Упругая попка• 17 сентября 2024

Що робити з власницею квартири?

Орендували житло на час війни в передмісті Києва, власниця виїхала закордон, залишила купу своїх речей, наголошувала щоб всім користувалися, але ми загалом нічого не брали, є все своє.
Зараз повернулася, чоловік повернув їй ключі, все було ок, подякувала що дещо поремонтувал и. Сьогодні вона почала дзвонити мені, говорити що я злодійка, вкрала рушники; вішалки, спалила духовку і тд. Кричить, матюкається, погрожує йти до наших родичів, пише, дзвонить....
От що з нею робити?
Сказала що куплю їй вішаки, каже ні, поверни мої. Як, якщо я їх не брала?
Чоловік пропонує дати їй гроші, щоб купила вона що вона вважає що ми зіпсували/вкрали.
Але ж тоді вона може безкінечно щось придумувати і просити гроші....
Досвіду зйому житла немає, містечко невелике... не знаю як правильно вчинити...
Та никада в жизни• 17 сентября 2024
Ответ дляУпругая попка
отож
може ще мої там залишились
Выше вы написали, что могли ее вешалки прихватить. Тут уже нечего комментировать (

И.О. человека• 17 сентября 2024
На майбутнє заключайте акт із переліком усіх наявних речей в квартирі
автор Упругая попка • 17 сентября 2024
Ответ дляИ.О. человека
це не реально
там була просто купа речей
людина взяла закордон лише одяг з собою
все інше залишила
як кожну ложку перерахувати?
сотня банок стоїть...
і тп
автор Упругая попка • 17 сентября 2024
Ответ дляТа никада в жизни
я вже писала комусь
Ви знаєте скільки у Вас вішалок ? відрізните свої серед інших?
я ж не речі її знімала з вішалок
спочатку склали весь одяг, тоді в шафах залишились пусті вішалки і їх склали окремо у сумки
і так, я не знаю точну кількість своїх вішалок і не знаю скільки було її
Лялька в колисці• 17 сентября 2024
Ответ дляУпругая попка
договір був
докази оплати є в приват24
звісно що вона нічого не повідомляла..
Так скажіть, що в податкову звернетесь
Шопингмонстр• 17 сентября 2024
Ответ дляУпругая попка
я не знаю що з духовкою. вона працює, це точно.
можливо вона вважає що брудна.
але там плиті 20 років, ржава вже зовні, звісно що духовка не ідеальна всередині.
вішалки її в 1 шафу склала, вона каже що мало.
що у неї було по 15 в кожній шафі.
я запропонувала їй принести скільки вона скаже.
можливо я якийсь її і захопила, бо у мене їх сотня і всі різні.
вона каже ні, принеси все що ти вкрала.
Принесіть всі і хай обирає
Шопингмонстр• 17 сентября 2024
Ответ дляИ.О. человека
То не гарантія. Ми знімали квартиру без меблів (одна кровать стара і стіл на кухні), то хазяйка кричала, що вкрали військовий квиток її сина. він був на підлозі чи що. . Просто дура.
З іншими квартирами такого не було

И.О. человека• 17 сентября 2024
Ответ дляШопингмонстр
З іншими квартирами такого не було
Це якась деменція. Хазяйка була в віці?
Шопингмонстр• 17 сентября 2024
Ответ дляИ.О. человека
Це якась деменція. Хазяйка була в віці?
Ні, десь 40-45, сину 19 десь. Ми й не бачили його ніколи. Це було ще до війни. Але сам факт. Може він десь загубив і набрехав. Ми то з´їхали в набагато кращу квартиру за такі ж гроші.
И.О. человека• 17 сентября 2024
Ответ дляШопингмонстр
Добре, що з´їхати. Кому взагалі треба чужий військовий квиток
Банан-барабан• 19 сентября 2024
Ответ дляУпругая попка
це не реально
там була просто купа речей
людина взяла закордон лише одяг з собою
все інше залишила
як кожну ложку перерахувати?
сотня банок стоїть...
і тп
Делать фото
Lacrimo• 19 сентября 2024
Жінка чоловіка в якого ми знімали уже десь через рік стабільної оплати в той же самий день якось звонила мені ( хоча платив чоловік сам завжди, всі гроші і вирішення були на ньому) і теж погрожувала і звинувачувала в несплаті. А ми домовлялись конкретно після дати зп чоловіка +- найближчі вихідні після цієї дати. Правда після цього чоловік поговорив з власником і він приструнив свою жінку. Ми там прожили 4 роки і ще б жили, якби не війна. Але відношення у мене до них спортилось кінцево, і надалі я просила мені не звонити і гроші віддавати тільки на нейтральній території.
marichka_2000• 18 октября 2024
При виселенні бажано робити відео, у якому стані залишаєте квартиру.
Хоч, у Вашому випадку вже пізно. Чи Ви ще маєте доступ до квартири?

Я б на крики хазяйки забила. А у вайбері/телеграмі їй написала, які саме оновлення Ви зробили у квартирі за свій рахунок з оцінкою ринкової вартості такої роботи/матеріалів.
Хай лишиться ’паперовий слід’.

Удачі!
marichka_2000• 18 октября 2024
Ответ дляЗубачистка
я читаю всі коменти підряд і автор уже не раз написала що хазяйка не хоче щоб автор купила, вона хоче свої :)
при деменції таке буває нажаль
Тоді можна віддати хазяйці які-небудь вішаки ’Даздрапермо Венедиктівно, це ж саме вони, ваші вішаки - не упізнаєте?’ ))
Ой, це реальний жах з такими хазяйками (
Нічна ненажера• 25 октября 2024
Ой, автор, я такого сама боюсь.
Зняли квартиру, власники закордоном, до нас там вже встигли пожити сімʼя, їх виселили через срач в квартирі і розпліднення тарганів, і хлопець що перебував на лікуванні з онко.
Візуально квартира пристойна, чистенька, але є нюанси + купа речей господарів, оскільки у мене є свій посуд/текстиль/подушки/ковдри, їхні речі винесла на балкон, у коробки загрузила, запакувала, там усе має зберігтися.
Власники вже встигли розлучитися, на моїй памʼяті один раз приходила жінка, шукала документи, не знайшла. Обіцяла зайва усе з балкону забрати, але щось ніяк.
Там у них ноутбуки/телефони/іграшки/одяг/купа всього, і я як подумаю що вони почнуть шукати своє щось, а винною буду я, бо воно було, а тепер немає.
Чогось не гріє така думка 🤷🏼‍♀️
JennyB• 14 ноября 2024
Может у нее деменция?
Трактор Віка• 19 ноября 2024
Автор, у вас чужі, а нас наші речі вимагали повернути, бо за два роки арендодавець звикла, що вони є і забула, що то не її