Форс мажор• 18 сентября 2024
Ідеї подарунку на 50 років
Дано - чоловік 50 років, хобі нема, нічим не цікавитися, робота - диван, поїсти і спати, фінансово добре забезпечений. Живе в невеликій квартирі, тому місця для чогось габаритного дачного нема. Що можна подарувати, при чому варіантів потрібно декілька від різних родичів, ідей нуль. Вдячна за підказки .
Сапай вазони• 18 сентября 2024
А як прийшло в голову щось для дачного? Це шо дід?))
Сама перша відповідь прямо в ціль попала!
Перекус беру завжди• 18 сентября 2024
Мужу дети на 45 лет дарили кресло качалку, как дитя качается , не вылазит из него)))
Форс мажор
• 18 сентября 2024
Ответ дляСапай вазони
За поведінкою і виглядом справді як дід
Сапай вазони• 18 сентября 2024
Ответ дляФорс мажор
За поведінкою і виглядом справді як дід
Пора його встряхнути, я за PS5
Непереможна• 18 сентября 2024
Ответ дляВесела моль
Если он поесть -поспать,то подарите ему ортопедическую подушку
або зручне крісло-мішок, я колись дарувала чоловіку, він тоді любив грати в ігри
Форс мажор
• 18 сентября 2024
Ответ дляСапай вазони
Пора його встряхнути, я за PS5
В нього є приставка, стоїть пилиться
Соня-сонятко• 18 сентября 2024
Я мужу на 50 лет телевизор на кухню подарила. Очень хотел, доволен.
Мне подарили робот-пылесос, теперь он играется, пылесосит. Друг холостяк сразу тоже себе заказал, теперь рад, что приходит с работы и убрано. Так что если нету, можете рассмотреть как вариант.
Сапай вазони• 18 сентября 2024
Ответ дляФорс мажор
В нього є приставка, стоїть пилиться
Ще з підліткового віку?)))
Форс мажор
• 18 сентября 2024
Ответ дляСапай вазони
Ще з підліткового віку?)))
Ні, з минулого року
Бадабум• 18 сентября 2024
Може, усе-таки якусь технічну штуку на зразок електробритви, електрокнижки, електрозубної щітки? Якісь делікатеси. Квитки подаруйте на культ.захід, на який Ви самі хочете))
Ужгород• 18 сентября 2024
что то из массажера електрического-масажная подушка, массажер для шеи, ну и банно-рыльное, парфюм
Ужгород• 18 сентября 2024
кросс боди-сумочку мужскую, перчатки шарф,зонт, бокалы для пива, при отключении света-фонарики, лед лампы