Чудо Ф_ф КеДаХ• 17 сентября 2024

Безкоштовно будинок в пригороді, чи оренда в місті?

Ми ВПО. Добрі люди дозволили нам жити в будинку " скільки хочете" але ми вже живемо тут два роки. І я не знаю наскільки чемно буде користуватись надалі людською добротою.
Плюси. Город, я вирощую тут овочі, пічне опалення - що що а при любому блекауті в нас буде тепло.
В хаті є газ, електроопалення, воду носимо з криниці. Поставили машинку автомат ( зверху цистерна з водою)
Миємось в ваганах. Туалет на вулиці.
Плюси. - безкоштовно, пічка.
Мінуси зрозуміло, нема умов
Попався, як на мене прекрасний варіант у місті, всього 5000! Автономне опалення. Єдиний вагомий мінус, але від того і ціна - немає меблів.
За час перебування в цій хаті у нас вже є холодильник, пралка, робочий стіл, 3 стільця і 2 табуретки. Розкладний стіл ( можна на кухню купити) проблеми. Зі спальними місцями. В нас є матраси.
Чоловік не дуже хоче в місто, бо тут у нього сарай для інструментів, машину є де ставити. І плюс каже що з тої квартири можуть попросити.
Є дитина підліток, дівчинка. Вона скромна, але теж хоче в місто, в нормальні умови.
Смажена полуничка• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Скажіть, не пожалкували?
В мене скоро нервовий зрив буде.
Я ніколи до війни не жила в чужих квартирах, і в мене прямо паніка що можуть вигнати в любий момент.
Хазяйка квартири каже що без проблем підпише договір на рік. Чи значить що вона не викине мене серед року?
Скільки у вас кімнат в будинку і скільки кімнат буде в квартирі?

А я женатая• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я забула вказати в старпості. Двокімнатна квартира з окремими не прохідними кімнатам
Дешево. Ми винайматимемо дорожче 2кімнатну, в сусідньому з Херсоном обл центрі ... При тому ближче до пром зони, а не центр міста.
А я женатая• 17 сентября 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Ви неуважно читаєте
Так вже авторка уточнила
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляА я женатая
Ні, навпаки.
Квартира двокімнатна, а будинок півтори кімнати.
В проходній кухонькі ( там де піч) живе донька
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
А можна чоловіка лишити в домі? Нехай сам виживає, вам з дитиною легше буде
Напевно ж можна🤣, але то не точно
Смажена полуничка• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Там газ, конвектори стоять
Ви точно знаєте, що той газовий котел працює без електрики?
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляА я женатая
Дивно, бо 100тис,це не такиц вже маленький райцентр. Допустім Кам Подільський чи Біла Церква, вони вже не компактні. Треба транспорт
Коломия

А я женатая• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Коломия
Гарне місто
осень харашо• 17 сентября 2024
Ответ дляА я женатая
Ну це схоже на Дрогобич, наприклад, реально все поруч, можна пішки ходити в будь-який кінець міста
Леди Репях• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А, і ще забула додати. Квартира двох кімнатна. Бо в селі у нас одна велика жила кімната де ми з чоловіком, і щось типу прохідної кімнати - кухні в якій живе донька.
Автор, решайтесь на квартиру.
Девочке нужна своя комната, и всей семье нужны нормальные условия.
Не думаю, что у хозяйки квартиры очередь стоит на жильё без мебели. Она тоже в вач весьма заинтересована.
Черговий по кухні• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Щоб що?
Щоб зняти кращу квартиру меблями .
Шалена красуня• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Коломия
Відомий сайт оголошень каже, що в Коломиї можна купити 2 к квартиру за 30-32 тисячі доларів, а однокімнатна хрущовка є навіть за 20 000:
Продаж 1 кімнатної квартири м. Коломия
20 000 $
ОПИС
Цегляний будинок, асфальтований заїзд, парковка, пластикові вікна в підʼїзді, газовий котел. Є вся необхідна техніка: холодильник, газова плита, індивідуальне опалення, інтернет, кабельне, ванна, квартира не подалік від парку Трильовського, є поблизу дитячий садок, школа та супермаркети

Тому я вважаю, що все ж таки треба ставити за мету придбання власного житла.
Вареничніца• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Слухайте, це буде окрема тема для порадниці.
Ви затронули за рану.
Так склалось що не тягне фінансово чоловік нашу сім´ю зараз. Можливо із за цього він і не хоче переїдати, бо соромно що дружина платить.
Але і ви зрозумійте, це мені і доньці ходити до вітру під ливнем, в мороз -17.
Придбайте біотуалет
Домашка• 17 сентября 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
От я теж так подумала. І город збережеться)
А я женатая• 17 сентября 2024
Ответ дляДомашка
А ле і за дрова знову 12тис на сезон , плюс з весни їздити авторці обробляти город маршруткою, а це витрати. В неї дуже обмежений бюджет. Щоб ще 12тис на дрова для чоловіка у якого мінливий, періодичний заробіток, але він нормально ховається в будинку від тцк,ймовірно в місті так не зможе ...
А я женатая• 17 сентября 2024
Ответ дляВареничніца
Придбайте біотуалет
Каже, що поставити такий девайс немає місця
Домашка• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Найбільше в місто хоче донька.
Насправді я сцикуха страшна. Мені зміни в житті колосальний стрес
Капець, автор. Ви виїхали з Херсона і відклали 5К з вашою зп. Ви героїня, а не сцикуха)
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляШалена красуня
Продаж 1 кімнатної квартири м. Коломия
20 000 $
ОПИС

Відомий сайт то дуже добре.
Але треба бачити своїми очима ЩО продають за 20 тисяч.
Тут дуже багато старезного житла, що оббили вагонкою і продають як жилий стан.
Так, хрущовки є по 23-26 тисяч які ніколи не знали ремонту чи заміни комунікацій.
І я ще особо не дивлюсь на квартири, бо до цілі ще далеко
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляДомашка
Неочікувано🥰

З горіха зерня• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ви затронули за рану.
Чесно, краще відро поставте собі на ніч, щоб не ходити на вулицю в туалет, але до весни не переїжджайте.
Підліткам багато чого треба- одяг, косметика, гроші на кафешку. Якщо у вас буде мінус 5 тис. Кожного місяця- це дуже вдарить по рівню життя
Шалена красуня• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Відомий сайт то дуже добре.
Але ж Ви уже дивились ціни на новобудови? Саме 1к квартири в новобудові і коштують від 30 000, як Ви й написали.
Звісно, хочеться жити в новій красивій просторій квартирі, але треба реально оцінювати свої можливості.
Збирайте потроху гроші і наближайтесь до мети.
А я женатая• 17 сентября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Я ж про то . І які тоді кінотеатри/театри/екскурсії /гуртки?
Поддакиваю иногДА• 17 сентября 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Автор, едьте в город. Пусть ребёнок живёт нормальной жизнью
Мы в большом городе, но сын нормально себя чухает только в селе. Вот нравится ему в селе. Все нравится.
Басноплетка• 17 сентября 2024
Учитывая перспективы по електрике на зиму, то в квартирах тоже в большой вероятностью могут быть перебои с туалетом, водой и т.д., и вы окажетесь в тех же условиях что и сейчас но за деньги и возможно без отопления. Минус свой огород, который хоть копейку, но экономит. Переезжать есть смысл только если работа на новом месте будет раза в 2 денежнее, хотя бы у мужа. А то я читая тему не очень поняла кто вообще содержит вашу семью…
На эту зиму точно не рыпалась бы, по весне видно будет. Перебраться в город успеете всегда.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляА я женатая
Я жлоб. Не була б жлобом, не зібрала гроші.
Зараз все що відвідує моя донька - безкоштовно. Бібліотека, там мастер класи. Гурток театральний теж безкоштовний.
Театр - кіно - 100-150 грн квиток, не такі шалені гроші.
Поки менша була, одягала в секонд. Зараз вже дівиця - то купую в магазинах типу сін сей.
Зауважу ще раз.
Про оренду думала з тих грошей що планувала відкладати.
Тобто по фінансовий рівень життя не має суттєво змінитись.
Просто ті гроші що відкладала на чорний день, шли б на опенду
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляБасноплетка
Я купую все що стосується побуту, одяг, хімія, одяг собі і дитині, лікування, освіта.
Чоловік в основному продукти, іноді за комуналку. Дрова купували в минулі роки на пополам
Але я без проблем теж купую продукти.
Намакушка• 17 сентября 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Були в такій самій ситуації, переїхали в місто.
Вірно. Якщо молоді і стрімкі, на селі нема що робити... Утопія... Інфраструктура ніяка - тільки хліба с ковбасою купити, ну і пляшку не забути....
А я женатая• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Але я без проблем теж купую продукти.
Фін.подушку безпеки я б точно на оренду не спускала би. Але то Ваш вибір.
Басноплетка• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Але я без проблем теж купую продукти.
Так а з переіздом чоловік зможе покращити свій дохід чи так до старості і буде покладатися на ваші підробітки та заначки? Що в нього по броні?
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 17 сентября 2024
Ответ дляА я женатая
Не спускати фінансову подушку що вже є. А гроші що раніше шли на поповнення подушки пускати на оренду