Ms. Скромность• Изменено 18 сентября 2024
Чи працює у Вас сьогодні Єдина школа?
Чи це у мене особисто проблема з аккаунтом..
Пише користувача не знайдено.
Ms. Скромность
• 18 сентября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Работает
Только что зашла
Зрозуміло, дякую.
Ms. Скромность
• 18 сентября 2024
Ответ дляТракторні війська
Работает, но не обновилось еще с прошлого учебного года((
У мене взагалі чомусь продублювало ще раз дитину.
А тепер взагалі незаходить.
Угги в горошек• 18 сентября 2024
Ответ дляТракторні війська
Автооновлення ввімкнене?
Взагалі і них не погана підтримка. Я в минулому році списувалась. Мені допомагали.
Ms. Скромность
• 18 сентября 2024
Ответ дляУгги в горошек
Автооновлення ввімкнене?
Незнаю.
Сьогодні буду дзвонити,вирішувати це питання
(Перепрошую, тільки звернула увагу що це не мені адресовано)
Угги в горошек• 18 сентября 2024
Ответ дляMs. Скромность
Незнаю.
Електронна пошта і телефони не мінялись?
У нас класрук на днях розсилала посилання для входу (теж деяких вибило з системи). Не казали своєму класруку?
Ms. Скромность
• 18 сентября 2024
Ответ дляУгги в горошек
Вже звернулися,у нас була проблема,що одна дитина висвічувалась як дві.В підтримці попросили видалити новий аккаунт,так як дитину другий раз зареєстрували..
Сьогодні взагалі незаходить у батьківський акк. Адміністратор говорить що у неї не вийшло нічого вирішити,подвоєння баче,а зробити нічого неможе.Сьогодні мені пише користувача не знайдено.
Капець.
Угги в горошек• 18 сентября 2024
Ответ дляMs. Скромность
Капець.
А видалити застосунок і знов завантажити пробували?
Мішечок щастя• 18 сентября 2024
Працює, але ще не заповнюють вчителі
5 клас, оцінок ще немає, а домашку чомусь не пишуть. В молодшій школі все там було.
Ms. Скромность
• 18 сентября 2024
Ответ дляУгги в горошек
Так.Недопомагає
Угги в горошек• 18 сентября 2024
Ответ дляMs. Скромность
Так.Недопомагає
Я тільки от заглядала в єдину школу - вона встигла оновитись (з ранку ще була стара версія).
Може ще раз спробуєте видалити і завантажити? У Вас яку версію застосунку показує?