Чудо Ф_ф КеДаХ• 17 сентября 2024

Безкоштовно будинок в пригороді, чи оренда в місті?

Ми ВПО. Добрі люди дозволили нам жити в будинку " скільки хочете" але ми вже живемо тут два роки. І я не знаю наскільки чемно буде користуватись надалі людською добротою.
Плюси. Город, я вирощую тут овочі, пічне опалення - що що а при любому блекауті в нас буде тепло.
В хаті є газ, електроопалення, воду носимо з криниці. Поставили машинку автомат ( зверху цистерна з водою)
Миємось в ваганах. Туалет на вулиці.
Плюси. - безкоштовно, пічка.
Мінуси зрозуміло, нема умов
Попався, як на мене прекрасний варіант у місті, всього 5000! Автономне опалення. Єдиний вагомий мінус, але від того і ціна - немає меблів.
За час перебування в цій хаті у нас вже є холодильник, пралка, робочий стіл, 3 стільця і 2 табуретки. Розкладний стіл ( можна на кухню купити) проблеми. Зі спальними місцями. В нас є матраси.
Чоловік не дуже хоче в місто, бо тут у нього сарай для інструментів, машину є де ставити. І плюс каже що з тої квартири можуть попросити.
Є дитина підліток, дівчинка. Вона скромна, але теж хоче в місто, в нормальні умови.
В шоколаде• 17 сентября 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Ви точно знаєте, що той газовий котел працює без електрики?
Ви точно прочитали початковий пост автора? Вона пише, що вони там живуть 2 роки вже

Шалена красуня• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Родичі в окупації. Багато друзів виїхало. В самому місті є пару подруг. Так я їм плачусь, допомагає на пару годин
Можливо, друзі, які виїхали, запрошують в гості?
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляРедисочка
Автор, если вы откладывали по 200-300 долларов, то идите на квартиру, просто в стартпосте 15000+7000 - это как то не вяжется с откладыванием таких сумм. Но если если действительно получается переезжайте на квартиру, здоровье потом не купишь. И как бы муж должен эти ведра таскать. Емсли все сама - нафиг тот дом и огород
В старпості я написала гарантований дохід. Я ще ж там підробила, там заробила - його не враховувала
Железобетон• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Слухайте, це буде окрема тема для порадниці.
Ви затронули за рану.
Так склалось що не тягне фінансово чоловік нашу сім´ю зараз. Можливо із за цього він і не хоче переїдати, бо соромно що дружина платить.
Але і ви зрозумійте, це мені і доньці ходити до вітру під ливнем, в мороз -17.
Знаєте, в чому підвох з квартирами, які здаються дешевше ринку? Що після того, як заселилися квартиранти, то хазяї починають подумувати, а чи не підвищити плату до рівня ринку. Ми так колись з чоловіком заселилися в гарну квартиру, в якої знизили ціну, нас потім через півроку попросили, бо хотіли здавати за більше коштів.

З приводу туалета, то продаються відра з сидушками як на унітаз саме для таких будинків. Хоча я розумію, як вам в таких умовах незручно
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляШалена красуня
Запрошують, доречі. Мені одній поїхати в Польщу на пару днів тисяч 5 саме скромно.
Якщо з донькою умножаємо на 2.
І я дуже боюсь що після Європи повертатись до тазіка буде надтяжко
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляЖелезобетон

І де те відро поставити? На Кухні?
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляЖелезобетон

Ви знаєте в чому підвох?
Я довго душила це в собі. Але ця тема прорвала нарив.
Підвох в тому що в мене немає має опори, підтримки у вигляді чоловіка. Чоловік є, а опори немає.
Вже наревілася, напилась валеріпнки.

Шалена красуня• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ви знаєте в чому підвох?
Вже наревілася, напилась валеріпнки.
У Вас є чоловік, просто зараз він не відповідає Вашим вимогам чи очікуванням.

Може, вам варто розлучитись і не псувати один одному життя?
Ви з донькою поїдете жити в місто, а чоловік знайде собі якусь жіночку в селі і буде косити траву і щось майструвати по господарству.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляШалена красуня

Можливо. Це тяжке рішення. Я не готова його прийняти для себе
А я женатая• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Щоб митись в ванній, ходити в туалет в унітаз.
Щоб мати нормальне дозвілля. Щоб дитина відвідувала нормальну школу і гуртки.
Власне а чому люди в місті живуть?

Я в Херсоні теж жила, 10 хвилин пішки - школа, садочки, робота, лікарня, ринок, трц.
Хоч о 22.00 за тістечком в атб сходити.
Зараз мені щоб в банк поїхати потрібно півдня потратити ( якщо маршруткою) півдня, це треба вже за свій рахунок оформити.
Раніше ходиш мимо магазинів, щось придивляєшся - хоп акція цікава, чіназес! Треба брати.
Зараз приїзжаєш в магазин, думаєш а може там десь дешевше
Та купа таких мілких деталей з яких складається життя
Так може в Херсон,все у Вас там поряд...Ви просто хочете і рибку з´їсти і на х сісти. Так не буває. В Вашому випадку Ви не погано влаштувалися, але ризикуєте дуже це все втратити. Мало втрат для Вас?
А я женатая• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так само як і в селі. Я купую так як і ви, огірки, помідори, цибулю, яблука, бананини, молоко, сир.
Картопля особисто мені 100 років не треба, в мене від неї пузо росте
Виростила тикву, так її на базарі по 10 грн бери хоч тонну
В нас по 20 грн/гарбуз. І на гарбуз в Херсоні кажуть кабак, такий діалект місцевий. Картопля дорога цього року, овочі. Мали ж город, то надбали ж на зиму. А в наступному році не матимете і все -мінус, мінус, а донька буде винувата, бо то все ради неї.
Шалена красуня• 17 сентября 2024
Ответ дляА я женатая
В Києві теж гарбуз в супермаркеті від 19 грн стартує, картопля в різну ціну - є 17, 19, 25, 27 - залежно від кольору, розміру, якості. Ніби й не дорого, але колми все треба купити - набігає пристойна сума.
А ще в селі є яблучка та грушки - чи свої, чи сусіди пригостять. В місті на базарі яблука по 50 грн сьогодні бачила.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляА я женатая
Хочу. Невже я не заслуговую на це?
Я за ці 2 роки постаріла на 10 років.
Я працювала як проклята на 2 роботах, одну покинула бо зір падає.
І все це щоб що?
Шалена красуня• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Хочу. Невже я не заслуговую на це?
Я за ці 2 роки постаріла на 10 років.
І все це щоб що?
Ой, ну не нагнітайте і не робіть із себе жертву. За 2 роки війни ми всі постаріли на 10 років, а не лише Ви одна.
Вам написали - Ви непогано влаштувалися: Ви та Ваша сім´я живі, здорові, у відносній безпеці, маєте роботу, вам надали безплатне житло.
Звісно, завжди хочеться більшого.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляШалена красуня
Звісно, завжди хочеться більшого.
Це погано, хотіти більшого?
Шалена красуня• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Це погано, хотіти більшого?
Це нормально.
Ставте мету і йдіть до неї.
А Ви псуєте собі нерви та здоров´я - нервуєте, плачете, потім п´єте валер´янку. І підозрюю, що зриваєтесь на чоловікові та дитині.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляШалена красуня
Це нормально.
Ставте мету і йдіть до неї.
Ці всі поради мабуть були б цілком нормальним для психологічно здорової людини.
Ви думаєте я сама собі вирішую чи плакати чи нервуватись?
За чоловіка та доньку не переживайте.
Я всі емоції всередині переварюю.
Тільки тут на порадниці ділюсь.
Шалена красуня• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
За чоловіка та доньку не переживайте.
Я всі емоції всередині переварюю.
Тільки тут на порадниці ділюсь.
Так ще гірше - Ви поїдаєте себе зсередини.
То може Вам до психолога звернутись?
Мабуть є десь онлайн психологічна допомога для ВПО?
Смайлик• 17 сентября 2024
Ответ дляА я женатая
Як мінімум краще на ту сумму комфортно жити(краще харчуватися, купувати, що треба, не жити відкладеним життям) в безоплатному житлі. Я жила все своє дитинство і молодість в будинку без зручностей, єдине, чого мені не вистачало: ванної. А от туалет на дворі, чи руки мити в мисці, не така вже проблема. Як показав життєвий досвід.
Особенно зимой ходить в туалет на улице - красота. Я так в село зимой приехала на 1,5 суток, цистит заработала
Разве что вы можете в ведро ходить и по-большому, и по-маленькому

Смайлик• 17 сентября 2024
Автор, по вашим ответам видно, что вы хотите переезжать в город. И создали тему для того, чтоб вас поддержали т.к. вы боитесь. Прочитайте свои ответы - вы уже сделали выбор и наши ответы вам не нужны! Удачи вам!
Біле пальто• 17 сентября 2024
Я в городе сдала 2 своих квартиры и 2 дома.Сами сидим 20км от города в пгт,где все есть!Отлично!Тоже и газ,и печка,и инет хороший.И СПОКОЙСТВИЕ
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляБіле пальто
Яка ви молодець. Як мені це допоможе?
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляСмайлик
Ну звісно хочу. Чого б я на олх сиділа.
Підтримка порадниць то одне. ( До речі багато толкових повідомлень і просто постів підтримки)
Я зрозуміла що немає підтримки чоловіка.
Басноплетка• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ви знаєте в чому підвох?
Вже наревілася, напилась валеріпнки.
Обіймаю Вас! Чомусь на фоні інших подібних тем, ваша така щира та зворушлива. Дуже хочу побажати вам нарешті знайти точку опори в житті, і дати донці приклад. Але нажаль, якщо чоловік не візьме себе в руки це буде не просто складно, а майже неможливо, весь ваш потенційний успіх буде не завдяки, а всупереч. Історій де жінка втратила терпіння, лишила чоловіка та поїхала з дітьми навмання шукати кращого життя - вистачає.
О_Юми• 17 сентября 2024
Ответ дляБіле пальто
В вас теж зручності на вулиці і 1,5 кімнати в будинку?
Басноплетка• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ну звісно хочу. Чого б я на олх сиділа.
Автор, якщо ви все ж таки не відкладете ідею міста, дослухайтеся до поради їхати поки що з дочкою, а чоловік нехай будет в селі щоб хата залишалася за вами. Я думаю цей час окремо все розставить по місцях. Бо зараз ви в болоті яке вас затягує. А чоловік... або підтягнеться за вами, або ні...тоді вже будете вирішувати що робити далі, але принаймні ви спробуєте. Бо здається якщо закинете цю свою соломинку за яку так вхопилися то втратите залишки надії.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляБасноплетка
🥺🌹
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляБасноплетка
Дякую вам за слова підтримки. Але щось я геть розклеїлась🥺. Треба збирати себе докупи
Булькаю• 17 сентября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Если не древняя газ колонка, она запускается электричеством. Нам когда-то давали пожить в такой кв, без екофло ее было не запустить.
Конвектору 2 года. Электричество ему не нужно. Для котла аккумулятор
неДоПриличий• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ну плюси конкретно цього міста, воно надзвичайно компактне. Пішоходне.
Конкретно ця квартира, 1 хвилина школа, 3 хвилин. Атб, 10 хвилин театри і кінотеатри. 5 хвилин поліклініка, 7 хвилин парки і гуртки.
10 хвилин жд вокзал, 20 хвилин автовокзал. Все це пішки
Автор,залиште чоловiка в хатi,а самi в квартиру.Буде у вас дача .