ЦібаФу• 17 сентября 2024

Сумы с ночи гасят а в новостях тишина. Нас списали???

С ночи такие обстрелы, каких мы еще не видели с начала войны!!! В новостях молчек. Подстанции все разбиты, свет восстановить практически не реально. Кто там радовался захвату курской области, вам привет!!!! Приезжайте, разделим здесь радость вместе!!!
Natal_ka91• 17 сентября 2024
Ответ дляАпель-синка
Только тортики подорожали, остальное подешевело?
А зеленочолий какую помощь людям отправил? Хрен с маслом ?
Удалено администрацией...

Gvenna• 17 сентября 2024
Ответ дляКоржик
За Курск отличные новости идут.Пусть и россия в войне поживет и без света с масштабной эвакуацией мирняка со времен Гитлера.Не Бедгородом единым как говориться..
Та срати росія на той курськ хотіла. Це ж очевидно. А от наші хлопці там гинуть ні за цапову душу.
ingaruta• 17 сентября 2024
Ответ дляАпель-синка
с 91 года попередники запрещали и порошенко лично(гуглим)нам вступать в нато,распродали наше оружие,ракеты,танки,самолеты,повзрывали склады,при власти -каждый второй работал на фсб.а зеленский баццц и одним днем навел порядок
ingaruta• 17 сентября 2024
Ответ дляmamaМия
Сивочолий вже давно не президент, тому з тортиками своїми може робити все що заманеться.
Автор, хоч/не хоч, але вам треба думати над переміщенням, якби тяжко це не було.
здрасте.а хто з 2000рр нас не пустив в нато і на росіїї бабло колотив?
ingaruta• 17 сентября 2024
Ответ дляGvenna
ні.там паніка на болотах за курськ.це позорисько всесвітнього масштабу и багато полонених ЗСУ наловили.
Gvenna• 17 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Та таке. Коли раша переймалась шо там про неї думає світ. Ніколи. Їй шо будинки підривати свої, шо дітей розстрілювати в школі, шо області якісь розгепати. Пох.
Єдиний плюс від курська був це 24 спокійних більш менш дня в Харкові, з 6 по 30 серпня. Тепер наздоганяють бляді по прискореній програмі.
Еленнн• 17 сентября 2024
Ответ дляАпель-синка
підождіть.. а потужні промови по єдиному кожного дня?? це безцінно!
Gvenna• 17 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Ну і паніка там якшо і була то в перші дні, і швидкий рух ЗСУ це підтверджував. Тепер росіяни оговтались і стягнули туди сили, ЗСУ зараз там набагато важче ніж в серпні, більші втрати.
’Бонусом’ посилені обстріли прикордонної Сумщини.
Мышка_норушка• 17 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Ви правда так думаєте? От серйозно. А звідки Ви, якщо не секрет?

ingaruta• 17 сентября 2024
Ответ дляМышка_норушка
я не думаю.я знаю.читайте їх соц мережі і коменти.відео записують.
Атланта• 17 сентября 2024
Ответ дляNata2907
Сумчанка домой с работы бежала, дочь собирать и в другой город отправлять
А что за работа у вас, можно спросить?
helga2014• 17 сентября 2024
Сегодня увидела у блогеров информацию для людей, которые эвакуируются.
Есть программа в Киевской области.
Вот страница в фб https://www.facebook.com/profile.php?id=6155687832...
Переселенцям видаватимуть безплатні квартири на Київщині

На Київщині запустили програму для надання переселенцям безплатного житла на 5 років. Його зможуть отримати біженці з Донецької, Луганської, Харківської, Сумської та Херсонської областей, повідомили організатори проєкту Charity Hansen Ukrainian Mission.

Цей проєкт заснував американський підприємець Делл Лой Хансен, який вирішив допомогти українцям, що втратили будинки через російське повномасштабне вторгнення.
Переселенці можуть отримати житло у ’Містечку Хансена’, що розташовується у селі Тарасівка в Київській області. Вони можуть проживати там до 5 років, але при цьому мають оплачувати комунальні послуги. Такі самі умови проживання у наданому житлі в Софіївській Борщагівці. Водночас для людей похилого віку в Колонщині, поряд з Макаровом, створили ’Чудо-Містечко’, де комунальні послуги вже включені.

Щоб стати учасником програми, необхідно заповнити заявку на офіційній формі або в партнерських благодійних організаціях. За словами організаторів програми, її мета не тільки надати переселенцям тимчасове житло, але подарувати можливість стабілізувати своє життя, позбавивши біженців від необхідності платити за оренду.
Як повідомляли НЕРУХОМІ в новинах нерухомості, у квітні цього року Делл Лой Хансен повідомив, що створить більше місць для проживання у соціальних ’містечках Хансена’ та виділить додаткові кошти на благодійні програми в Україні. Особливу увагу Хансен зараз хоче приділити допомозі літнім людям.

Также информация на скрине.
ТайТаке• 17 сентября 2024
Ответ дляЦібаФу
А в ленте на советчице одни шмотки и детские болячки! Всем пофиг, нас списали уже давно!!!
А кто на советчице обязан про вас писать?
автор Nata2907 • 17 сентября 2024
Ответ дляGvenna
Удалено администрацией...
Наталка -русалка• 17 сентября 2024
Ответ дляGvenna
Прикордоння Сумщини не обстрілювали до цього?
автор Nata2907 • 17 сентября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Так тепер же не прикордоння, тепер майже вся область і місто страждає !
Наталка -русалка• 17 сентября 2024
Ответ дляhelga2014
Есть программа в Киевской области.

Также информация на скрине.
А де запорізька та миколаївська?
Наталка -русалка• 17 сентября 2024
Ответ дляNata2907
А вам більше скажу ,вони це робили бо готувались наступати ,наші війська їх випередили
А горя в Сумах вони ще в березні 2022 року встигли наробити коли скидали авіабомби із літака на місто
kitty cat• 17 сентября 2024
Автор, я знала еще днем. Очень Вам сочувствую

helga2014• 17 сентября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
А де запорізька та миколаївська?
Там есть номер телефона. Можете позвонить и уточнить
ProstoKoschka• 17 сентября 2024
Ответ дляЦібаФу
Да что вы такое говорите. Вы создаете темы про обстрел в других городах. Никому не пофиг, по крайней мере не народу. Властям то пофиг
Charming• 17 сентября 2024
Ответ дляSantaMonika
Що вас бісить ? Ветеран з нагородою за мужність, бо врятував товаришів, сам з пораненням вас бісить?
Ви тоді заслужили те, що маєте
 Мене бісять кадрові військові, які роками сиділи і папірці перебирали, а тут , упс, війна, і замість них звичайні чоловіки боронять країну. Чи на злодії шапка горить? Зараз ветеранів купа, героїв теж, не всі собі нагороди на груди вішають. Тіштеся, що живий повернувся
Charming• 17 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Да.причем коллеги по праведному гневу.которые в темах о тцк и мобилизации темы сносили возмущением.ТУТ.как воды в рот набрали в сторону профвоенных)))))
Бачте.профвоенному не положено по званию.у него котики и помощь строителям.за спинами которых он прячется с чистой совестью
Еще и жена гордится этим)))
Ще й нагороду має. Хлопці після 1 місяця навчання на 0 йдуть, повертаються інвалідами, поранені, нагородами не варяться, а тут і ветеран, і медаль, а котиків возить, дійсно ж чим пишатися....
Птица-синица• 17 сентября 2024
А то что по Запорожской области ежедневно 300-500 прилётов тоже нигде никто не пишет. Ежедневно! 2.5 года! Всем пох.
SantaMonika• 17 сентября 2024
Ответ дляCharming
Можете і ви повозити, ще й разом з бабцею, під вибухи і обстріли
Ми навіть машину дамо і заправимо

Не заздріть чужим нагородам - свої покажіть
Труп нареченої• 17 сентября 2024
я зараз приїхала в обласний центр на заході, тут за весь час ракети бачили пару разів, так от складається враження що дійсно всім насрати окрім тих в кого хтось воює, тут війни немає по факту і по відчуттям, гучні свята весілля , в комендантську теж гуляють
zy-zy88• 17 сентября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
А де запорізька та миколаївська?
Ось теж читаю. Про Бердянськ забули... В мене коліжанка звідти
Ol_s• 17 сентября 2024
Удалено администрацией...
Iryna -0b19• 17 сентября 2024
Ответ дляЦібаФу
А чому тема під анонімом?
SHelly• 17 сентября 2024
Ответ дляIryna -0b19
А чому тема під анонімом?
Яка різниця під анонімом чи ні... В Сумах зараз дуже гучно і це факт. Ні світла, ні води немає