Без QR коду• 17 сентября 2024
Сьогодні світ накрила потужна магнітна буря потужністю 8 з 9 балів.
Метеозалежні можуть відчувати нудоту, мігрені, апатію, а також загострення хронічних хвороб.
☝🏻Фахівці рекомендують проводити більше часу на свіжому повітрі, пити багато води та відмовитись від алкоголю.
Ну як, віримо? Як себе сьогодні почуваєте?
ТаПрямТам• 17 сентября 2024
Утром с мужчиной поссорилась. Причём на ровном месте. Обиделся пипец. А магнитная буря - это весомое оправдание? Он простит?
Садоводница• 17 сентября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Ви краще подбайте, аби ви таке пробачили.
А по темі: до всіх тих бурь , ще й повний місяць))
ТаПрямТам• 17 сентября 2024
Ответ дляСадоводница
Ага, ещё и месячные сегодня. Не, у меня гормоны и я за себя не отвечаю. Судьба такая.
Садоводница• 17 сентября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Ну то всьоооо))
Хай сьогодні вам на очі краще не трапляється))
Панна Кота• 17 сентября 2024
Ответ дляНе за Будка
Вчера ж вроде была
Вчора саме такий стан, як описала автор.
Сьогодні не відчувається
АсобеннАя• 17 сентября 2024
Я б сказала, що сьогодні підвищена дратівливість, хотілось в метро всіх вонючок і патлатих задавити. Тепер на роботі хочеться всіх розмовлялок передушити, вибішують