Така бойова Я• 17 сентября 2024

біженці з України «є надбанням, а не тягарем»

За 2024 рік українські біженці принесли Чехії більше грошей, ніж країна витратила на їхню підтримку.
Так, дохід від українців за перше півріччя поточного року склав понад €175 млн. У чеському Міністерстві праці вказують, що біженці з України «є надбанням, а не тягарем»
фан L.O.S.T.• 17 сентября 2024
Ответ дляПищалка
то Ви, можливо, працювали через агентуру?
Нет, просто устроили меня по знакомству. Сначала уборщицей в школу, обещали одно, дали меньше. Потом в мини цех тоже уборщицей. Это я так работала пока пособие давали и жилье у меня было бесплатным. Потом немного на заводе, там да, все четко.

_Злата Ibra_• 17 сентября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Суть не в том, что пишут многие, а в том, что сейчас война в Украине - у людей нет другого выхода, это раз, два - на адаптацию и повышение уровня жизни большинству, но не всем, конечно, нужен не один год
Ну здесь прям ад описывают. А ведь в Украине тоже были и есть свои минусы, а сейчас так вообще. И после войны хорошего мало будет
Но жить как-то надо. Сейчас везде сложно
Весняний Марафон• 17 сентября 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Это правда. Украинцы - это поток долларов и евро заработанных не в Чехии, но в Чехии потраченных. Вот и +
Простые работяги этого не понимают))
Вы уже вторая об этом написали а они все рукалицо лепят
Кумедний ґудзик• 17 сентября 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Так смешно читать...
Налоги платят корпорации-они создают прибавочный продукт. Ручной труд уже никому не интересен
А украинцы везут деньги из Украины в Чехию. Отсюда и плюс в доходах.
Это не заработанные деньги в Чехии- а введённые и потраченные.
Если бы украинцы зарабатывали только в Чехии- то это никак в + бы не пошло
Странный коммент. С зарплаты украинцев в Чехии уплачиваются налоги.
И в магазинах НДС они тоже платят Чехии в составе цены на товар.
Большинство там работают и на заработанное живут.
’Везут деньги из Украины’ разве что депутаты и олигархи.
Тельма• 17 сентября 2024
Хто розповідає що в Чехії рай на землі? В мене оренда за квартиру зїдає більшу частину зп, залишка хватає на 3 раза сходити в магазин. Якби чоловік не присилав з України, то не було б шо поїсти купити.
Я працюю на заводі з повним соцпакетом, 8 годин 5 днів на тиждень. Тут працювати не вигідно, вигідно сидіти на гуманітарці
Налитое яблочко• 17 сентября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Знижки на податки та тарифи були перші півроку. Як далі країні триматися? З чого бюджет наповнювати на зарплати хоча б? З чого енергетику відновлювати? Це економічно не можливо. Саме трагедія в тому, що тупік всюди. Рішень нема.
Энергетика в частных руках олигархов Ахметова , только возлагают все издержки на народ ,а вы ещё и оправдываете это ! .
Воровать и яйца по 17 не закупать ,и будет бюджет .
Анютины ласки• 17 сентября 2024
Ну в Чехии- да.Гарбают на заводах за 200 грн час

Зайченя• 17 сентября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Війна не закінчилась, щоб писати про наслідки.
наслідки не війни, наслідки вибору ’хуженєБУДЕТ’.
Анти-анонім• 17 сентября 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Я нікого не виправдовую.
Не стесняюсь• 17 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Ну так там працювати треба)
А де не треба працювати? Молодий, здоровий і працюючий - цінність для кожної країни, окрім неньки.
Анютины ласки• 17 сентября 2024
Ответ дляСвекруховна
Навряд додому, просто вище працівників складів чи заводів не піднімуться, та й все.
Хоча на фоні того, що зараз в Україні, а після війни буде ще хуже, то навіть вони виграють в житті стабільність.
Якщо не здохнуть на конвеєрі
Воздух в банке• 17 сентября 2024
Ответ дляБронетапці
Конечно, это сразу было понятно, особенно дети- такая экономия бюджета, а тут готовые будующие надогополательщики. Которых свою страну мы увы, лишили😥
А ...так то мы лишили...
Анютины ласки• 17 сентября 2024
Ответ дляНа границе
ну, не знаю. Тут я могу гораздо больше себе позволить из еды, одежды, поездок, чем могла дома. К сожалению...
Хату уже купили?
Воздух в банке• 17 сентября 2024
Ответ дляБронетапці
Однозначно она, но мы не создали нормальных условий в жилье и внутреннем перемещении и тогда б люди остались в стране. Далась бы база: жилье и медицина, безопасность, условия работы. И исходя из историй многие и переезжали в Западную часть страны, но не потянули финансово😥
вы не создали, вот вы нехорошая, надо было создавать. завтра начните строить.
Анютины ласки• 17 сентября 2024
Ответ дляКарусель-весель
Прям реклама. Странно, у меня все кроме врачей, пашут теряя здоровье в Чехии
Да, соседке на конвеере запрещали не то,что садиться, а даже прислоняться к стене- 3 предупреждения и штраф 50 евро. Так смешно читать декретчиц,мечтающих покорить чешское производство
Анютины ласки• 17 сентября 2024
Ответ дляНа границе
Нет ) Но и с учетом съема я могу позволить себе гораздо больше, чем могла в Украине
А потом возьмете ипотеку на всю оставшуюся жизнь. Знаю,о чем пишу, поверьте
А ось і я• 17 сентября 2024
Ответ дляТельма
Та Ви шо? У Нас оренда 10 тис, зарплатня 8. Не те що їсти, на оренду позичати треба, а їсти забудьте.
Анютины ласки• 17 сентября 2024
Ответ дляА ось і я
Вчора викликала майстра з ремонту холодильників на сьогодні. З п,яти вільний один, до інших черга в пару днів. Година роботи -1000, на дорогу хай ще півгодини. От і рахуйте. Оті 8 тис мають хіба пенсіонерки.Хто вміє щось добре робити- ніде не пропаде, ніде. І нафіга тому майстру та Чехія , як він тут більше має. Аби не війна,то тільки ледачий в нас не заробе
Я не в теме• 17 сентября 2024
Звісно, що українські біженці вигідні Європі, інакше ніхто б не приймав в таких об´ємах. По-перше в основному це благополучні люди, родини, які або працюють там, або взагалі дистанційно і просто заводять гроші в країну. Плюс завезені діти, за народження яких, медицину, дит.садок, школу, вже частково або повністю сплатила Україна, от вам майже даром готові працівники і платники податків, ще й інтегровані у чеське суспільство більше ніж батьки. Та це просто подарунок для тієї ж Чехії.

А ось і я• 17 сентября 2024
Ответ дляАнютины ласки
У нас в місті на заводі 8 -9 тис зарплатня. Щодо паралельного всесвіту, звідки Ви, не компетентна.
Анютины ласки• 17 сентября 2024
Ответ дляА ось і я
А в нас в Краматорську треба станочники на 40- 50. Приезжайте, допоможу влаштуватися. І бронь дають
А ось і я• 17 сентября 2024
Ответ дляАнютины ласки
Дякую дуже, один раз з Донецька втекли.
Анютины ласки• 17 сентября 2024
Ответ дляА ось і я
А як ви на той завод взагалі потрапили? В школі погано вчилися, чи як? В мене батьки там горбатилися,то для мене ті заводи страх всього життя
Анютины ласки• 17 сентября 2024
Ответ дляА ось і я
Дякую дуже, один раз з Донецька втекли.
Ну як хочете
Ласкове телятко• 17 сентября 2024
minijob Германия (8ч раз\нед) - 400 евро\мес - месячная зарплата учителя или медсестры дома , при этом страховка мед-ая уже оплачена работодателем. Родственница здесь же работает на полную ставку в булочной - 2800 чистыми. Подруга работает после В2 в офисе - 3300 чистыми. Налоги +\- 40%
наверное, выгодные, все же, кто после курсов работает на 100% ставку
А ось і я• 17 сентября 2024
Ответ дляАнютины ласки
Звичайно потрапили, в місті роботи взагалі немає. Недарма місцеві всі їхали до Польщі на заробітки.
Анютины ласки• 17 сентября 2024
Ответ дляА ось і я
Ну з роботою для жінок там завжди важко, в мене свекруха з Бродів. А чоловіки ремонтами підробляти можуть непогано
Анютины ласки• 17 сентября 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Так тема наче за Чехію
Сусідка знизу• 17 сентября 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Так смешно читать...
Пора уже в школах вводить обязательный курс базовой экономической грамотности. Невозможно читать подобные комментарии, это даже не смешно, это страшно.
ПотеряласЯ Я...• 17 сентября 2024
Ответ дляasjaua
При чому тільки українському зерну, кацапське пускали. То такі польські фермери були як я балерина.
Не брешіть, кацапи не експортують зерно в ЄС.
А українське висипали, бо українці обвалили ціни на ринку зернових з 400 євро за тонну пшениці до 190 євро, і на відміну від європейських виробників були звільнені від сплати митних платежів, що водночас зробило європейське зерно неконкурентроспрможним
Українці мали зерно везти транзитом через ЄС, а насправді продавали в Європу. Ось саме за це і виходили польські фермери, які постраждали найбільше.