сім´ю зараз. Можливо із за цього він і не хоче переїдати, бо соромно що дружина платить.
Але і ви зрозумійте, це мені і доньці ходити до вітру під ливнем, в мороз -17.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
Річ не в розташуванні, а в умовах