Ніка Найз• 17 сентября 2024

Россияне казнили мечом безоружного украинского военного

Уполномоченный по правам человека Дмитрий Лубинец сообщил об очередном преступлении россиян – жестокой показательной казни безоружного украинского военнопленного.

Источник: Лубинец в Telegram

Прямая речь омбудсмена: "Очередное военное преступление – россияне казнили мечом безоружного украинского военнопленного с перевязанными скотчем руками. Уровень варварства и кровожадности невозможно постичь".

Детали: Он отметил, что такие действия являются грубым нарушением Женевской конвенции об обращении с военнопленными.

Лубинец сообщил, что он направил письма в международные организации, МККК и ООН, чтобы они зафиксировали очередное нарушение прав человека со стороны России.

Утром 17 сентября в соцсетях появилось фото казненного украинского воина. Бойца закололи мечом, на котором написано "За Курск". На руке воина видно серый скотч, вероятно, его руки перед казнью были связаны.

На фото окровавленное тело лежит на дороге на фоне поврежденной техники и дома с выбитыми окнами. Где именно это произошло, неизвестно.

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2024/09/17/7475...
LudaSHS• 17 сентября 2024
Дивилася кадри в тг. Тварюки, це орда, вони ніколи не були цивілізованими
Зате їх полонені вгодовані і радісні.

автор Ніка Найз • 17 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Зате їх полонені вгодовані і радісні.
Кто еще надеется на переговоры и на дипломатическое окончание войны, девочки?
Teonaa• 17 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Я
Чи всіх полонених треба зарізать зарубать і розчленить?!
А коли іх не стане, вони візьмуться за іх жінок і матерів, дітей?! А потім за всіх інших!
А потім все одно будуть якісь домовленості!!!! Бо без папірців нічого не закінчиться! Ніяк! Папірці будуть так чи інакше! Подобається вам (хто всіх бвжвє заколоти і зарубати) це чи ні.
автор Ніка Найз • 17 сентября 2024
Ответ дляTeonaa
Я
Не будет никаких договоренностей! Это Отечественная война для Украины! Только победа и только тотальное уничтожение врага!
Teonaa• 17 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Ідіть🤷‍♀️🤯
Teonaa• 17 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Унічтожайтє
Кайдашева дочка• 17 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
И как мы его уничтожим?
автор Ніка Найз • 17 сентября 2024
Ответ дляTeonaa
Ідіть🤷‍♀️🤯
Прочла тему о новой мобилизации в Раше.
LudaSHS• 17 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Ну переговори то верхи. Десь прогрівають, дест затухає.
Але ось такі сценарії казні, щодо наших Зсу, полонених багато. Мене дивує, що є такі, що вважають українцям треба просто скласти зброю, помахати білим платочком, на всій лінії фронту і добрі руські їх поймут, і по чародійству війна закінчиться. Це не цей рівень.

Нагадаю, зі всіх війн, у руських вони геноцидальні. Завжди.
І розуміють тільки силу. Нажаль, Захід робить вигляд що це не розуміє.

Teonaa• 17 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
И как мы его уничтожим?
Удалено администрацией...
Teonaa• 17 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Прочла тему о новой мобилизации в Раше.
Ну кажу ж, Я
Кайдашева дочка• 17 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS

Удалено администрацией...
автор Ніка Найз • 17 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS

Мне не понятно почему многие Советчицы считают что Раша пойдет на какие то переговоры по окончанию войны? Вот пытаюсь понять и не могу!
автор Ніка Найз • 17 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Удалено администрацией...
Резервов полно у Украины, это не считая тех кого еще не мобилизовали. Оружия и ракет тоже полно! Нет никаких признаков окончания войны с обоих сторон!
Кайдашева дочка• 17 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Я другое не пойму...Почему мы не признаем что проиграли эту войну И почему не откроют границы и не скажут ’спасайтесь кто как может’?Поднимают налоги ,тарифы.Жизнь очень тяжёлая для многих.Ради чего это все?
автор Ніка Найз • 17 сентября 2024
Ответ дляTeonaa
Ідіть🤷‍♀️🤯
Это все равно что Сталин с Гитлером бы сели за стол переговоров в 1941 г.
LudaSHS• 17 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Удалено администрацией...
Не має, на жаль, тільки стримання.
не чинить опір ми не можемо? Не оборонятися ми не можемо? .
Від махання білим платком нічого не зміниться. Цей воїн сдався. І що.
Недавно розстріл ще полонених був, як тому зарадити? Вони вилупки, ніякі конвенції не дотримуються.
Ми на розтяжці, і так погано, і так погано. Багато залежить зараз ві так званих ’ партнерів’.
автор Ніка Найз • 17 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Проигрыш в войне это занятые территории и уничтоженное население, а благодаря ВСУ этого не случилось!
Teonaa• 17 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS

А мене дивує таке ставлення до пепеговорів, як «білі платки». Чого раптом платки?
Хоч якісь були переговори? Що пропонує Україна? Крім голослівного «виведення військ» і «кордонів»?! З якого дива він поверне те що захопив, угробив на це бабки. Колосальні. От зараз є курск. І є полонені там строуовики. Переговори (так! ПЕРЕГОВОРИ) про обмін людьми - провели. А переговори про териирріі?! Курськ на херсонщину? Ні? Клепки ее хватило?це такі самі переговори🤷‍♀️в чому пробоема?

Teonaa• 17 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS

Я розумію
Але силу ми продемонстрували. Не помогло
LudaSHS• 17 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Піде . колись
Багато статей, думок що це 25 р. Залежить від військового потенціалу їх. Воювать до останнього не вихід. Не оборонятися- не вихід.
Воювати з завʼязаними руками ( це я цитую статтю Економіст ). - це позиційна кривава, нам не вигідно..
автор Ніка Найз • 17 сентября 2024
Ответ дляTeonaa
Я розумію
Украина пока воюет в пол живой силы,типа соответвенно кол-ву людей врага на фронте.
автор Ніка Найз • 17 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Піде . колись
Мы уже слышали сказки ’война закончится весной’. Не верю!
Teonaa• 17 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Може і не піде
Тоді срака
А ми як дебіли - не пробували, не знаємо - зате кулаком лупимся в груди «ніколи!»
А що робить? Дохнуть? Сидіть в цій кндр новоспечіній до кінця убогого життя? Дітей ростить деградантами-неукамм?! Чи до бронхітів по підвалах доводить? Водою з дохлою рибою поїтися?! Шо?!!!
автор Ніка Найз • 17 сентября 2024
Ответ дляTeonaa
Може і не піде
Тоді срака
’Все женщины выедут!’

Вы что не знаете девиз форума?!
Teonaa• 17 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Ну нема так нема
Вам в 2022 сказали ясно - на виснаження. Хто перший заіпеться, той і заіпеться
автор Ніка Найз • 17 сентября 2024
Ответ дляTeonaa
Ну нема так нема
Вот потому я и не вижу признаков окончания войны, только эскалация...
LudaSHS• 17 сентября 2024
Ответ дляTeonaa
Ви плутаєте переговори і карітуляцію. Почитайте що таке останє.
Переговори йшли,йдуть і будуть йти.
Кажуть що курстка і розширення плацдарму там для тих ліній демілітаризації, щоб сіра зона йшла не тільки по нашій території, а і їх.
Мало того, та операція не завершена, то ж висновки робити рано.
щодо нового плану України то анонсують його в Сша після 20 чисел.
Розумію, що хочеться кіно і швидко, і кожна тут краще знає , як робити то все. Але це ілюзії.
Teonaa• 17 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Бо люди - українці - то сміття. Для всіх. Вибачте
І я кляну себе що не поїхала. Чоловік за два тижні питав - виїжаємо? Фірма помагвла! Робота б була! Житло! Садік. Життя нормальне. А я дебілка народила тут! Дитині два роки! І за це я ненавиджу тих, хто не дає виїхати.
LudaSHS• 17 сентября 2024
Ответ дляTeonaa
Я розумію
Де продемонстрували? То квіточки з дронами, сила в ударах дальнобійною.