Уполномоченный по правам человека Дмитрий Лубинец сообщил об очередном преступлении россиян – жестокой показательной казни безоружного украинского военнопленного.
Источник: Лубинец в Telegram
Прямая речь омбудсмена: "Очередное военное преступление – россияне казнили мечом безоружного украинского военнопленного с перевязанными скотчем руками. Уровень варварства и кровожадности невозможно постичь".
Детали: Он отметил, что такие действия являются грубым нарушением Женевской конвенции об обращении с военнопленными.
Лубинец сообщил, что он направил письма в международные организации, МККК и ООН, чтобы они зафиксировали очередное нарушение прав человека со стороны России.
Утром 17 сентября в соцсетях появилось фото казненного украинского воина. Бойца закололи мечом, на котором написано "За Курск". На руке воина видно серый скотч, вероятно, его руки перед казнью были связаны.
На фото окровавленное тело лежит на дороге на фоне поврежденной техники и дома с выбитыми окнами. Где именно это произошло, неизвестно.
Источник: Лубинец в Telegram
Colombina.• 17 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Не будет никаких договоренностей! Это Отечественная война для Украины! Только победа и только тотальное уничтожение врага!
Смешно
Colombina.• 17 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Не было бы так смешно, если бы не было так горько...
Вам не горько єто точно
Colombina.• 17 сентября 2024
Ответ дляTeonaa
Бо люди - українці - то сміття. Для всіх. Вибачте
І я кляну себе що не поїхала. Чоловік за два тижні питав - виїжаємо? Фірма помагвла! Робота б була! Житло! Садік. Життя нормальне. А я дебілка народила тут! Дитині два роки! І за це я ненавиджу тих, хто не дає виїхати.
Как я вас понимаю...больше даже писать ничего не хочется, это бесполезно, только кучу гавна на тебя выльют
Просто хотела выразить поддержку
Colombina.• 17 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Я в отличие от Вас военнообязанная поэтому воздержалась бы от таких громких заявлений!
Ну так что ж вы не на фронте? Перемоги без вас нам не видать, а вы все сидите, прохлаждаетесь, темки тролльные строчите
Antoninaya1• 17 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Кто еще надеется на переговоры и на дипломатическое окончание войны, девочки?
Вважаєте що якось інакше скінчиться війна? Чи досі в рожевих окулярах і вірите в капітуляцію рашки? В мене для вас погані новини: ось такі маніпулятивні теми вже не працюють. Люди розуміють: зараз вбили одного, а через рік це будуть сотні і в більш жорсткій формі, бо русні за це нічогісінько не буде, а наша влада ще й допоможе в знищенні українців.
Ответ дляAntoninaya1
То что Вы сейчас написали и называется капитуляция Украины!
Antoninaya1• 17 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
А вона й буде. Питання тільки в кількості знищених українців і про@х територій.
Надайте одну просту відповідь: ви воюєте на дивані до останнього українця? Запрошую вас у 80 бригаду. Чогось відео, як наші полонені в Курській області звертаються до влади сюди не притягли.
Ответ дляНіка Найз
Прочла тему о новой мобилизации в Раше.
так у них уже все заканчиваются. Не то что у нас, даже мобилизации уже нет полтора года)
🤔 ’У росії залишилося ресурсів на 1-2 роки такої війни. З людськими резервами вже виникли проблеми’, — Дикий
Він також заспокоює українців, підкреслюючи, що Україна за 1,5 роки майже не проводила мобілізацію, тоді як Росія вже вичерпує свої сили.
ㅤ
Antoninaya1• 17 сентября 2024
Ответ дляAny
А можна з плакатами про це + з QR-кодами на відео катувань, які самі росіяни виставляють, просто виходити до премʼєр ото го російського фільму за кордоном і появи всіх ’хароших росіян’ за кордоном. Немало ж українців виїхало
Виїхавши українці автоматично стають не українцями, ніяких дій з їх боку вже не буде. Їх діти вчаться поряд з дітьми з раші, вони відвідують лікарів з раші(бо російськомовних за кордоном набагато більше ніж україномовних) та працюють на рашківські фірми. Тому виїхавшим плювати на залишившихся і чи залишиться тут щось від країни.
Ответ дляAntoninaya1
Не всі, я свого часу теж трохи жила і працювала за кордоном, після роботи на мітинги таки встигала бігати. Сусідня будівля від місця, де мешкали, була ’міжнародна’ російськомовна школа. Але діти ходили до школи трохи далі, але реально німецької. Не я одна така, зустрічала там і пластунів (з тих, хто ще до війни переїхав), тому різні є. Ми лише 3 місяці були. пересиділи окупацію Київщини і повернулись, але є знайомі, що досі за кордоном, і вони різні, є ті, кому не байдуже
Ответ дляКайдашева дочка
Я другое не пойму...Почему мы не признаем что проиграли эту войну И почему не откроют границы и не скажут ’спасайтесь кто как может’?Поднимают налоги ,тарифы.Жизнь очень тяжёлая для многих.Ради чего это все?
не ради нас, а ради их благосостояния ((
Ответ дляНіка Найз
Украина пока воюет в пол живой силы,типа соответвенно кол-ву людей врага на фронте.
Жива сила то ноль без палички. Всіх людей обої статі, і котів на додачу постав у шеренку - їх заїбалать просто оптом. Нема конкурентноспроможної техніки і зброї - нема нічого, хоч 101% живої сили вистав - українців на додачу з цинанами, умовно
Ответ дляLudaSHS
Ви плутаєте переговори і карітуляцію. Почитайте що таке останє.
Переговори йшли,йдуть і будуть йти.
Кажуть що курстка і розширення плацдарму там для тих ліній демілітаризації, щоб сіра зона йшла не тільки по нашій території, а і їх.
Мало того, та операція не завершена, то ж висновки робити рано.
щодо нового плану України то анонсують його в Сша після 20 чисел.
Розумію, що хочеться кіно і швидко, і кожна тут краще знає , як робити то все. Але це ілюзії.
Переговори йшли,йдуть і будуть йти.
Так , ілюзіі. Точніше даже сказати, що росія щось виконає. Можна все що хочеш переговорити, підписати, признати в світі. А йому - пох буде. І лізтиме він до нас і далі. Проте всі помощнічки ждуть мирний план. Ок. Як їм такий план - Україна капітулює, а через 5 років наступає на європу у складі зс рф? Нормуль?
Ответ дляTeonaa
Тому вони і мілітаризуються зараз, у них є час.
У нас не має.