Моська-слон• 18 сентября 2024
У вас бывало разочарование в собственных детях?
В какие моменты и из-за чего?
Намазюкана нішою• 18 сентября 2024
Було, ситуативно, на короткий час. Коли підлітком почав брехати. Дякувати Богу, виправився, одумався, зараз ним дуже пишаюся.
Томатико• 18 сентября 2024
Нет, просто знаю, что все что делает (не делает) мой ребенок - это результат моих усилий и моего воспитания.
Магиня• 18 сентября 2024
От класний керівник подзвонив хвилин 40 тому, каже що матюкається сильно. Не розчарована, але зла ппц.
6й клас
Значит надо• 18 сентября 2024
Та яке розчарування, якщо не робиш, що дитина просить, то зразу каже, що я тебе не люблю. Використовує по повній. Діти зараз пішли дуже вимогливі.
Томатико• 18 сентября 2024
Ответ дляМагиня
6й клас
Ого, це ще Ваш класний керівник не чув, як матюкаються в початковій школі.
Ответ дляЗначит надо
та я вас благаю. моя ніколи нічого не просила, давав більше, ніж достатньо. зараз їй 33 рочки, вже більше двох років не спілкуємось
Файна цьоця• 18 сентября 2024
Ответ дляМагиня
6й клас
Треба було сказати: маріванна, а як матюкався то? Повільніше! Я записую....
Магиня• 18 сентября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Та у нас серйозний чоловік, по дрібницях не телефонує.
Зараз мій спортсмен з басейну прийде - уточню, що там за набір слів
Файна цьоця• 18 сентября 2024
Ответ дляМагиня
Поділитесь, може ми чогось не знаємо
Цикавенная• 18 сентября 2024
Ответ дляМагиня
6й клас
Мені колись в очі брехала педагогиня з 20-річним стажем, що мій 6-річний син матюкався. Це ще навіть була не школа, а підготовчі курсі і ще ходив у садок зі мною за руку. А потім так захопилась, що розказувала як син приймав участь у запихуванні стаканчиків в туалеті, а його в той день не було))
Від тоді я зрозуміла як потрібно ставитись до таких байочок.
Завжди з рушником• 18 сентября 2024
Да, сегодня, ребенок сказал что хочет уехать из страны, что устала жить в тревогах, она сама выбрала куда в какой город , я все организовала, оплатила и вот спустя 3 месяца мне здесь надоело я ожидала другого буду ехать домой. Сказала чтоб ехала сразу к отцу и у него теперь жила.
Не любовница• 18 сентября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Так що тепер, дитині через німагу в тих європах сидіти, чи що?
неДоПриличий• 18 сентября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Дітям дуже тяжко на чужині, повірте. Адаптація до 3 років.
Завжди з рушником• 18 сентября 2024
Ответ дляНе любовница
Я уговаривала остаться дома но нет, все подружки там и я тоже хочу , я не вижу своего будущего тут и прочая фигня . Я сдалась и она уехала . Человеку 20 лет , пора становиться взрослой.
Не любовница• 18 сентября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Бути дорослим - не значить терпіти те, що не подобається.
#Пойду_кгадалке• 18 сентября 2024
Ну иногда конечно ребёнок достаёт и злит , но разочарования нет не было. Я наоборот рада , что он у меня такой получился)
Г@Л@В@ломка• 18 сентября 2024
Я и не очаровывалась. Так что нет, все что происходит ожидаемо. Гены, характер, немного воспитания.
Гарнюнька• 18 сентября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну это жизнь, что поделать
Бджолина королева• 19 сентября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Боже я в 50 ошибаюсь, не о что в 20. Сыну кстати тоже 20, тяжело даётся заграница. Не хотела б я , чтоб меня мои родители притянули в какой-то техас в мои 18)