Така бойова Я• 17 сентября 2024

біженці з України «є надбанням, а не тягарем»

За 2024 рік українські біженці принесли Чехії більше грошей, ніж країна витратила на їхню підтримку.
Так, дохід від українців за перше півріччя поточного року склав понад €175 млн. У чеському Міністерстві праці вказують, що біженці з України «є надбанням, а не тягарем»
_Злата Ibra_• 17 сентября 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Так справа ж не тільки в тому, що всюди літає. Так, безпеку надати тут неможливо, але можна було б надати хоча б підтримку людям які лишили власні домівки. За кордоном підтримка є, а тут? Нещасні копійки ВПО і ті забрали давним давно. Я сама переселенка, влаштовувалась на роботу, було кілька дівчат з Донецької області. Двоє з них поїхали з часом додому разом з дітьми, бо просто не потягнули самостійно, хто був сміливіший - виїхали за кордон, хоча спочатку не збирались цього робити, хотіли жити в Україні. Мова про такі умови, а не про гарантування безпеки
Да, на самом деле, чтобы уехать заграницу тоже нужно решиться, одной или одной с детьми это тяжело. А если женщина привыкла, что все годы муж все решал и разруливал, то ей будет намного тяжелее ,чем тем, кто в Украине был например матерью одиночкой. Так как там нужно почти все будет решать самой, и брать за себя ответственность и тд

_Злата Ibra_• 17 сентября 2024
Ответ дляБаба_Воля
Так і є, скільки укр податків в Польщі та Чехії сплатили, скільки їм дітей вивезли. Насправді европа вимирає, українці їм як дар Божий
Блин, я вот плохой дар, так как тоже рожать не планирую😁
_Злата Ibra_• 17 сентября 2024
Ответ дляБаба_Воля
Нет, мы. Потому что выбрали никчемную власть клоунов
В принципе в Украине никогда не было нормальной власти, ну как и в рашке.
_Злата Ibra_• 17 сентября 2024
Ответ дляБува і таке
Я з перших днів війни казала, що європейцям і американцям дуже вигідна ця війна. Отримали надбання у вигляді українців- платників податків, розбавили своє старіюче населення, оновили свій впк. І сидять за спинами українців, які розгрібають цей жар своїми руками.
Ну не знаю, в Германии цены выросли после 2022, а многие беженцы не работают. И ещё, если Европе так были нужны украинцы как платники податків, то почему тогда ещё до войны не упростили нам въезд в их страны, чтобы бы могли работать на них и платить податки?
Пищалка• 17 сентября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
А меня в Чехии обманули дважды. Не дали полной суммы оплаты. И языка я не знала чтобы пожаловаться.
то Ви, можливо, працювали через агентуру?
_Злата Ibra_• 17 сентября 2024
Ответ дляБува і таке
И кстати, я не пойму почему говорят, что немцы не рожают например, я все время вижу немцев(имено немцев), с детьми, и ребёнок зачастую не один, и родителям почти всегда до 35. Я раньше тоже думала, что там не рожают и тд. Теперь понимаю, что это миф. Да, может быть в 20 рожают редко(да и не надо это), а вот в 25 30- да.
_Злата Ibra_• 17 сентября 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Рабы тоже полезны тем кто ими владеет…
Да, у зели и пути их много

Пищалка• 17 сентября 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Так воно і є. Лікарі там дійсно потрібні, а якщо на виробництві то реально втрата здоров´я. Подивитися на тих же чехів: у похилому віці майже у всіх проблеми з суглобами, спинами , варикоз , бо праця важка і на ногах.
Ага))) дивне у вас оточення. 90% людей від 50 ідо 70 мінімум бігають, ходять у піші прогулянки кожного дня по 20 км, ходять в гори, на йогу, в басейн. Де ви там бачили людей з такими проблемами? Можливо, соціально низькі, так) Але, це далеко не більшість
_Злата Ibra_• 17 сентября 2024
Ответ дляБува і таке
В чому ще ви звинуватите Україну? Країну, яка третій рік живе у війні (а по факту- десятий), з усіма її наслідками?
Чому б Європі і не підтримати біженців? Адже Європа спокійно собі живе, поки воюють українці! Неспішно оновлює впк, спихаючи весь старий мотлох Україні. Спокійно тренує свої війська, готуючись до можливої війни.
Украина с 1991 в войне? Что уже 35 лет не помогает своему населению
Пищалка• 17 сентября 2024
Ответ для_Злата Ibra_
В Чехії також рідше зустрінеш родину, де є лише одна дитина. В основному мінімум 2. Багато 3. Дуже часто, що є умами/тата більше дітей від різних партнерів) Тут це дуже поширено
Прокачую сідниці• 17 сентября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Ще він забув, що його любимі поляки стараються заробити в Німеччині чи Скандинавії, і якби не українець, то може й перукаря би прийшлось довго чекати, та й ціна була б інша.
Та й про пособія забув, бо ніякі пособія Польща не виплачує.
Мальчижка• 17 сентября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
В Британии самая высокая зарплата?
А почему наши жалуются, что на минималку не выжить? А больше там и не платят большинству
Якщо одна людина працює на мінімалку після податків залишиться на оренду кімнати та іжу. Деякі люди не додають, що безкоштовно у хвостів сидять. Одна працююча людина в ЮК на мінімальну це виживання.
Сарафанное радио• 17 сентября 2024
Ответ дляНа границе
думаете тут все уборщики?
нет, я открыла тут ФОП, работаю в IT
Отож! Мої 2 брати (ІТ) - в Польщі, виїхали ще до війни. Спочатку ФОП в них залишався український. Потім стало зрозуміло що в Україну вже не повернуться - відкрили польський ФОП.
Як Ви розумієте, в гарних програмістів гарні податки. І що кращого зробила наша влада, закривши кордони?! Виїхало масса людей, які платили податки в Україні.
Я сама працюю в ІТ, і з радістю платила б Польщі 12 %, а не Україні - 5%, тільки щоб жити спокійно, з планами на майбутнє... Тут тримає тільки чоловік... Дуже шкодую, що не виїхали в 22 році.. Було дешево і відносно безпечно.
Але це питання часу - майбутнього тут не бачу, уж вибачайте(((
Сарафанное радио• 17 сентября 2024
Ответ дляЦикавенная
Раша напала і воює. Перша масова хвиля біженців була через військові дії. Те, який відтік населення зараз через переслідування, через мобілізацію, через безпредел - це заслуга не раші, а молодої команди. І продовжують вони в тому ж дусі, щоб якнайбільше людей хотіли звалити з України. Створила б ця влада умови для українців, або хоча б не заважала, багато хто б повернувся, а більшість і не їхали б нікуди. Чому вивозять молодих хлопців з усієї країни? І відтік буде тільки збільшуватись, навіть якби війна закінчилась. Довіри до цієї погані, хто б там наступним не був, уже немає.
Згодна з кожним словом! Тільки нащо так мучаться, ці боневтіки і янелохи)) Відкрили б кордони - і всі б виїхали б)) Просто і швидко - без створення всіляких умов...
Мальчижка• 17 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
все приехавшие и будут сидеть на пособиях .как курды.а они здесь уже более 10-15 лет.и будут платить и помогать и седить.никто бомжевать не будет.
Джоб центр не дозволить сидіти довго. Повно роботи, де знання мови та кваліфікація не потрібні.
Янка-угомонись• 17 сентября 2024
Ответ для_Злата Ibra_
Да это так . Ещё многие рабочие уезжают, так как лучше там, заграницей работать на заводе , уборщиками и тд. Поэтому это тоже минус для Украины. Так как кто тогда будет работать в Украине на этих работах. ?
Люди - найцінніший ресурс
На жаль, далеко не всі можновладці це розуміють або просто хочуть звільнити українську землю
_Злата Ibra_• 17 сентября 2024
Ответ дляБува і таке
Наша влада співає під дудку наших ’партнерів’, от і все. То кому вигідне знищення українців в Україні?
Частина виїде, частина загине чи вимре, а земля- вільна.
Типа Израиль в Украину переедет, и американцы (так как америка через 5 лет вся утонет), это мне в Германии один дед рашист рассказывал.
_Злата Ibra_• 17 сентября 2024
Ответ дляМрію про космос
А какой-то польский министр или кто он там рассказывал в интервью что пошел на стрижку к парикмахеру (уже смешно)украинцу и удивлялся почему тот сидит на пособиях(ещё смешнее)а не защищает Украину. Только этот недолугий забыл что если человек работает парикмахером то он точно не на пособиях,а платит налог в их страну Поляндию
Пусть президент сам себя стрижет. Все равно все президенты страшные. Им ничего не поможет 🙂
_Злата Ibra_• 17 сентября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ви всё правильно пишите. Но а войну эту за какие деньги нам вести, ну нет у Украины возможности и воевать и переселенцев обеспечивать. (Коррупцию не отрицаю)
Почему нет возможностей. Так как олигархов развелось как собак. Все просрали

_Злата Ibra_• 17 сентября 2024
Ответ дляВерочка 100%
Як ви набридли, вже дістали ви біженці, треба говорити про загиблих на цій війні а не про вас
Ой, а вы на войне? Или на диване в Карпатах?
_Злата Ibra_• 17 сентября 2024
Ответ дляAnnaOst
Моя сусідка два місяці тому забрала з моргу тіло чоловіка, який був з червня 22 в російському полоні з переламаними кістками, вирваними нігтями і вагою 60 кг, а в свідоцтві про смерть написано що помер від інфаркту. Так що жари вийшов огидний. Не через мене і мого чоловіка
Какой ужас. Нет слов
_Злата Ibra_• 17 сентября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Так, згодна з вами на 100%, ми ВПО, отримували копійки, які і ті забрали, виїхали закордон, дитина переможець олімпіад і медаліст вже вступила закордоном і додому не повернеться то вже 99%, бо нема куди, а рідна Україна ще посприяла щоб ми не лишалися у країні(
Удачи вам.
_Злата Ibra_• 17 сентября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Цей факт говорить про те що мантра про прибиральниць і заводи не відповідає дійсності
І друге - фірма - це робочі місця
Ну если человек был на заводе в Украине, то ему будет лучше на заводе в Германии,(например), не все ж в офисах в Украине работали и это нормально
_Злата Ibra_• 17 сентября 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Робота на виробництві в Чехії легка ? Та там вмерти можна, особливо якщо ти все життя пропрацював в офісі , а вимушений працювати фізично. А нічні зміни, на більшості виробництв, теж комфортно ? Я працювала 1,5 роки , знаю що це таке. І мову знаю, і диплом є, але на роботу, офісну не хочуть брати іноземців (.
А кто вы по профессии, может берут в офис, только с самыми востребованными профессиями (для той или иной страны)
_Злата Ibra_• 17 сентября 2024
Ответ дляФайно Замало
Была бы война властям не выгодна, то закончили бы её давно. И власти, это и украинские, и европейские, и США. Только слепой не видит, как они все на этом зарабатывают. А глупым людям, внушают про патриотизм и смерть за родину
Тоесть все дело в них, ? путин не хотел войны и давно хочет ее закончить?
_Злата Ibra_• 17 сентября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Знижки на податки та тарифи були перші півроку. Як далі країні триматися? З чого бюджет наповнювати на зарплати хоча б? З чого енергетику відновлювати? Це економічно не можливо. Саме трагедія в тому, що тупік всюди. Рішень нема.
Ну не знаю, себе ж зп поднимают и воруют, значит деньги есть
_Злата Ibra_• 17 сентября 2024
Ответ дляКарусель-весель
Ну мои знакомые выживают. Я в Польше тоже... Тупо на еду и аренду хватает
У многих в Украине тоже так было. Не все богатые ((
Анти-анонім• 17 сентября 2024
Ответ дляКарусель-весель
Еще как может. Сами логически подумайте, почему Америка не разрешает бить своим оружием по РФ? Потому что может закончиться война от этого. И кто тогда будет производить оружие и продавать его перепуганной Европе? И кто в Европе в верхах тогда будет зарабатывать себе проценты от этих покупок на этом на всём?
Не та логіка і у вас. Про США: вони знають, який там бісов шизофренік у керма.
З продажем чи закупівлею зброї проблем ніколи не було. І тут не треба війни.
Анти-анонім• 17 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
в ЮК криза? непомітно
А ви спитайте у місцевих.
_Злата Ibra_• 17 сентября 2024
Ответ дляПищалка
Ну вот и в Германии очень часто это вижу. Просто многие советчицы будто бы считают, что рожать надо в 20, максимум 25, иначе все вымрут)
Вон в рашке депутатики тоже кажут, что лучше всего рожать в 18 20 лет, и чтобы было много детей, а образование не так важно и тд