Чудо Ф_ф КеДаХ• 17 сентября 2024

Безкоштовно будинок в пригороді, чи оренда в місті?

Ми ВПО. Добрі люди дозволили нам жити в будинку " скільки хочете" але ми вже живемо тут два роки. І я не знаю наскільки чемно буде користуватись надалі людською добротою.
Плюси. Город, я вирощую тут овочі, пічне опалення - що що а при любому блекауті в нас буде тепло.
В хаті є газ, електроопалення, воду носимо з криниці. Поставили машинку автомат ( зверху цистерна з водою)
Миємось в ваганах. Туалет на вулиці.
Плюси. - безкоштовно, пічка.
Мінуси зрозуміло, нема умов
Попався, як на мене прекрасний варіант у місті, всього 5000! Автономне опалення. Єдиний вагомий мінус, але від того і ціна - немає меблів.
За час перебування в цій хаті у нас вже є холодильник, пралка, робочий стіл, 3 стільця і 2 табуретки. Розкладний стіл ( можна на кухню купити) проблеми. Зі спальними місцями. В нас є матраси.
Чоловік не дуже хоче в місто, бо тут у нього сарай для інструментів, машину є де ставити. І плюс каже що з тої квартири можуть попросити.
Є дитина підліток, дівчинка. Вона скромна, але теж хоче в місто, в нормальні умови.
Атятя_тётя• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так вони і минулої зими були. При чому такі конкретні.
Позаминулої, а не минулої. Виключення світла є найбільшим мінусом проживання в місті. Якщо його не буде ,то звичайно перебирайтесь в місто. Якби у вас хоч будинок був на більше кімнат ,а так тіснитися не варто .

Майданщица• 17 сентября 2024
і діти можуть спілкуватися не обов´язково приводячи когось додому, я взагалі це не вітаю
якщо Ви із Херсона, то у нас навіть художня школа і художній ліцей є онлайн, плата там взагалі символічна або і безкоштовна (якщо пільги), але зайнятість дитини скажена і викладання на такому рівні, що більше такого не зустрічала. І не треба нікуди навіть возити
Майданщица• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Дякую за вашу думку. Обіймаю вас🌹, бажаю всім нам скоріш повернутись до свого дому
обов´язково повернемося, може, дитина до того часу і виросте і піде у самостійне плавання, але ми все одно плануємо повернутися
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Навпаки. В будинку півтора кімнати, в квартирі дві окремі кімнати
Шалена красуня• 17 сентября 2024
Ось так, авторе, думки порадниць розділилися.
І все одно Вам доведеться приймати рішення самостійно - це Ваше життя і лише Ви можете вирішити, як краще його прожити.

Хоч Ви і просили не чіпати тему чоловіка, але все ж таки раджу спробувати налагодити стосунки з ним і спільно будувати плани на майбутнє. Можливо, з часом він стане таким, як був раніше, і знову турбуватиметься про вас із донькою.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляШалена красуня
Це цього року, а наступного вродять - або погода буде краща, або Ви будете більш досвідченою: поливатимете щедріше, вкриєте затіняючою сіткою і т.д.
Та мені той город 100 років не потрібен
Я його оброблювана бо не можна щоб земля гуляла.
Там однієї розсади на 1500, а ще добриво, від шкідників.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляМайданщица
Не хочу я в херсонську художку. Хами рідкісні.
Я туди хотіла записати малу в 2019 році.
Мене цілком влаштовують художні гуртки з майстер класасмм

Я б такое не носила, но продаю• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Звичайна 2 кімнатні від 8000 за ремонт СССР.
Сучасний ремонт від 10000
Мій чистий стабільний дохід 15000 т. + 7000 впо
У чоловіка дохід не стабільний.
Раджу вам і надалі залишатись там де ви є, якщо є можливість безкоштовно жити. І обовʼязково відкладайте арендний платіж на місяць, так ви зможете відчути чи вистачить вам грошей вижити в арендованій квартирі і у вас буде запас коштів, якщо раптом доведеться переїзжати. І не забувайте, що там не буде городу, а отже витрати на харчування зростуть.
Майданщица• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я писала, не сипте мені сіль на рану.
Це окрема тема для порадниці.
Чоловік такий наче чемний, ніколи не ображав.
І якщо до війни він прям покращував наші умови проживання. ( В Херсоні і тепла підлога, і кондиціонер, і фасад утеплював) І дитяча кімната з гарними ліжками та ортопедичними матрасами.
То тут не знаю що о сталось. Таке враження що він злився з образом бідного переселенця. Наче нам з таким статусом не дозволено спати в нормальних ліжках і митися в ванній
чоловіки теж ламаються, хворіють, стресують, мають депресію, якщо раніше все було відносно добре
Підтримуйте один одного, зараз всім важко. Перед повномасштабкою за декілька років мій чоловік дуже серйозно захворів, проходив хіміотерапію, так все життя переоцінилося. За сьогодення взагалі мовчу
тримаємо вище ніс і не даємо один одному розкисати
Шалена красуня• 17 сентября 2024
Авторко, почитайте тему ’Що робити з власницею квартири?’
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3604587

Там багато цікавого пишуть про господарок орендованих квартир
Майданщица• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
дуже дивно читати такий відгук
Ми нам провчилися багато років і про хамство вперше чую, навпаки це наш козир - знання, що отримали і отримаємо там, альтернативи цього рівня взагалі не знайшла, хоч і приватні студії відвідували теж не раз. До дітей теж дуже поблажливе зараз ставлення і робота організована чітко
ну, у кожного свій смак
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляШалена красуня

Я просила не чіпати тему, бо вона мені дуже болить.
Ви думаєте я з ним не балакала? Скільки сліз я виплакала. Я не можу його зрозуміти. Він чи маніпулятор, чи ХЗ.
Мене це виводить з себе, вивертає з шкури.
Аби він був лінивим, чи гулякою, чи агресивним - ні.
Знайомі не нарадуються на нього, як мені пощастило. Коли я працювала в місті він мене відвезе, забере, ніколи слова поганого не сказав. Сам і обід приготує, і траву косить. І продукти купує.
Але! Коли я починаю мову про майбутнє, він тільки слухає і ніяк не коментує . І виходить що рішення приймаю я сама
А раз приймаю сама рішення - то все сама, сама.
От такий оксамитовий маніпулятор
Пушкининиана• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Слухайте, це буде окрема тема для порадниці.
Ви затронули за рану.
Так склалось що не тягне фінансово чоловік нашу сім´ю зараз. Можливо із за цього він і не хоче переїдати, бо соромно що дружина платить.
Але і ви зрозумійте, це мені і доньці ходити до вітру під ливнем, в мороз -17.
Ну і чого ви ще сумніваєтеся? Звісно, місто. Себе не жалієте, то хоч дитину. Це ж жесть для дитини жити без умов на кухні 3й рік поспіль.
Атятя_тётя• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я так і написала
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляМайданщица
дуже дивно читати такий відгук
ну, у кожного свій смак
При самому записі в школу, кисла морда, чому так пізно!??? Взагалі то запис завершено( Кінець серпня) А ви знаєте що оплата ( по моєму тоді 8000 тисяч була) за рік?
А ви знаєте що скільки там занять.
Короче вони зробили все щоб відмовити нас
Вообще не факт• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
По перше школа . Тут в селі проблема з викладанням. Їм ліплять гарні оцінки за те що вони хороші дітки. Поки ми після війни та карантинів я була рада що дитина просто ходить в нормальну очну школу. Зараз 7 клас, і тут вже розслаблятись не можна.
Тут в місті багато гуртків та секцій. Донька відвідує театральний, але із за уроків в будні дні вона не те що не встигає приїхати на гурток, ввечері вже важко виїхати з міста.
Ще хотіла відвідувати художні гуртки. ( Якщо що гуртки безкоштовні)
Якщо ми ввечері ідемо в кіно або театр, назад потрібно брати таксі.
Ну і така дрібничка, але все ж. Вона мріє про свою кімнату, куди зможе запрошувати подруг
Якщо що, то в місті теж часто ліплять оцінки за гарні очі.
Навіщо таксі, якщо є машина?
Зайченя• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
В принципі так, логіка є.
Але тут двушки стартують від 8000. Такі варіанти дуже рідко попадаються.
І якщо чесно, мені самій дуже страшно щось змінювати в своєму житті.
Але ж коли оглядаєшся назад - 2-3 неділі вже переросли в 2-3 роки.
Мы в похожей ситуации перебрались в квартиру. Но дороже. И хотя по договору предупреждение о повышении цены аренды должно быть за месяц, и не чаще, чем раз в год.... ну, подняли нам цену одним днем. Просто я перекинула деньги на карту за аренду, а мне написали, что с этого месяца надо на 1 тыс. больше.

Я к тому, что и эта квартира не факт, что 5 тыс. останется.
Но с туалетом на улице - вы конечно очень стойкие люди столько прожить. Мне 4 месяцев хватило.
Майданщица• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А ви знаєте що скільки там занять.
та не було там таких цін ніколи, 450 грн/міс - це максимум, можна і було і за декілька міс платити, а не все зразу, ну і англійська дизайнерська по бажанню - 260 грн на міс на той час, це якщо додатково
занять і правда дуже багато, це друга школа. Але тут вже треба вибирати - чи подружки вдома, чи навчання, бо на подружок часу не буде
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляЗайченя

Так. Поки ще літо, тепло було.
А зараз як згадаю, ніч, вітер свище, а ти чешеш в той туалет

автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляМайданщица
Ні, ні. У малої малювання хобі. Худржка такого рівня як Херсонська це коли плануєш своє майбутнє з малюванням
jabka ya• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Сучасний ремонт від 10000
У чоловіка дохід не стабільний.
Авторе, якщо у чоловіка в середньму за рік зп як і у вас -то можете їхати в місто, якщо менша то краще ті 5 тис щомісячно відкладайте.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляjabka ya
Вважайте що я розраховую суто на себе. І на свій дохід
Фоточки нема• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Хазяйка закордоном. Їй по перше наші пару тисяч до одного місця, по друге ми доглядаємо за будинком, білимо, шиукатирумо, повністю поштукатурили фасад, вивели мишей, прибудували гарний сарайчик з профілю. ( Бо раніше хозінвентарь був просто в будинку)
В будинку була пліснява, ми осушили будинок, обробили хімією і густо побілили.
Плюс чоловік раз в місяць стриже траву ( 20 соток десь)
Так в чем проблема пристроить санузел к дому.?
jabka ya• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Авторе, не переїзджати. Повірте, краще збирайте ці гроші, якби доньці було 16+ то так, потрібно вже було б переїзджати в місто. Зараз я вважаю, це не та ситуація. Доречі, з батьками я жила до 16 років +- в таких умовах як і ви (своєї кімнати не було). Дякую батькам що зібрали кошти, це був мій перший внесок на власну квартиру.
jabka ya• 17 сентября 2024
Ответ дляФоточки нема
Скільки коштує робота? Скільки потрібно на матеріали? Яка ціна всього вийде?
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Як мій чоловік реагує на мої ідеї.
Написала у вайбер, що є така квартира. Мовчить.
Ввечері питаю , що скажеш на рахунок квартири.
Ну ти ж розумієш, у нас авто , в мене інструменти - це треба додатково гараж винаймати.
Вранці питаю, ну що, може поїдемо подивимось?
Він каже, ну квартира симпатична, але ж меблів немає.
Ну так ясен пень, що за 5000 без меблів, з меблями вже 8000.
І поїхав. Він не сказав Ні! Він не запропонував альтернативу.
А я сама копаюсь в своїх думках
jabka ya• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так. Поки ще літо, тепло було.
Як варіант на ганок відро-туалет, на зиму/не погоду.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляФоточки нема
Як ви собі це уявляєте? Копати через весь двір каналізацію, копати стічну яму, будувати пристройку. Виламувати стіну в чужому будинку?
Само_достаточная• 17 сентября 2024
А кухня є там чи теж потрібно купувати? От ви кажете дитина хоче приводити друзів, так облаштувати кімнату теж потрібні кошти
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
На кухні є плита, мийка, дві тумби. Це взагалі все що є в квартирі. Але санвузол чистесенький, гарнесенький.
Ми вже придбали ( сюди в будинок) доньці гарний робочий стіл з купою поличок і шухлядок, і комп´ютерний стілець.
В обявах на олх купа варіантів радянських стінок по 1000-1500 грн ( я розумію що колхоз, але одним махом ми розкладемо всі свої речі.
Що нам треба докупити так це два спальних місця ( нагадую, матраси є) і мені робочий стіл, ну і стінку ( я вище написала)
Штори в мене є. На полу паркет.