Туся муся• Изменено 18 сентября 2024

Як думаєте 18тис.грн в міс. вистачить жінці, що живе одна?

Житло власне, відносно нове і комфортне. Авто є, це і плюс і мінус, але завжди можна продати.
Жінці 40+
Це нормальне життя, якщо жити скромно в обл.центрі, чи це дуже мало ? Що можна собі дозволити?
Я прикинула на місяць
Їжа- 6-7 тис
Комунальні 2-3тис
Проїдз/інтернет/телефон - нехай 1000
Ну і 7-8тис на витрати по потребі, які виникають, можна з них ще й 100$ відкласти, якщо постаратись)
Чи це сумно виглядає?(
Чи норм? Як вважаєте?
Результат:
вже голосів: 181
96 (53.04%) Цілком нормально
27 (14.92%) Так і сімʼєю зараз живуть
21 (11.6%) Тиц
19 (10.5%) Зараз це досить норм.
18 (9.94%) Дуже бідно
ГоловнаЯ• 18 сентября 2024
У каждого свои запросы. Мне и до ковида этого было бы мало
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 сентября 2024
хватит. еще и котов будете кормить местных.
Ку ка ку ка ку• 18 сентября 2024
Я би ще шукала якійсь підробіток
Аюшка• 18 сентября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
А на что вы деньги тратите?
ЛісАпетная• 18 сентября 2024
Грустно это все , но выжить можно. Я вот пальто заказала , ботинки к нему и новый свитер . Сумму писать на стану , знаю тут мало кто так живет
Но жить это иметь то , что надо сейчас
Большинство выживает
У вас 14 баксов в сутки на питание, отдых, одежду и здоровье
Файна пані• 18 сентября 2024
Нормально. Вполне нормально
Жена аллигатора• 18 сентября 2024
Для меня мало для комфортной жизни, тысяч от 40 ок
Коварная Зая• 18 сентября 2024
Щоб просто жити так, мені б одній вистачило.
Червона калина• 18 сентября 2024
Мне было бы мало.
Но у меня много денег уходит то на курсы английского, то на курс массажа, то на курсы для повышения квалификации и т.д. И я не покупаю дешёвые продукты питания. Шампуни, зубные пасты, щетки тоже не дешёвые.
Ку ка ку ка ку• 18 сентября 2024
Ответ дляАюшка
А на что вы деньги тратите?
Якщо мета не виживати а жити то жінці є на що витрачати кошти, якщо потреба вижити на цю суму то це реально
Аюшка• 18 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Но жить это иметь то , что надо сейчас
Большинство выживает
Ну так сдуру можно пальто купить и по цене самолёта
Сижуревувшоке• 18 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Но жить это иметь то , что надо сейчас
Большинство выживает
Пишіть суму, цікаво
автор Туся муся • 18 сентября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Звичайно це мало(( Ну так от, 18 це ж поїсти поза домом ніяк вже, чи одяг якісний дууже рідко, косметику…
Нічого ж зайвого, тільки копійки рахувати))

ПиСи : До ковіда дохід буд раз в 5ть вищий
Застряла• 18 сентября 2024
Троллишь?для периферии одной это шик,на все хватит и откладывать можно
На циголках• 18 сентября 2024
можна з них ще й 100$ відкласти, якщо постаратись

вы попробуйте еще на них прожить
пьЯНА• 18 сентября 2024
У вас такі варіанти цікаві) це скромна сума, хоч і не прям бідна
viter33• 18 сентября 2024
На життя - вистачить
А розписати витрати - можна і на 100 000/міс і більше
В моїй хаті моя правда• 18 сентября 2024
Вистачить але в притик, нажаль зараз це сума маленька
Аюшка• 18 сентября 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ну так если жрать каждый день икру черную, да омары с лобстерами в ресторанах, то да, не хватит
ЛісАпетная• 18 сентября 2024
Ответ дляАюшка
Я покупаю базовые качественные вещи .
Тишком_нишком• 18 сентября 2024
Мне хватало. Сейчас чуть больше доход - 20-21, тоже вполне на все хватает. Но я ем самую обычную еду, лечусь,в основном, по страховке. Одеваюсь в сетевых магазинах типа Резервед. Особых трудностей не испытываю.
На циголках• 18 сентября 2024
Ответ дляТуся муся

тяжело вам будет со ста тысяч ужаться до 14
Сижуревувшоке• 18 сентября 2024
Автор, якщо буде мало, то можна, трошки таксувати. Але часи такі страшні, що трохи стрьомно це для жінки.
Аюшка• 18 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Я покупаю базовые качественные вещи .
Ок. Цена вашего свитера, который купили?
KievN• 18 сентября 2024
У вас все завязано на том, что вы питаетесь на 6-7 тыс в месяц
и тратите на себя 7-8 (одежда, обувь, косметика, салон), а то еще откладываете 100 баксов и в месяц на себя тратите 3-4 тыс
Если это покрывает ваши потребности, то ок.
Но проблема в том, что базовые потребности большинства это не покроет
На циголках• 18 сентября 2024
Ответ дляАюшка
когда у меня нечего жрать - открываю икру и варю яйца
ЛісАпетная• 18 сентября 2024
Ответ дляАюшка
280 евро, беру то что мне нравится и подходит .
Завжди мало• 18 сентября 2024
На життя вистачить. Не вистачить на лікування, стоматологію, оновлення гардеробу( хіба дешеві бренди)
Ку ка ку ка ку• 18 сентября 2024
Ответ дляТуся муся

А якщо стоматолог, або косметолог, або ще якісь медичні витрати, обстеження, аналізи, наразі то дуже дорого, того вистачить впритик якщо ви цілковито здорова людина
KievN• 18 сентября 2024
Ответ дляАюшка
А сколько по вашему стоит пальто с хорошим составом даже на распродаже?