ЕлькиПальки• 17 сентября 2024
А что если добавить розмарин при квашении огурцов?
Кто-то пробовал так делать? Не сделает ли розмарин огурцы мягкими или банки взорвутся?
Огурцы квашу без уксуса
Ух яка ж Я• 17 сентября 2024
Не взірвуться, не пом´якшають - там же ще купа всякої зелені і листя, то чому саме розмарин має так подіяти?)) Всі додають ту зелень, яку люблять. Я - базилік, моя кума - тархун, все ок. А ще листя хріну, кропу, вишні, смородини, горіха, дуба, щерицю, можна малини. А квасяться завжди без оцту, з оцтом - то мариновані
ЕлькиПальки
• 17 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
У мене просто тільки перець, кріп і листя смородини, більше нічого немає, тому намагаюсь ще якось здобрити
Прокачую сідниці• 17 сентября 2024
Ответ дляСамоучка
Зачем? Он к мясу больше идет.
Применение розмарина в кулинарии ограничено исключительно вашей фантазией. Пикантная приправа прекрасно сочетается с мясом и рыбой, дополняет салаты, закуски, супы, соусы, мясные фарши, пиццу, блюда из фасоли и гороха. Розмарин идеально ароматизирует алкогольные напитки - ликеры, вино, водку, пунш, грог и пиво. Эта специя вкусна с жареной картошкой, макаронами, яйцами, грибами и овощами. Ее нередко добавляют в хлеб, выпечку и десерты. Однако не рекомендуется сочетать розмарин с лавровым листом, поскольку эти травы не дружат друг с другом. Также не стоит злоупотреблять розмарином, поскольку избыток этой пряности может ухудшить вкус блюда. Добавлять розмарин в блюдо рекомендуется в конце приготовления, иначе оно приобретет нотки горечи.
Розмарин обладает консервирующим действием, поэтому он входит в состав всевозможных маринадов при консервировании грибов, овощей, фруктов и квашении капусты. Розмариновый мед можно подать к чаю как самостоятельное лакомство, которое очень нравится детям. Розмарин подходит к мягкому сыру, применяется для ароматизации масла, уксуса и соли, а также является непременным ингредиентом популярного блюда грузинской кухни сациви
Самоучка• 17 сентября 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Мне кажется у квашеных огурцов не очень и заметно остальные травы кроме укропа и хрена))
Самоучка• 17 сентября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Классно копиркуете)), а в жизни делали квашеные огурцы с розмарином? Понравилось?
Прокачую сідниці• 17 сентября 2024
Ответ дляСамоучка
Я не занимаюсь консервированием
Ух яка ж Я• 17 сентября 2024
Ответ дляЕлькиПальки
А хрін і часник є? Хрін там дуже важливу роль грає, як на мене. Лавруха? Духмяний, чорний перець?
ЕлькиПальки
• 17 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Так, додала ще лаврушку, перець. Хріна немаю ніякого
. Часник ні, бо прочитала, що він дає м´якість огіркам
Ух яка ж Я• 17 сентября 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Не дає, пару зубців обов´язково треба. Вирвіть підіть десь пару листків дуба чи горіха на вулиці - вони зберігають твердість огірка
ЕлькиПальки
• 17 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Дуба немає, але не знала по горіх. У мене лісовий горіх - ліщина є, підійде також? І якщо вже кваситься 2 дні, я можу додати чи вже запізно?
Ух яка ж Я• 17 сентября 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Я не знаю, чи є в ліщині дубильні якості, як у волоського горіха. А взагалі, якщо ви зливаттмете і закатуватимете, то точно будуть тверді, то якщо в теплі чи переквасяться місяцями, то тоді мякішають, або коли салатний сорт, а не заквасочний
ЕлькиПальки
• 17 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Дякую, поставлю в холодильник. Не знала про це
Ух яка ж Я• 17 сентября 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Ні, у вас же тільки два дні, не вздумайте! Ви зупините процес закваски! Треба щоб в теплі заквасились днів 5, тоді спускаєте в холод доходити або зливаєте розсіл, кип´ятите, заливаєте назад і закатуєте.