Бачили?
jannjann77• 18 сентября 2024
Ответ для7_кг_рыбы
А чего вы сюда пишите, а не в полицию ?
Бо в поліцію сцикотно писати.
Ответ для7_кг_рыбы
А чего вы сюда пишите, а не в полицию ?
Бо ця новина є вже в усіх телеграм каналах
_ЯгодаМалина_• 18 сентября 2024
Такое же писали за Одессу в первых числах сентября. Оказалось фейком
KaterionOK• 18 сентября 2024
Ответ для Кошкина мать
фото
Я бачила новину у Смолія, що трьох осіб затримали, але не впевнена, що це саме цієї особи стосується
jannjann77• 18 сентября 2024
Ответ для Кошкина мать
Ну якщо кругом є, навіщо сюди тягнути? Позловтішатися?
Ответ дляViolaVio
Вибачте, але це виглядає як рашаіпсо. У нас школи у Києві постійно мінують теж з ціллю залякування.
Можливо, але й може бути, що завгодно
Ответ дляjannjann77
Ні, от ви ж не бачили, кого в телеграмі немає, не подобається вийдіть з теми.
jannjann77• 18 сентября 2024
Ответ для Кошкина мать
Як закриєте, так і вийду.
Roza Marena• 18 сентября 2024
Бачила. Канал Ужас Львов в телеграмі. Граматика постів така, що точно рашкинське іпсо. Вже пишуть що канал видаляють, думаю поліція вже в курсі.
Kot_v_meshke• 18 сентября 2024
Ответ для Кошкина мать
Так это только в каком то вашем местном канале есть. Я не из Львова, соответственно, в моих то каналах нет ни одной такой новости.
Olivia 666• 18 сентября 2024
Скільки хворих,безнаказаних,яких ніхто не контролює спокійно живуть собі(
А оце бачили? Чувак підійшов та тупо вистрілив у голову чоловіку, спокійно обікрав його,у Києві. А скільки такого ще буде
Ответ дляRoza Marena
Як мінімум ця людина хвора