ЦібаФу• 17 сентября 2024
Сумы с ночи гасят а в новостях тишина. Нас списали???
С ночи такие обстрелы, каких мы еще не видели с начала войны!!! В новостях молчек. Подстанции все разбиты, свет восстановить практически не реально. Кто там радовался захвату курской области, вам привет!!!! Приезжайте, разделим здесь радость вместе!!!
Ирина-bbd0• 17 сентября 2024
Ответ дляЦібаФу
А в ленте на советчице одни шмотки и детские болячки! Всем пофиг, нас списали уже давно!!!
Удалено администрацией...
З вчора читаю у всіх новинах про Суми.
Всюди є новини. На рахунок інших тем - форум загальний, так і Тіну кароль обсудити є час і рецепти, люди такі люди,. На рахунок Курської, обстріл Сум і бІльші проблеми почалися з зими, тут маса тем про біду і виїзд і про наступленіє їх с півночі.
В пошук вбийте Суми і подивіться.
Воно почалося після спічу пуйла про сіру зону.( це зима ще була.
Зсу і генштаб хотів відтянути лініію, щоб не доставали рсзо різні. Але з Кабами, іскандерами біда.
Автор, надіюся електрику починять.
В пошук вбийте Суми і подивіться.
Автор, надіюся електрику починять.
Ответ дляЯ не Сірожа
Не вам скаржитись, вибачте. На Київ 3 Петріота, на весь Південь - 1. Це на Одещину, Миколаївщину та Херсонщину, де шахедів і балістики в рази більше, ніж в столиці.
Про Харків та Суми мовчу, там ще й КАБи і РСЗВ, і вони взагалі без Петріота.
Зеленський сказав,що не може розголосити скільки систем патріотів в країні..
А ви навіть знаєте де вони стоять..
І до речі,Київська область офіційно входить до переліку областей які найбільш потерпають від обстрілів,але безсумнівно Херсонська,Донецька, Харківська, Чернігівська ,Сумська ’лідирують в 5ці’ , бо або граничать з рф або там активні бойові дії ведуться.
А ви навіть знаєте де вони стоять..
Ответ дляКачка в тапцях
А у вас только сейчас все подстанции разбили? У нас давно уже. Ваши соседи, Харьков
харьков ,,,не специалист, но по моему подстанции у нас целые,,,
разбиты тец ,,,
без подстанций света быть не может ,,,
сумы , держитесь , со временем так везде будет ,,,
разбиты тец ,,,
без подстанций света быть не может ,,,
Ирина-bbd0• 17 сентября 2024
Ответ дляdf364tye3
разбиты тец ,,,
без подстанций света быть не может ,,,
разбиты тец ,,,
без подстанций света быть не может ,,,
Со временем огромный типун на каждый язык таких вот кликуш!
Ответ дляMarinamariana
Вы правда думаете что если бы Курскую не захватили то вас сейчас не бомбили бы ?
Да тут дівчата в лютому писали багато про кошмар кабами Сумщини.
В якісь темі ділилися лінками на волонтерів, я сама в темі постила волонтерів по вивозу котиків і собачок. Це був кінець зими. Тем про кошмар на Сумщині було маса.
Дівчинка та що повернулася с Сша писала, ще теми було про дрг рашистів на півночі.
Курська операція повинна може була це покращити, але поки ні.
Нажаль, тема Кабів і Су залежить від дозволу бити по аеродромам західною зброєю з більшим радіусом.
Санька-4b93• 17 сентября 2024
Ответ дляdf364tye3
разбиты тец ,,,
без подстанций света быть не может ,,,
разбиты тец ,,,
без подстанций света быть не может ,,,
Действительно , не специалист
Большинство подстанций восстанавливали уже не по одному разу
Ответ дляДисней_Кребо
Автор, тримайтеся. Кому цікава ситуація по регіонам- той моніторить і знає як є насправді.
Відсутність світла , води, моб. зв’язку - все це дуже впливаєє на якість життя. А вона, нажаль, останні місяці все не стає краще.
Я теж сумчанка, вночі декілька годин сиділи в підвалі, бо КАБи і шахеди летіли, з ранку і ось зараз бьють балістикою.
Якщо не витримують нерви - треба їхати в інші регіони. Переважній більшості іхати нікуди і ні за шо.
В перші місяці війни , була така шутка ’хто пережив окупацію в Сумах- в резюме вказує і їде позаконкурсом по стресостійкості’. Нажаль, заразз ситація набагато серйозніша, ніж під час окупації.
Можна Подивіться на Олх обʼяви, там є фонди, перевізники
В темі дівчини з Глухова я там тоді мала час і находила безплатне проживання, також в групах фб. Як дуже страшно і сил вже не має, треба пробувати виїзжати, ви праві.
Мышка_норушка• 17 сентября 2024
Авторе, я вас повністю підтримую. Понаставляли тут рука-лице, але в місті і області ситуація дуже жахлива. І якщо хтось почне розказувати ’а що ви хотіли, ви ж прикордонна область...’, хочеться просто як мінімум нецензурно висловитися...Каби летять постійно, тривога постійно, балістика, шахеди вже навіть ніхто не рахує. І це зараз не лише про Суми, але й про інші міста області (Глухів, Конотоп, Ямпіль, С.Буда), про села взагалі мовчу. І дуже зручно вважати і розказувати, що так і треба, що це нормально під час війни, і не спа курорт же має бути. Думаю, що жителі Сумської області вже давно зрозуміли, що доля людей нікого не цікавить, ні владу, ні жителів більш спокійних регіонів. ’А шо такого, це ж прикордоння’, ’там же всі ждуни через одного’, ’не нравиЦця - виїЖай’ ’не хочеш виїжджати - ждун’ і т.п.
Marinamariana• 17 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Это кремлевские бля@ и пишут , кремляди . Надеюсь их всех найдут в свое время
Санька-4b93• 17 сентября 2024
Ответ дляМышка_норушка
Я житель такого же приграничья Харьковской области не очень понимаю к кому претензии у вас. Да, война, да, кто не может терпеть, пусть уезжает, и да, власти наплевать на переселенцев.
Но все жители приграничья должны были это понимать за 2.5 года. К нам летело и летит все что можно в 22 году, и с кабы с декабря 23 го, без привязки к Курску, видим даже самолёты, сбрасывающие кабы с территории россии.
Ответ дляМышка_норушка
до жителів Сумської області це встигли зрозуміти жителі Донецької, Луганської, Херсонської, Запорізької областей
SantaMonika• 17 сентября 2024
Ответ дляNata2907
Автор на месте, перебегал в более безопасное место. Дальше что ?
Не хамите. Хорошо, что вернулись в тему
Ответ дляNata2907
Удалено администрацией...
Вам все правильно написали. Третього липня балістикою вдарили по Дніпру, загинули люди. Також сильні удари були по Полтаві і іншим містам. Ви в цей же день, 3 липня, тут на форумі обговорюєте відпочинок на Одеському узбережжі, шукаєте відгуків і порад, де зупинитися, де пляжі.
Так що сьогодні ви не маєте права дорікати іншим про відсутність тем про обстріли Сум і області та обговорення інших тем. Тут або хрестик, або труси.
В Сумах біда. Але вона почалася не сьогодні, не лише в Сумах і з вини росії. Це треба розуміти, а не закатувати істерики. Не можете витримати - їдьте, ви вже давно збираєтеся.
inneska-85• 17 сентября 2024
Ответ дляЦібаФу
согласна с вами про курскую область. никому не нужная операция. такой бред это все.и самое страшное,что это проводят умные военачальники,которые всю жизнь обучались войне. в итоге какой-то никому непонятный маневр, для чего, кому это надо было. это просто бездари.
Санька-4b93• 17 сентября 2024
Ответ дляinneska-85
А кого обвинять жителям Харьковской, Херсонской и других областей, куда прилетело регулярно и до Курска?
inneska-85• 17 сентября 2024
Ответ дляСанька-4b93
ясно, что никого. раша нас уничтожает. но зачем распылятся на курскую область,когда пожар на Донбассе. как тришкин кафтан: на плечи натянет - ноги голые, вниз потянет - плечи голые.
Ответ дляinneska-85
Операція в Курську ’не нужная’ лише росіянам.
Ирина-bbd0• 17 сентября 2024
Ответ дляМоpгана
Потому что кремляди с 2014 приучали украинцев ’каждый сам за себя!’
Кто-то подхватывал и с упоением транслировал это дерьмо в массы.
Теперь ’праведный гнев’ от самих же ранее транслирующих.уже с ввинчиванием Курска и прочего.
Украинцам с 2014 НЕ НАСРАТЬ ни на беженцев.ни на воюющих украинских.ни на уничтожаемые области!!!!!!
inneska-85• 17 сентября 2024
Ответ дляМоpгана
ну когда наших элитных бойцов оттуда оттеснят и опять отвоюют свои территории, тогда и поговорим, для чего это все затевалось.