Туся муся• Изменено 18 сентября 2024

Як думаєте 18тис.грн в міс. вистачить жінці, що живе одна?

Житло власне, відносно нове і комфортне. Авто є, це і плюс і мінус, але завжди можна продати.
Жінці 40+
Це нормальне життя, якщо жити скромно в обл.центрі, чи це дуже мало ? Що можна собі дозволити?
Я прикинула на місяць
Їжа- 6-7 тис
Комунальні 2-3тис
Проїдз/інтернет/телефон - нехай 1000
Ну і 7-8тис на витрати по потребі, які виникають, можна з них ще й 100$ відкласти, якщо постаратись)
Чи це сумно виглядає?(
Чи норм? Як вважаєте?
Результат:
вже голосів: 181
96 (53.04%) Цілком нормально
27 (14.92%) Так і сімʼєю зараз живуть
21 (11.6%) Тиц
19 (10.5%) Зараз це досить норм.
18 (9.94%) Дуже бідно
Стрекозей• 18 сентября 2024
Вижити і не померти з голоду на цю суму можна. А жити і дозволяти собі якісь радощі - навряд. Маючи такий дохід не поїдеш на відпочинок, не зробиш ремонт, не купиш нове авто, не дозволиш собі ресторан, не підеш на концерт… Та, блін, навіть захворіти буде страшно. Про зуби мовчу((
KievN• 18 сентября 2024
Ответ дляТуся муся
У мене є багато гарних, дорогих речей)) Парфуми по 200€ маю і не одні
Їм до 2х років… Одягу, взуття мені зовсім ще зо два роки не портібно, бо усе нове майже)
Ціни теж писати не буду, бо скажуть , що я марнотратка)
Просто так склалось, розлучилась з чоловіком і от тепер так
я была в похожей ситуации.
думала, что одета-обута, труселей на 10 лет вперед)
косметики запас огромный
оказалось все имеет свойство очень быстро заканчиваться
и главное сразу начинаются форсмажоры

и еще такая фигня, есть деньги, лежат- и вроде ничего не хочется
как только денег нет- внезапно хочется все и сразу
Розбещена цяточка• 18 сентября 2024
Мені 16 в притик
Тишком_нишком• 18 сентября 2024
Ответ дляСтрекозей
Почему?
В театры я хожу регулярно. Билеты не стоят таких великих денег.
Отдых тоже получается. Последний раз, правда, ещё до войны - была в Черногории - в сентябре мне тур обошёлся около 350 евро на 5 ночей - это меньше одной зарплаты. Плюс две экскурсии, ну пусть я 500 потратила. Раз в год можно себе позволить. Ясно, что это не люксовые отели, а обычная вилла, ну и что?
Вот вчера из Одессы приехала - 4800 квартира на 3 ночи/4 дня, один день пляжный, два - гуляльных. С дорогой и едой вложилась в 10000 - ползарплаты. Что там такого прям невозможного?
Жена_КотораяСтена• 18 сентября 2024
Цікаво, жителі розвинених країн щось там економлять, не дай бог крапля води зайва впаде
На чорну п´ятницю вбиваються щоб нм дешевше купить
І тільки Українки на третьому році війни томно придихають що светрик має бути з кашеміру, і потрібно в Тібет на зльот йоги полетіти на пару місяців
tereska• 18 сентября 2024
Якщо вам вистачає, то норм, якщо ні, то шукайте чи підробіток, чи переглядайте вже вакансії. У кожного різні запроси, рівень благополуччя, умови проживання ну і т.д.
Жена_КотораяСтена• 18 сентября 2024
Ответ дляtereska
Фішка в тому що на підробіток потрібен час.
А час - це і є ваше життя.
Ми витрачаємо наше життя щоб заробити гроші щоб зробити кращим життя.
А краще ці 2 години витратити на прогулянку біля озера, прочитати книгу, пограти з дитиною
Ку ка ку ка ку• 18 сентября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Живу у Європі, ніхто тут нічого не економить, то казки для таких як ви хто вірить у загнівающую Європу
Чорнобаївка• 18 сентября 2024
Ответ дляТуся муся
Ви тему топову читали про жінок 40+)
Вона мене ще більше в депресію вганяє))
Не бачу, дайте посилання, будь ласка
Як ухурделю• 18 сентября 2024
Економно дуже можна.Але якщо ремонт машини чи здоровʼя,то вже все
Як ухурделю• 18 сентября 2024
Ответ дляТуся муся
Звичайно це мало(( Ну так от, 18 це ж поїсти поза домом ніяк вже, чи одяг якісний дууже рідко, косметику…
Нічого ж зайвого, тільки копійки рахувати))

ПиСи : До ковіда дохід буд раз в 5ть вищий
Поки так і бажано шукати кращу роботу.з голоду не пропадете,економно потреби закриєте
Дайте подумать• 18 сентября 2024
звучить логічно, але... я з весни планую економити і жити на 25тис, бо потрібно на дещо назбирати. що ми маємо:

березень - ювілей сестри, їздила в інше місто + подарунок.
квітень - похорон родички, теж їздила. ще до дерматолога ходила, розацеа лікувала.
травень - купила взуття на літо за 4800, на наступний день відкололась пломба - лікування 9200.
червень - скрутило шию, невролог + МРТ + доплер + лікувальні масажі.
липень - мій ДР, багато витратила.
серпень - кіт хворів, нирки. ветеринар, обстеження, лікування. ще екофлоу купила.
вересень - два ДР в цьому місяці, ще й на генератор для котельної ОСББ по 6тис збирали.
жовтень - треба душову систему поміняти, якщо нічого нового не вилізе.

і розумію, що якби НЗ не було то якось би викручувалась, але блін ну нічого ж такого не купувала, закордон не їздила, а менше 35тис не виходить.
Ms. Dolly• 18 сентября 2024
Ну... моя мама старше, живет на такую сумму с арендой - впо... а что делать?.. хватает как-то