Туся муся• Изменено 18 сентября 2024
Як думаєте 18тис.грн в міс. вистачить жінці, що живе одна?
Житло власне, відносно нове і комфортне. Авто є, це і плюс і мінус, але завжди можна продати.
Жінці 40+
Це нормальне життя, якщо жити скромно в обл.центрі, чи це дуже мало ? Що можна собі дозволити?
Я прикинула на місяць
Їжа- 6-7 тис
Комунальні 2-3тис
Проїдз/інтернет/телефон - нехай 1000
Ну і 7-8тис на витрати по потребі, які виникають, можна з них ще й 100$ відкласти, якщо постаратись)
Чи це сумно виглядає?(
Чи норм? Як вважаєте?
Жінці 40+
Я прикинула на місяць
Їжа- 6-7 тис
Комунальні 2-3тис
Проїдз/інтернет/телефон - нехай 1000
Чи це сумно виглядає?(
Чи норм? Як вважаєте?
Результат:
вже голосів:
96 (53.04%)
Цілком нормально
27 (14.92%)
Так і сімʼєю зараз живуть
21 (11.6%)
Тиц
19 (10.5%)
Зараз це досить норм.
18 (9.94%)
Дуже бідно
ЛісАпетная• 18 сентября 2024
Грустно это все , но выжить можно. Я вот пальто заказала , ботинки к нему и новый свитер . Сумму писать на стану , знаю тут мало кто так живет
Но жить это иметь то , что надо сейчас
Большинство выживает
У вас 14 баксов в сутки на питание, отдых, одежду и здоровье
Но жить это иметь то , что надо сейчас
Большинство выживает
Червона калина• 18 сентября 2024
Мне было бы мало.
Но у меня много денег уходит то на курсы английского, то на курс массажа, то на курсы для повышения квалификации и т.д. И я не покупаю дешёвые продукты питания. Шампуни, зубные пасты, щетки тоже не дешёвые.
Ку ка ку ка ку• 18 сентября 2024
Ответ дляАюшка
А на что вы деньги тратите?
Якщо мета не виживати а жити то жінці є на що витрачати кошти, якщо потреба вижити на цю суму то це реально
Ответ дляЛісАпетная
Но жить это иметь то , что надо сейчас
Большинство выживает
Но жить это иметь то , что надо сейчас
Большинство выживает
Ну так сдуру можно пальто купить и по цене самолёта
Сижуревувшоке• 18 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Но жить это иметь то , что надо сейчас
Большинство выживает
Но жить это иметь то , что надо сейчас
Большинство выживает
Пишіть суму, цікаво
Туся муся
• 18 сентября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
У каждого свои запросы. Мне и до ковида этого было бы мало
Звичайно це мало(( Ну так от, 18 це ж поїсти поза домом ніяк вже, чи одяг якісний дууже рідко, косметику…
Нічого ж зайвого, тільки копійки рахувати))
ПиСи : До ковіда дохід буд раз в 5ть вищий
Застряла• 18 сентября 2024
Троллишь?для периферии одной это шик,на все хватит и откладывать можно
На циголках• 18 сентября 2024
можна з них ще й 100$ відкласти, якщо постаратись
вы попробуйте еще на них прожить
ЛісАпетная• 18 сентября 2024
Ответ дляАюшка
Я покупаю базовые качественные вещи .
Тишком_нишком• 18 сентября 2024
Мне хватало. Сейчас чуть больше доход - 20-21, тоже вполне на все хватает. Но я ем самую обычную еду, лечусь,в основном, по страховке. Одеваюсь в сетевых магазинах типа Резервед. Особых трудностей не испытываю.
На циголках• 18 сентября 2024
Ответ дляТуся муся
тяжело вам будет со ста тысяч ужаться до 14
Сижуревувшоке• 18 сентября 2024
Автор, якщо буде мало, то можна, трошки таксувати. Але часи такі страшні, що трохи стрьомно це для жінки.
У вас все завязано на том, что вы питаетесь на 6-7 тыс в месяц
и тратите на себя 7-8 (одежда, обувь, косметика, салон), а то еще откладываете 100 баксов и в месяц на себя тратите 3-4 тыс
Если это покрывает ваши потребности, то ок.
Но проблема в том, что базовые потребности большинства это не покроет
На циголках• 18 сентября 2024
Ответ дляАюшка
Ну так если жрать каждый день икру черную, да омары с лобстерами в ресторанах, то да, не хватит
когда у меня нечего жрать - открываю икру и варю яйца
ЛісАпетная• 18 сентября 2024
Ответ дляАюшка
Ок. Цена вашего свитера, который купили?
280 евро, беру то что мне нравится и подходит .
Завжди мало• 18 сентября 2024
На життя вистачить. Не вистачить на лікування, стоматологію, оновлення гардеробу( хіба дешеві бренди)
Ку ка ку ка ку• 18 сентября 2024
Ответ дляТуся муся
А якщо стоматолог, або косметолог, або ще якісь медичні витрати, обстеження, аналізи, наразі то дуже дорого, того вистачить впритик якщо ви цілковито здорова людина